FIRST VLOG, Press trip Babylon Liberec

16. března 2015 v 15:40 | Bonnie Melone |  Reportáže
Naskytla se mi úžasná příležitost, vyrazit s ostatnmi blogerkami na výlet do Babylonu v Liberci, což je čtyřhvězdičkové centrum plné zábavy jako je aquapark, lunapark, IQlandia, IQpark, nebo welness. Zábava, odpočinek a my, úžasné blogerky na jednom místě.

Třičtvrtě hodinky z Prahy, a byli jsme na místě. Hotel mě okamžitě zaujal jako celek, všechno v něm vypadá naprosto dokonale, jakoby dotažené do nejmenších detailů. Krásný interiér ale není vše, například personál si nemůžu vynachválit. Všichni jsou velmi ochotní, a milí.
Jako první na programu bylo úžasné welness, kde máte k dispozici skvělé sauny, páry, inhalační místnůstky, výřivku a spoustu dalších zařízení. Okamžitě jsem si připadala jako jedna z řeckých bohyní, když jsem tam běhala v tom prostěradle. Jako nejoblíbenější welness zařízení jsem si okamžitě zvolila římskou páru. To je místnost, do které vám pouštějí horkou páru, která voní jako mentol a bylinky. Pro mě to byla ta nejúžasnější relaxace.
Další atrakcí sobotního odpoledne byl aquapark. Cítíte se tam jako v pohádce hledá se Nemo. Proč? Zaprvé všude kolem vás jsou krásné dekorace rybiček, korálů, žel, obrovská chobotnice a také jeskyně. Zadruhé je to tam tak velké, že neustále hledáte spolubydlící, protože jinak byste se odtamtud už asi nikdy nedostali. Aquapark nabízí několik různých tobogánů, včetně děsivého trychtýře. Dále můžete proplouvat jeskyní, zápasit s divokou řekou, ale hlavně máte každý den příležitost vidět neskutečnou laser show, která vás posadí na zadk. Vážně. Jestli něco stojí za to vidět, tak je to tohle.
Po vodních radovánkách, když jsme se konečně v plavkách probloudili hotelem, jsme zaútočili na jídelnu, (vážně zaútočili) a dopřáli si pořádné posilnění po náročném dni.
Na večer jsme hráli bowling, který je též v areálu, a odebrali jsme se do svých útulných pokojíčků, kde jsme zaslouženě padli do mdlob.
Ani druhý den neměl jedinou chybu, navštívili jsme fascinující IQlandii!!! Spoustu skvělých vymožeností, zábava, dokonce jsme se i lecos dozvěděli. Ostatní blogerky jsou úžasné, jsem ráda že jsem s nimi mohla trávit víkend, a doufám, že se ještě uvidíme na spoustě akcích.
To, co jsem o výletu nedokázala napsat, uvidíte v následujícím videu. Tímto vám Bonnie Melone představuje svůj oficiálně první vlog! Věřím, že i vy zatoužíte Babylon navštívit. Hezkou zábavu. :-)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama