Září 2015

Pumpkin Fall Outfit

9. září 2015 v 9:47 | Bonnie Melone |  Autumn Matathon 2015
Bohužel, ani mě neminula podzimní virózka, takže po dlouhé době opět randím s čajem a paralenem, a vypadá to že to bude vážně dlooouhé rande. Jsem ráda, že mě to nijak neomezuje v tom, abych opět uvedla na blog starou POLYVORE marathons rubriku. A hned tu pro vás mám první podzimní outfit z marathonu autumn 2015!

Možná trošku moc úlet na úplně první outfit, ale pojďme to rozebrat.
Přesto, že nejvýraznějším bodem outfitu jsou kalhoty, hlavním bodem je velký šedý kabát. Hrozně se mi líbí, je jednoduchý a obyčejný, a to já můžu.
Kalhoty tomu dodávají barvu a určitý styl, a sladila jsem je se šálou. V hodně výrazných kouscích je ten problém, že musíte umět udržet si dost velkou vzdálenost od zkombinovaných kusů. Proto šála + kalhoty.
Boty jsem sladila s kabátem, ale na Polyvore je o podzimní boty stále trochu nouze, a tak jsou tyhle prostě.. Nehezké. Nelíbí se mi, ale hodí se k outfitu, což se o těch co se mi líbily říct nedalo. I to se stává, ale prosím, nikdy v reálu!!! Naušnice jsem zvolila jednoduché, ke kabátu.
Kabelka je úžasná, protože spojuje všechny části dohromady. Béžová hezky k oranžové části, a šedá k šdé. Jak vidíte, nemusíte se bát použít ještě jinou barvu nebo odstín do outfitu, kde už převládá výraznější barva, ale musíte vědět jak. V tomto případě je béžová přijatelnou částí.

Pončo jako nejrozšířenější módní trend na tento podzim!

8. září 2015 v 9:56 | Bonnie Melone |  ♥ Fashion
Včera jsem byla nakupovat podzimní oblečení, (těště se na haul) a sama jsem nemohla uvěřit tomu, co jsem viděla bez vyjímky ve všech obchodech. Ponča. Byla všude! Všechny ošklivé vzory světa byly najednou součástí každého toho drahého kusu deky. Viděla jsem už několik slečen, které jej měli na sobě, a musím říct že na kus deky, to dokáže vypadat opravdu velmi hezky. Jak s pončem naložit tak, aby to bylo hezké i na vás?


Dobrá zpráva pro každého!
Je asi zřejmé, že pončo není omezeno postavou, jako jsou třeba legíny (budu vám to připomínat až do konce světa) proto pončo může nosit opravdu každá žena i dívka, a bude vypadat dobře.

Se vzorem či bez
Ponča jsou k dostání opravdu ve všech variantách, ale asi nejvíce rozšířená jsou ta se vzorem, proto bych volila trošku jednodušší kalhoty, nebo jiný spodní oděv. Naopak, pokud jsi spíš Batman jako já, a vybrala jsi černé pončo, můžeš ho kombinovat s odvážnými vzory a doplňky, a to vastně neomezeně, protože pončo zakrývá celou vrchné část těla někdy až ke kolenům, je pravděpodobnost že to přeženeš (pokud to nechceš udělat schválně) vlastně docela nulová.

Díra na hlavu?
Když se řekne pončo, mnoho lidí si představý velký kus látky s dírou veprostřed na hlavu. Letošní podzim si však tento zvyk poupravil a ponča jsou jako veliké šátky přes ramena, které se díky chytrému střihu vpředu sami spojí, takže efekt ponča je stejný. Jen možná trošičku víc stylový.

Cena?
V tuto chvíli neseženete v konfekci obchodních domů pončo pod 1000 Kč. Chtěla jsem Batmana, ale rozhodla jsem se radši pro podzimní bundu, která mi bude daleko více užitečná, pončo si přece můžu koupit kdykoliv jindy. Móda je sice móda, ale priorita je priorita! A na to by jste tay měli myslet, pokud si jako já prostě nemůžete koupit vždycky všechno.

Konkurz do Elite Models

5. září 2015 v 21:27 | Bonnie Melone |  Reportáže
Běhám po Florenci a zmateně se ptám lidí okolo kde je sakra Hotel Ambassador.. Jasně, že to tam nikdo nevěděl, když Ambassador je na Můstku..
Chtěla jsem tam být o dost dříve, abych o nic nepřišla, a nakonec jsem měla rezervu asi jen pět minut, protože jsem prostě nemohla najít místo konání.. Když jsem nakonec úspěšně dorazila do nádherné hotelové místnosti, kde se měl konkurz odehrávat, byla jsem spocená jako blázen a nervózní, že jsem měla srdce až v krku.
Posadila jsem se vedle kluka, který vypadal jako úplně všichni kluci v té místnosti, a ti vypadali zase stejně jako on. Nepochopil, proč jsem ho s úsměvem pozdravila. Řekla jsem si : Tak tohle bude zlý.

Na konkurzu do Elite Models byste možná čekali místnost nacpanou nepřirozeou energií, kdy kolem sebe vidíte jen úžasně krásné lidi, a cítíte se jako v nějaké pohádce, nebo v jiném světě. Nebylo to tak. Všechno bylo tak normální, jako bych byla uprostřed běžného davu. I tak jsem tam ale seděla na židli jako přibitá a upřímně jsem byla dost vystrašená, a přála jsem si, aby už se něco začalo dít.
Konečně přišli organizátoři, řekli nám co a jak, a rozdali dotazníky. V tu chvíli mě polila horká, a pak studená vlna pocitů, když jsem si uvědomila, že jsem si nevzala tu jedinou věc, kterou jsem měla mít. Tužku na vyplnění dotazníku. Udělalo se mi špatně od žaludku, a měla jsem chuť odejít. Naštěstí mi ten kluk co nezdraví půjčil tužku, ale pak zase zmizel. Opět jsem byla sama mezi nesmírným množstvím pohrdavých pohledů.

Z tohoto příšerného stavu mě nakonec dostali dva super kluci, Tomáš s Patrikem, úžasní kluci, kteří se mě tam ujali, a díky nim jsme se cítila zase dobře. Během rozhovoru s nimi jsem si uvědomila, že v této soutěži má šanci každý, a nikdy nevíte, a ani nemůžete dopředu odhadnout, kdo se bude porotě líbit. Čekali jsme ve frontě na pohovor, kecali jsme a já jsem urazila Patrika, protože jsem si myslela že je gay.. Promiň zlatíčko.

Pohovor? Tady máte číslo. Umíte anglicky? Máte zkušenosti s modelingem? Děláte nějaký sport? Studujete? Tady pán si vás vyfotí. Vezměte si od nás šampon jako dárek, na shledanou, dáme vědět do třiceti dnů.

Byla jsem skoro naštvaná, jak jednoduché to bylo! Jen tak mrk frk a jděte? To snad ne! A teď ani ne tak napínavé čekání na odpověď.. Držte mi palce, mám vás ráda a budu vás nformovat o tom, jak to šlo dál.

Tomáši ty na to máš!!!
Páťo, my jsme v p... ♥