Jako Andílek z Victoria's Secret!

20. prosince 2014 v 20:45 | Bonnie Melone |  ♥ Beauty
Už dlouho obdivuji styl a krásu modelek z Victoria's Secret. Jsou krásné, skvělé, zářivé, prostě dokonalé! Jak to dělají, že jsou takové? Každého samozřejmě hned napadne, že mají spoustu drahých vyzážistů, kteří se o ně dobře starají, mají plastiky a špičkové fotografy, a že jsou v reálu jinak úplně obyčejné, nevzhledné ženy. Ovšem to není vůbec pravda! Samozřejmě, že většina modelek které na nás svůdně hledí z lživých obálek módních časopisů ve skutečnosti nejsou až takové hvězdy. Hodně lidí si myslí, že není správné si z nich brát příklad a inspiraci, protože to prý není opravdové.
Andílci to mají zkrátka jinak. Možná, že bude znít hloupě když řeknu, že jsem projela instagram a další sociální sítě několika andílků, a udělala jsem si z toho vlastní názor, ale myslím, že něco pravdy na tom bude.
Spoustu z nich sleduji už velmi dlouho, a vím, jak vypadají bez makeupu, protože to zkrátka poznáte, jak to vypadá. Jejich osobní fotky jsou vždy plné života, nádherných úsměvů a neskutečné přirozenosti. Mají krásnou pleť, úžasnou postavu a speciální kouzlo, které jinde neuvidíte. Proto si myslím, že krása ženy často nesouvisí pouze s kosmetikou a další drahou péčí. Je v tom štěstí, radost, úsměv, kouzlo a osobnost! A kdo by nebyl šťastný, když vydělává balík tím, že poskakuje ve značkových plavkách po pláži, a navštěvuje úžasná místa. Samozřejmě, péče o tělo, pleť a krásu celkově je v jejich práci velmi důležitá, ale není to jen to. Tyhle holky jsou zkrátka jiné, než ostatní modelky. A tím jiné, myslím naprosto jedinečné a úžasné! Mezi moje nejoblíbenější z nich patří Elsa Hosk a Sara Sampaio. Jsou podle mě nejzajímavější.
Hodně jsem zkoumala, četla, prohlížela a přemýšela, a teď vám tu můžu dát několik skvělých tipů, jak všechny můžeme tak trochu zandílkovat. Ale pokud nevěříte na vnitřní krásů, můžete teď klidně přestat číst.

Žádná žena by se neměla zanedbávat. Ovšem plácat na sebe tuny makeupu neznamená pečovat o sebe. Důležité je věnovat se svému tělu, pokožce, zdraví a udržování.

Vnější krása
První nejdůležitější věc, kterou musíte dělat pro tu vnější, líbivou krásu, je hydratace a péče o pokožku celkově. Přírodní peeling, masky, a hodně hydratačních krémů které jsou ideální přímo pro vás. Andílek Adriana Lima říká, že za den vypije minimálně dva litry vody, protože to ji hydratuje jak zevnitř, tak na venek, a proto je její pleť krásně napnutá a zdravě vyhlížející. Prý je také dobré se například sprchovat chladnou vodou, protože to pokožku zpevňuje, a prospívá jí to daleko více než horká voda. Dále je důležité být fyzicky fit, to znamená držet si BMI tak, aby tělo vypadalo tak, jak by vypadat mělo. Buďte aktivní! A dále tu pak jsou maličkosti jako starat se o zdravé vlasy, zdravé pěkné nehty, čisté tělo. K tomuto všemu vám ale nepomůže jen kosmetika, a tak se dostávám k tomu dalšímu bodu.

Životní styl
Pití vody už jsem zmiňovala, a stejně tak je důležité jíst ty správné věci. Nemyslím, jíst JEN ty správné věci. V jídle najdete vše, co potřebujete pro krásu. Vitamíny pro nádherné vlasy, pro husté řasy, zářivou pleť, bílé zuby, pevné nehty... A mnoho dalších. Když zahledáte na internetu nebo v odborných knihách a také některých časopisech, snadno se naučíte mít přehled v tom, díky čemu budete vypadat a hlavně cítit se lépe. A to, jak sami sebe vnímáte a prezentujete, je poslední a nejdůležitější bod k probrání.

Prostě jako Andílek
Mít osobnost. V každé z nás je ta skvělá, jedinečná žena která je sebejistá, úchvatná. Je bohyní pro sebe i pro okolí, dokáže ovlivnit vše kolem sebe, a musí se pro to jen usmát. Smějte se, mějte radost z maličkostí, buďte sebejisté, cílevědomé, prostě božské! Být sama sebou je to nejdůležitější. Také milujte. Milujte svou rodinu, všechny své blízké, važte si společných chvil. Když si budete zdravě uvědomovat, jak krásné jste, budete tak působit i na okolí. A makeup? To je jen bonus, díky kterému se budete cítit ještě lépe. Rozhodně to ale není to, co vás udělá krásnou. Věřte si, protože každá můžete být tím, kým chcete. Pak vás ostatní budou obdivovat a ctít.

Pro všechno co dokážeme, umíme, víme a vyzařujeme.

Možná se zdá být hloupé, dávat jako příklad zrovna modelky, když jde o tu vnitřní krásu. Ale každý si potřebuje vše ujasnit díky nějakému vzoru nebo inspiraci. Mým vzorem, jsou všichni šťastní lidé, kteří si užívají svět tak, jak si ho dokázali sami pro sebe postavit. Vlastním úsilím a osobností.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 M. M. | Web | 21. prosince 2014 v 8:56 | Reagovat

Súhlasím, že krása nie je len vonkajšia, ale hlavne vnútorná. Všetko vychádza z vnútra von, a to čo vyžarujeme, to čo si o sebe myslíme, akým šťastím sršíme, to bude všetko pôsobiť aj na ostatných ľudí.
Hlavne u tých ľudí je vnútorná krása dôležitá, na ktorých je všetko vidieť. Myslím to tak, že napr. na mojej tvári je vidieť všetko to čo prežívam - hnev, smútok, šťastie, proste všetko.
A ak sa smeje naše vnútro, bude sa smiať aj náš vonkajšok.
Ale určite to nie je všetko, treba sa o seba starať tak ako si popísala, no ten životný štýl mne stále nejak utieka. :D A čo sa týka kozmetiky tiež. :(

2 B B | Web | 21. prosince 2014 v 11:17 | Reagovat

jistě že je důležité abychom se o sebe starali a měli sami sebe vlastně rádi-to je základ ke štěstí, ale jinak kosmetika,krémy make-upy to už je jen a jen byznys :D obzvláště Victoria's Secret

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama