Bonnie Melone Blog 2015

10. ledna 2015 v 15:54 | Bonnie Melone |  ♥ Diary
Dodatečně přeji všem krásný, radostný a úspěšný rok 2015! Každý rok je jedinečný, a ani zde, na blogu Bonnie Melone nezůstane vše při starém. Můžete se těšit na spoustu změn, které se budou dít tak nějak všeobecně, protože právě na nový rok je nejlepší nasadit tomu nový kabát.

Pro někoho bohužel, pro někoho hurá!
Outfitové maratony končí. Začnu nově pracovat na reálných outfitech, tedy mých vlastních, protože myslím, že už opravdu nastal čas dělat blog co nejvíc autorský. O svých polyvore outfitech jsem se dočetla už hodně, a někoho bavily, někoho otravovaly. Doufám, že nové podání módní rubriky se bude zamlouvat většině mým čtenářkám. První článek v módní rubrice snad bude vydaný už příští měsíc, ale nic není jisté, bude nutná pečlivá příprava, kterou není dobré uspěchat.

Kvalita, ne kvantita!
Rozhodně nečekejte přísun článků každý den! Je rozhodně lepší vydávat články s delší časovou prodlevou, na které se budou čtenářky vždy těšit, než zásobovat blog každý den zbytečnostmi. Články budou kvalitnější, propracovanější, 100% autorské se vším všudy, těšte se!

Rozšíření témat!
Můžete se těšit na nové rubriky které to tu rozhodně oživí! Články se budu snažit vydávat rovnoměrně ke všem rubrikám, aby nikomu stále neucházela oblíbená témata. Všestranost je přece důležitá, můžete díky ní oslovit mnohem více lidí. Snad si zde každá najde to svoje.

Fotografie
Ke každému dobrému blogu patří spousta kvalitních, ilustračních fotek, které dodávají každému článku lepší čtivost, a já moc chci, aby jste se sem rádi vraceli a vždy se bylo na co dívat.

Na všem budu muset hodně zapracovat, ale tohle je jediná "práce" kterou dělám vždy s chutí, a nebojím se jakékoliv výzvy. ♥

B.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Naty Naty | 11. ledna 2015 v 15:19 | Reagovat

http://zdravienadosah.wordpress.com/ Kuk tu please...... INak zaujímavý blog ...celkem se mi líby :D :D

2 Em Age Em Age | Web | 16. ledna 2015 v 9:57 | Reagovat

Kvalita je vždy lepší než kvantita, ano. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama