Červenec 2015

Šance pro každou aknózní pleť!

28. července 2015 v 13:51 | Bonnie Melone |  ♥ Recenze
Dlouho jsem tu nic nepřidala, mám spoustu věcí, které musím řešit, ale našla jsem si čas alespoň na recenzi jednoho zázračného makeupu.
Tento makeup jsem si vlastně koupila, protože jsem hledala vhodný odstít korektoru, a ten na konci lahvičky od dermacolu byl prostě perfektní. Co jsem ale nečekala, byl účinek makeupu uvnitř. Skoro nemůžu uvěřit tomu, že nějaký makeup může mít perfektní odstín, konzistenci a krytí přínmo pro mě!
Obvykle makeup na problematických partiích obličeje udělá takový nehezký nános, každý stroupek je vidět a po nějaké chvíli začne akné stejně prosvítat. Makeup od Dermacolu ACNECOVER je naprosto jedinečný. Pleť hydratuje, takže žádné seschlé stroupky a nánosy, stačí opravdu jen tenká vrstva, a jen ťupnout korektorem, a jakoby pleť byla vždycky dokonalá. A nejlepší na tom je, že opravdu zamezuje dalšímu vzniku akné. Díky své lehkosti neucpává póry, a tea tree olej dokonce akné léčí.
Před každým nalíčením používám mycí gel a hydratační krém. A pak stačí jen nanést tento makeup, a ten se vám celý den stará o pleť. Jsem vážně nadšená, moje problémy s pletí se vážně dost zredukovaly.
Nikdy bych asi nevěřila, že mi nějaký makeup pomůže s bojem proti nedokonalostem pleti, ale je to tak. Stačí se jen namalovat!

Makeup stojí asi 170 Kč. Jediné, co bych doporučila, je doplnit líčení ještě pudrem, klidně z té samé řady, ale hlavně nějakým kvalitním, protože opravdu vůbec nezmatňuje, pleť se jen se samotným makeupem hodně leskne, ale v kombinaci právě s pudrem vypadá naprosto dokonale.
Nevím jak dlouho je Dermacol Acnecover Makeup na trhnu, já na něj přišla teprve teď. Možná už ho znáš, ale pokud ne a hledáš ideální makeup pro aknózní pleť, vyzkoušej ho, možná udělá radost i tobě. ♥

ROCK FOR PEOPLE, Plzeň, 2015

5. července 2015 v 11:59 | Bonnie Melone |  Reportáže

Jsem moc ráda, že jsme se na poslední chvíli rozhodli tam opravdu jet, a doufám že vy všichni, kdo jste plzeňský rokáč navštívili, jste si jej užili stejně naplno jako my. Musím říct že tam snad vůbec nic nechybělo, spíš naopak tam bylo hodně super věcí prostě jen tak navíc.
Kromě toho, že jsme doslova zahořeli láskou k větráku co dělá vodní mlhu, ke slunečníku se studenou sprchou a k fontáně, jako první věc nás zaujala Camel pláž spojená s Urban Wave.


V pátek bylo vážně dost horko, (proto ta láska ke všemu co plivalo vodu,) ale mělo to i svojí světlou stránku. Slunce a vedro nám úžasně doplňovalo plážovou atmosféru, a tak jsme se nechali unést, a mezi tím, co jsme chodili pro pivo jsme se prostě jenom váleli v houpacích sítích, a dost často stáli před tím mlhovým větrákem.
Druhou polovinu dne už mě nebavilo si pořád nandavat tenisky na boty od písku, a tak jsem tam prostě chodila bosa už úplně všude. Ze začátku jsem sice měla pocit, že se tak vědomě upálím, ale díky pivu se mi po nějaké chvíli dařilo předstírat, že to vlastně nepálí.
Program DJ Line Up, na který jsme čekali právě na Urban Wave začínal až od pěti, takže jsme měli dost času na další válení, zhlédnutí jiných programů a tak dále..


Od pěti začal hrát první ze tří, DJ SIRKIR, a já jsem ani nepostřehla že zrovna začal. Celou dobu byla hudba na pláži dobrá, ale dost jednotvárná, a pak když začal první DJ, a nijak se nelišil od toho, co hrálo předtím. Jak říkám, dobré, ale dost jednotvárné. A tak jsme se zaposlouchali, lehli si s pivem do sítě a čekali co se bude dít dál.
No, a dělo se. Evidentně nesmím chodit čůrat sama, protože pokaždé, kdekoliv a kdykoliv se na akci odtrhnu od party, skončím na fotkách cizích lidí. Tentokrát to bylo vážně hrozně originální, když jsem vyšla ze "záchodu" a na hlavě mi přistál kýbl s vodou. Pánové ignorovali moje nadávky a kecy o tom, jak mi rozmazali oči, a pravděpodobně rozbili hlavu, a najednou jsem zase stála mezi cizíma klukama a čuměla do čočky foťáku. Tohle se mi stává tak často, že si to snad dohledám a udělám si speciální album.


Každý DJ měl dvě a půl hodiny, a tak jsme se tak v půlce SIRKIRA rozhodli prozkoumat co se děje všude okolo. Měla jsem už dost hlad, ale byla jsem poučena, že hlad se zahání jedině a jedině pivem, a že mám teda pít. Tak jsem pila.
Jen ta´k tak jsme dorazili zpět na velbloudí pláž, kde už začínal druhý DJ TALL BOY SLIM. Konečně jsem měla pocit, že se něco změnilo. Tenhle DJ byl rozhodně nejlepší, byl dost originální a nevím jestli to náhodou nebylo tím pivem, ale tancovat šlo najednou úplně samo. Na pláži jsme od chvíle co začal strávili dost času, a jenom jsme prostě blbli.

Poslední DJ byl SYDNEY [AUS. Začínal v deset a končil o půlnoci, a já určitě vím, že jsem tam až do konce nebyla. Přesto musím říct, že stálo za to strávit většinu času na Urban Wave, protože jsme se skvěle bavili, a to díky všem účinkujícím, i díky té pláži.


ROCK FOR PEOPLE dnes zrovna končí, ale pokud můžete, příští rok to zkuste aspoň na jeden den, protože i to stojí za to. Já, která jsem byla doteď zvyklá tak maximálně na Votvírák, jsem vážně víc než příjemně překvapená. Mrkněte také na objevtevicemuziky.cz, kde najdete více informací o dalších festivalech a spoustu dalšího.