Majáles!! Chinaski!!

2. května 2015 v 20:02 | Bonnie Melone |  ♥ Diary
Včera jsme vyrazili na Majáles až kolem osmé večer, protože nás tam nic až tak moc nezaujalo. Musím říct, že jsme asi udělali chybu, protože když jsme tam dorazili, atmosféra byla naprosto úžasná!! Byli jsme tam o hodinku a půl dříve, a mezitím co jsme čekali na Chinaski, kvůli kterým jsme přišli, stihli jsme ještě kousek Kluse a No Name. Normálně tenhle styl hudby vůbec neposlouchám, ale když jste tam, kolem vás řvoucí dav, pivo a písničky které znáte, jde to samo. Nejlepší večer od začátku roku!


Chinaski začaly hrát skvěle na čas, a první písničku jsem vůbec neznala!! Všechny ostatní už ale ano.
Když vyšlo CD Music Bar, to mi mohlo být tak 11, hned jsem škemrala po tátovi, že ho hrozně chci. Pak jsem ho dostala k vánocům a poslouchala ho pořád dokola. Nedá se říct, že bych teď byla přímo fanoušek, ale jako malá jsem jim to žrala i s kazeťákem, takže ve mě lecos zůstalo až do dnes.
Hrozně moc jsem se na včerejší večer těšila, a stálo to za to.
Celou hodinu a čtvrt jsem v kuse řvala a zpívala, plácala si s cizákama a pila pivo. Bylo to naprosto úžasný, velká show. Při koncertě bouchal ohňostroj, lítaly balonky, (kondomy) A pak déšť barevných konfet. Stáli jsme docela daleko od podia, ale když jsem se otočila, bylo zamnou tolik lidí, že jsem neviděla nakonec. Bylo to super!!!

Kdo z vás ještě navštívil včerejší Majáles?


 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Sever-rat Sever-rat | E-mail | Web | 2. května 2015 v 20:48 | Reagovat

Musel to být bezva zážitek...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama