Konkurz do Elite Models

5. září 2015 v 21:27 | Bonnie Melone |  Reportáže
Běhám po Florenci a zmateně se ptám lidí okolo kde je sakra Hotel Ambassador.. Jasně, že to tam nikdo nevěděl, když Ambassador je na Můstku..
Chtěla jsem tam být o dost dříve, abych o nic nepřišla, a nakonec jsem měla rezervu asi jen pět minut, protože jsem prostě nemohla najít místo konání.. Když jsem nakonec úspěšně dorazila do nádherné hotelové místnosti, kde se měl konkurz odehrávat, byla jsem spocená jako blázen a nervózní, že jsem měla srdce až v krku.
Posadila jsem se vedle kluka, který vypadal jako úplně všichni kluci v té místnosti, a ti vypadali zase stejně jako on. Nepochopil, proč jsem ho s úsměvem pozdravila. Řekla jsem si : Tak tohle bude zlý.

Na konkurzu do Elite Models byste možná čekali místnost nacpanou nepřirozeou energií, kdy kolem sebe vidíte jen úžasně krásné lidi, a cítíte se jako v nějaké pohádce, nebo v jiném světě. Nebylo to tak. Všechno bylo tak normální, jako bych byla uprostřed běžného davu. I tak jsem tam ale seděla na židli jako přibitá a upřímně jsem byla dost vystrašená, a přála jsem si, aby už se něco začalo dít.
Konečně přišli organizátoři, řekli nám co a jak, a rozdali dotazníky. V tu chvíli mě polila horká, a pak studená vlna pocitů, když jsem si uvědomila, že jsem si nevzala tu jedinou věc, kterou jsem měla mít. Tužku na vyplnění dotazníku. Udělalo se mi špatně od žaludku, a měla jsem chuť odejít. Naštěstí mi ten kluk co nezdraví půjčil tužku, ale pak zase zmizel. Opět jsem byla sama mezi nesmírným množstvím pohrdavých pohledů.

Z tohoto příšerného stavu mě nakonec dostali dva super kluci, Tomáš s Patrikem, úžasní kluci, kteří se mě tam ujali, a díky nim jsme se cítila zase dobře. Během rozhovoru s nimi jsem si uvědomila, že v této soutěži má šanci každý, a nikdy nevíte, a ani nemůžete dopředu odhadnout, kdo se bude porotě líbit. Čekali jsme ve frontě na pohovor, kecali jsme a já jsem urazila Patrika, protože jsem si myslela že je gay.. Promiň zlatíčko.

Pohovor? Tady máte číslo. Umíte anglicky? Máte zkušenosti s modelingem? Děláte nějaký sport? Studujete? Tady pán si vás vyfotí. Vezměte si od nás šampon jako dárek, na shledanou, dáme vědět do třiceti dnů.

Byla jsem skoro naštvaná, jak jednoduché to bylo! Jen tak mrk frk a jděte? To snad ne! A teď ani ne tak napínavé čekání na odpověď.. Držte mi palce, mám vás ráda a budu vás nformovat o tom, jak to šlo dál.

Tomáši ty na to máš!!!
Páťo, my jsme v p... ♥

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mischellee Mischellee | Web | 6. září 2015 v 20:26 | Reagovat

Tak snad se ozvou, držím palce :-)

2 Domm Domm | 15. prosince 2015 v 19:50 | Reagovat

Ahoj, jak jsi teda dopadla ? Ozvali se ti nakonec ? A jestli jo, tak po jaké době ? Já jsem tam byla tedka na castingu tak bych ráda věděla, kdy tak čekat odpověd. Děkuji. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama