Šatník, co dostal padáka

24. února 2015 v 17:00 | Bonnie Melone |  ♥ Fashion
Něco mě přimělo zamyslet se nad tím, že bych měla ve všem svém oblečení udělat nějaké rapidní změny. Nevím jestli to bylo to, že ve skříni neustále objevuji věci, které jsem nosila tak čtyři roky zpátky, nebo pocit, že mi některé věci už "nějak nesedí," ale každopádně změna by byla vítaným pozitivem. Podělím se teď s vámi o několik rad, jak na jaro pořádně vyvětrat šatník, a zanechat v něm jenom to nejlepší.Základní kameny
Vždycky je důležité, aby mezi vaším oblečením bylo něco, co vám dokáže doplnit každý komplet. Jsou to věci jako obyčejná, jednobarevná trička a tílka, legíny, džíny, .. Takové černé tílko vypadá obyčejně, ale můžete ho doplnit vlastně čímkoliv. Přidáte pestrý šátek, výrazný doplněk, stylovou bundičku nebo tričko určené k překrývání, a hned je z toho úplně jiný model. Když nemáte ten základní kámen, logicky se vám bude špatně stavět. Tohle je tedy třeba mít.

Co se mi hodí
Při nakupování nového oblečení vždy přemýšlejte o tom, jestli už máte doma něco, k čemu to budete nosit. Sebehezčí kousek je k ničemu, když nemáte nic, s čím ho dáte dohromady. Než bezmyšlenkovité utrácení, je lepší si už doma říct, co vlastně potřebujete, a co by se vám k čemu hodilo.

To, co mi sedí
Vyhoďte všechno co vám dokonale nesedí! Nenechávejte si nic se slibem, že do toho ještě zhubnete, nebo něco takového. Nechte si jenom oblečení, které dobře podtrhuje vaši postavu, a přijdete si v něm skvěle a pohodlně. S tím samozřejmě souvisí to, že než si cokoliv nového koupíte, měla by sis být jistá, že je vám to přesně. Pokud se v něčem necítíte, nehodí se to k vašemu typu postavy, nebo zkrátka už neměli vaši velikost, nekupujte si to jen proto, že je to krásné, protože to stejně nakonec úplně ztratí efekt.

Kvalita nad kvantitu
Je moudřejší koupit si menší množství kvalitních, opravdu krásných kousků přímo pro vás jako dělaných, než obrovské hromady levných hadrů, které nic nevydrží, a už po druhém nošení vypadají nehezky. Jak už jsem zmínila v prvním bodu, pokud máte základy, ke kterým můžete už jen přidávat, kvantita není důležitá.

Soulad s ročním obdobím, a s vámi!
To je jednoduché. Vybírejte si oblečení tak, aby bylo přizpůsobeno počasí, a zároveň i stylu, který se v daném ročním obdobím odehrává. Udělejte si příjemný večer s aktuálními módními časopisy a weby, a snadno zjistíte jak na to! Zároveň si však pořád zachovejte svůj styl a dbejte na to, aby vám vaše nové oblečení vždy dělalo jen radost, a bylo pro vás pohodlné.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama