Květen 2015

Úplně první VLOG!! My Everyday Makeup

13. května 2015 v 20:03 | Bonnie Melone |  ♥ Beauty
Tak jsem konečně natočila, s pomocí mého drahého zeditovala a zveřejnila můj úplně první beauty vlog, na téma "můj každodenní makeup." Nevěděla jsem, že celý proces je tak přííííšerně zdlouhavý a náročný. Od natáčení po zveřejnění to zabralo něco kolem šesti hodin. Tak doufám, že se vám video bude líbit, dalo nám to opravdu hodně práce, a já myslím, že výsledek docela stojí za to. :)


My summer "Must Have"

8. května 2015 v 16:57 | Bonnie Melone |  ♥ Fashion
Už je čas střádat letní inspiraci! Sestavila jsem proto malou koláž mých Must Have!

1. Dloooouhé sukně ♥
Na léto jsou tyhle sukně podle mě naprosto ideální, pokud chci vypadat elegantně. Myslím, že čas minisukní už dávno odplul. Líbí se mi přesně takové sukně, jako je ta na obrázku. I přesto, že jsou dlouhé, jsou z průsvitého, lehkého materiálu, takže vedro prostě nehrozí. Navíc jsou mnohem pohodlnější než třeba kraťasy. Taková sukně vypadá skvěle v každé barvě. a lehko se ladí s dalšími kousky.

2. Klobouky!!
Ne každému sluší, ale když už, je to paráda! Typické sedmdesátky! Šedesátá a sedmdesátá léte jsou pro mě asi největší inspirací, zamilovala jsem se do nich. Velké účesy, oční linky, kabáty, jednoduché šaty.. Klobouky udělají z každé holky elegantní a zajímavou. Líbí se mi ty velké, jednoduché a hlavně jednobarevné. Na nějaký strakatý klóbrc nejsem stavěná, vážně ne. Mám ráda jednoduchost v barvách i liniích. ♥

3. Tunika či Pareo?
Miluji ty dlouhé, hedvábné nebo krajkové tuniky, které si k bazénu vezmete prostě přes plavky. A nejen to! Třeba k džínovým kraťasům a upnutému tílku je taková otevřená tunika naprostá bomba! Asi nejhezčí jsou vážně ty krajkové, pro mě nejlépe bílé, je na tom něco magicky přitažlivého. Pareo je takový obří šátek, který se dá jakkoliv omotat přes tělo. Jako sukně, šaty...

4. Sluneční brýle, vzor Snídaně u Tiffanyho ♥
Retro sluneční brýle s lehce, nebo hodně nadzvednutými vnejšími horními špičkami. Holly (Audrey Hepburn) měla ve filmu Snídaně u Tiffanyho naprosto úžasné sluneční brýle. Nosila je dokonce i v místnosti, a měla v nich zelená skla. tak nějak šokující, ten styl je nenapodobitelný. S populárními brýlemi ve tvaru čtverce nikdy nedosáhnete tak elegantního dojmu. K brýlím na obrázku si můžete vzít i perly, a bude to ladit. Jsou magické.

5., 7. Náramky a náhrdelníky
Mám ráda barevné šperky, ale zase tak, aby nebyly příliš kýčovité, to nevypadá dobře. Malé korálky, květy, mušle a kamínky, trochu do indiánského stylu v pastelovém provedení. Lehce vám oživý úplně obyčejné, jednoduché oděvy. Je to ten nejsnadnější způsob jak vypadat úžasně s minimem námahy.

6. Plážové tašky!!
Už dávno nepatří jen na pláž. Nejlepší na tom je, že takovou tašku si klidně můžete i vyrobit, a to myslím od základu! Ušít jednoduchou plážovku není těžké, ale ozdobit je lehčí. Pokud s šicím strojem nejsi kamarádka, dá se základ koupit v obchodě, a ty ho pak můžeš klidně doladit barvami na textil přesně podle sebe. Líbí se mi jak vypadají uvolněně a kreativně. Dají se na ně zavěsit šátky nebo korálky, a hned to dýchá létem, jako nic jiného.

8. Moje vysněné boty ♥
Klasické, bílé lodičky do špičky. Potřebuji je. Jsou tak krásné, noha v nich vypadá tak elegantně, hodí se skoro ke všemu!! K mému potěšení, s džínami s vysokým pasem vypadají naprosto úžasně. Jasně že se dá koupit spousta podobných a levných, ale já čekám na tu příležitost koupit si kvalitní, značkové, jedinečné a hlavně přesně takové, po jakých toužím. Ani na obrázku to není přesně ten tvar, který hledám. Snad najdu. ♥

Proč jsem se rozhodla zkusit VLOG?

4. května 2015 v 10:42 | Bonnie Melone |  ♥ Diary Motivation
Beauty vlogerek je už velká spousta, a pravděpodobně je dost těžké vyniknout. Mám spoustu oblíbených vlogerek, které jsou prostě fantastické, úžasné, a vždycky vypadají dokonale! Bohužel, to byl také ten důvod, proč mě vždycky tvorba nějakého vlastního vlogu dost odrazovala, protože mi připadalo, že já stejně nikdy tak dobrá nebudu, že se akorát ztrapním, a tak dále, a tak dále..

Pak mě ale napadlo!!! Nemohli přece všechny začínat takhle, a podívala jsem se na úplně první videa mých nejoblíbenějších vlogerek. Došlo mi, že každý v "něčem" začne, a pak se postupně dopracuje dál, až k úplné dokonalosti.
Abyste pochopili, jak to myslím, přiložím vám sem několik ukázek neuvěřitelné vlogerské proměny. Mimochodem, tímhle se těm blogerkám nechci nějak posmívat, naopak strašně moc obdivuji ten růst!

Majáles!! Chinaski!!

2. května 2015 v 20:02 | Bonnie Melone |  ♥ Diary
Včera jsme vyrazili na Majáles až kolem osmé večer, protože nás tam nic až tak moc nezaujalo. Musím říct, že jsme asi udělali chybu, protože když jsme tam dorazili, atmosféra byla naprosto úžasná!! Byli jsme tam o hodinku a půl dříve, a mezitím co jsme čekali na Chinaski, kvůli kterým jsme přišli, stihli jsme ještě kousek Kluse a No Name. Normálně tenhle styl hudby vůbec neposlouchám, ale když jste tam, kolem vás řvoucí dav, pivo a písničky které znáte, jde to samo. Nejlepší večer od začátku roku!


Chinaski začaly hrát skvěle na čas, a první písničku jsem vůbec neznala!! Všechny ostatní už ale ano.
Když vyšlo CD Music Bar, to mi mohlo být tak 11, hned jsem škemrala po tátovi, že ho hrozně chci. Pak jsem ho dostala k vánocům a poslouchala ho pořád dokola. Nedá se říct, že bych teď byla přímo fanoušek, ale jako malá jsem jim to žrala i s kazeťákem, takže ve mě lecos zůstalo až do dnes.
Hrozně moc jsem se na včerejší večer těšila, a stálo to za to.
Celou hodinu a čtvrt jsem v kuse řvala a zpívala, plácala si s cizákama a pila pivo. Bylo to naprosto úžasný, velká show. Při koncertě bouchal ohňostroj, lítaly balonky, (kondomy) A pak déšť barevných konfet. Stáli jsme docela daleko od podia, ale když jsem se otočila, bylo zamnou tolik lidí, že jsem neviděla nakonec. Bylo to super!!!

Kdo z vás ještě navštívil včerejší Majáles?