Prosinec 2014

Čtyři pomocníci pro dokonalé řasy!

26. prosince 2014 v 18:30 | Bonnie Melone |  ♥ Beauty
Chceme perfektní řasy, a to hned! Bez žmolků, lepení, umělotin a během chvilky! Mám pro vás čtyři způsoby, jak toho dosáhnout. Ale který z nich je ten nejlepší? To se dozvíte v následující recenzi na řasenky Asto, NYC, Veryme a AVON!


1. ASTOR Seduction Codes °2

Jaká by měla být...
Slibuje mega objem s efektem natočení řas. Odděluje řasy od sebe, nevytváří žmolky a dodá řasám dokonalý vzhled.

Jaká je...
U každé řasenky si muíte individuálně najít styl nanášení, který se k ní hodí. Tuto řasenku nanášejte pouze jemně, jednovrstvě, jinak dělá žmolky a řasy se slepují k sobě. Když s ní budete zacházet opravdu decentně, dostanete efekt motýlích řas, to znamená že nejsou ani příliš dlouhé, ani výrazné, ale ke každodennímu líčení je to ideální. A to perfektní natočení? Podle mě žádná řasenka sama o sobě řasy nenatočí, a to ani tahle. Použijte kleštičky na řasy a máte efekt zaručený u každé řasenky! Moje hodnocení, tři hvězdičky z pěti.

2. NYC Big Bold Angel Lash

Jaký by měla být...
Svěží, jemné, nevinné ale objemné a fascinující řasy!

Jaká je...
Dovolím si říct, že její název ji plně vystihuje. Snadné nanesení, nedělá žmolky, udělá skvělý objem a přitom jsou řasy pořád jemné a dokonce vypadají přirozeně! Navíc můžete její schopnosti regulovat podle toho, jak zrovna chcete. Vyrobíte s ní něžné svěží řasy, a když přitvrdíte, můžete vykouzlit i dlouhé husté řasy na párty! Pět hvězdiček!

3. Veryme Extandalash Mascara

Jaká by měla být...
Tato řasenka slibuje funkci tří řasenek v sobě! Zařučuje extra dlouhé, oddělené řasy.

Jaká je...
Má skvělý, umělohmotný kartáček, tedy bez "chlupatých" štětinek. Řasy hodně prodlouží, ale bohužel je slepuje. Doporučuji před nanesením kleštičky na řasy, vypadá to mnohem lépe, s touto řasenkou zvlášť, nevím čím to je. Opět je pro krásný efekt důležité zacházet s řasenkou opatrně, a nepřehánět to s vrstvičkami. Není to rozhodně řasenka na mrkfrk ranní rychlokurz, ale až se s ní zžijete, bude velmi užitečným pomocníkem, všechno je o zvyku a o tom správném stylu nanášení. Dala bych čtyři hvězdičky z pěti, ta nedokonalost tam zkrátka je.

4. AVON Big and Darling

Jaká by měla být...
Zkrátka řasenka pro dokonalý objem! Ale je tomu tak?

Jaká je...
Avonka mě trochu zklamala. Nejen, že je nejspíš voděodolná, protože se fakt hrozně špatně odličuje, ale také ani neprodlužuje, ani neobjemuje, zkrátka je to tak trochu na pytel. Namalovat se s ní dá, ne že ne, ale od avonu bych přece jen čekala trochu víc! Třeba jsem ale jen nezvolila ten správný způsob pro zžití s ní. Na její obranu dávám jednu hvězdičku z pěti, ale víc už ani ťuk.

Co si myslíme, že muži vidí, ale nevidí.

25. prosince 2014 v 17:57 | Bonnie Melone |  ♥ Love
Když jde o chlapy, hlavně o těch několik prvních schůzek, všechny se snažíme vypadat co nejlépe! Asi už si každá z nás zažila chvíle před zrcadlem, kdy ten pupínek prostě nejde zamaskovat, ty vlasy vypadaly lépe natočené než vyžehlené a naopak, kdy řasy jsou opět na jednom oku nepatrně delší než na druhém, obtiskávají se oční linky,..!
Někomu se to může zdát přehnané a zbytečné, ale teď to není v té situaci! Je to docela stres, najednou v plné skříni oblečení není co na sebe, a přitom všem si vůbec neuvědomujeme, že muži nic z toho vůbec nevnímají. Až časem..

Ta chvíle uvědomění přijde ve chvíli, kdy ten vytoužený řekne něco jako : "Jé miláčku, ty máš krásný triko, to jsem na tobě ještě neviděl!" Jenže viděl. Včera. A před týdnem. A v tom týdnu před týdnem asi dvakrát. A potom před ním házíte vlasama, protože máte nový účes, ale on jen čumí, a chvílema dává pozor, jestli to není třeba epileptický záchvat. Ale když vypadáte už několik měsíců stejně, tak je to najednou : "Lásko ty ses stříhala?"

No a takhle přesně to funguje na obě strany. Spousta holek, já patřím mezi ně, dělává tu častou chybu, že na svoje chyby upozorňuje dřív, než by na ně nedej bože přišel sám. Nedělejte to, protože on na to nepřijde. Když řeknete, "ahoj zlato, dneska vypadám hrozně, tady mám pupínek, hrozný!", většinou bude znít jeho odpověď: "Ani bych si nevšiml." A vážně by si toho nevšiml, neříká to ze slušnosti. A hlavně je mu nějaký pupínek úplně jedno.
Před pár dny jsem s ním seděla v autě. Začala jsem mu říkat že jsem se ani nenamalovala, že mě to štve, že vypadám "takhle". Začal si mě prohlížet a řekl mi, že si myslel že namalovaná jsem. V tu chvíli si říkáte, že byste asi měli držet pusu.

To, že chlapi většinů nedokonalostí přehlídnou a vůbec je nevnímají neznamená přestat o sebe pečovat! Stále se musíme snažit být pro ně krásné! Ale nějaký ten nedostatek, drobná maličkost, to je něco čemu se zkrátka nevyhneme, a je úplně nesmyslné dělat si z toho zbytečně hlavu.

Pokud existuje týpek, co všechny ty nedokonalosti vidí, upozorňuje na ně a dokonce se ti snaží doporučit, co by ti "pomohlo", tak je to strašnej kretén a evidentně má nějaký extra mindrák. Už jsem to zažila, od takových vážně ruce pryč. Kluk by si měl své slečny vážit takové, jaká je, a ikdyž jsme občas neupravené, doma se už vpodstatě nemalujeme a když nám něco hodně chutná, tak si trochu pomlasknem, atd. Z vlastní zkušenosti vím, že kluci víc než dokonalou modelku, chtějí mít doma slečnu, která bude také jeho nejlepším kámošem. A hlavně takovou, která si váží sama sebe a nepodceňuje se!

Zajímalo by mě, co nás vede k tomu, pořád upozorňovat na svoje chyby. Je přece známá věc, že jak se vnímáme sami, tak nás vnímají i ostatní. Proto je zbytečné dělat si hlavu z maličkostí, a na místě je, trošku si pozvednout sebevědomí. Hlavně úsměv, úsměv! Protože toho, že se neusmíváme, si on totiž všimne.

Luxury Party outfit

23. prosince 2014 v 15:50 | Bonnie Melone |  Winter Marathon 2014
Pro vaší inspiraci jsem sestavila velmi elegantní outfit pro velmi formální příležitosti.
Tento outfit je navržený tak, aby se smíchal styl 50. let a novodobá elegance. Tuhle zimu jsou v módě rozšířené, ale jinak velmi jednoduché kabáty, a dlouhé rukavice přesně tak, jak to psali 50. léta. Celý outfit je laděný do zlato černé, a elegance je opravdu obsažena v každém prvku. Šaty pod jednoduchým kabátem jsou už moderního střihu, se zdobenými zlatými pásky v průkrčníku a pase tak, aby vytvářely zajímavý tvar. Jsou krátké, moc hezké, zožňuju je! Jsou hlavním prvkem outfitu.
Boty jsou velmi nenápadné, pouze lemované zlatou linkou, která spojuje boty s ostatními prvky, a přitom je velmi decentní a nerušivá.
Kabelka je výraznější, malá a elegantní tak, aby upoutala pozornost, ale nedělala binec.
Dlouhé černé rukavičky jsem vybrala bez zlatého zdobení, pouze nařasené, aby působili zajímavě a ladili s módou doby 50. let.
Naušnice se perfektně hodí ke kabátu stylově, barevně i tvarově.
Všechno je poskládané tak, aby jednotlivé vrstvy oděvu vždy ladili dostatečně, ale ne přehnaně nebo příliš výrazně.
Jakoby jednotlivé prvky vždy patřily k sobě, že?

Péče o pleť v zimě? BIODERMA!

22. prosince 2014 v 15:38 | Bonnie Melone |  ♥ Recenze

Bioderma opět boduje, stejně jako v minulém článku. Tentokrát jsem k již zmíněnému pleťovému mléku přidala ještě dva krémy na obličej, díky kterým nebude vaše pleť v zimě strádat. Jak asi víte, zima je pro pleť náročná, protože mráz vysušuje, a proto je nutné ji nepřetržitě hydratovat tak, aby mráz neměl šanci a pleť zůstala hebká a vyživená.

První na řade (zleva na fotce) je peťový krém obsahující kombinaci bambuckého másla a avokáda, a já ho hodnotím jako ten "lepší" z těch dvou pleťových krémů, které tu dneska mám. Mám z něho pocit skutečně dobré hydratace a výživy. Je ideální na opravdu suchou pleť. Také pokožku zklidňuje, když máte někdy "bad face day" ( já ho mívám docela často) tak zvládne okamžitě zklidnit a prozářit pleť. Je dobré tento krém kombinovat s dalšími produkty, například mycím gelem, který použijete před nanesením tohoto krému, a tak chránili pleť od nečistot. S tímto krémem rozhodně nešlápnete vedle. Cena kolem 200 Kč.

Druhý (zleva na fotce) je pleťový krém Hydrabio, perfektně hydratuje, a dodává pocit svěžesti. Bohužel smrdí jako nemocnice. Ale to se dá přehlédnout, když tak perfektně zlepšuje stav pleti. Má skoro až chladivý efekt, a velmi dobře se vmasíruje. Pleť je po použití také rozhodně pružnější a vypadá rozjasněně. U produktů bioderma je velkou výhodou, že jsou navrženy přesně pro citlivou pleť, a jsou hypoalergenní, takže prostě dokonale bezpečné pro všecny typy pleti. Cena kolem 350 kč.

Musím rozhodně říct, že se cenově i svými účinky mnohem více vyplatí BIODERMA atodern nutritive. Pokud chcete dosáhnout ještě lepších výsledků, pořiďte si i další produkty, které kolekce nabízí.

Hydratační souboj!

21. prosince 2014 v 16:39 | Bonnie Melone |  ♥ Recenze
Všechny chceme mít jemnou, hydratovanou a svěží pokožku, a proto stále zkoušíme nová tělová mléka. Dnes jsem vybrala svoje čtyři nejlepší zástupce hydratačních tělových krémů, a s každým z nich vás blíže seznámím, a třeba vám trošku ulehčím hledání toho ideálního.

Jsou to tělová mléka od značek BIODERMA, DOVE, LUMENE FINLAND a DERMACOL


1. BIODERMA Atoderm Lait
Toto tělové mléko slibuje obnovení přirozené kožní bariéry, dlouhodobou ochranu pokožky před vysušením, svěžest, toleranci k citlivé pleti... Podle mě opravdu mezi jinými tělovými mléky vyčnívá. První co mě upoutalo, byla ta úžasná svěžest. Všechny přípravky od biodermy voní jako z lékárny, jsou neuvěřitelné citlivé a svěží tak, že skoro až chladí. To se mi na tomto tělovém mléku líbí, že se po namazání necítím olepená, příliš mastná a tak podobně. Také se velmi dobře vstřebává, vlastně hned po tom, co se namažete, je už pokožka hebká, nelepí, není mastná, zkrátka znovu to, co jsem už napsala. Konzistence není vůbec hutná, je to opravdu takové mlíčko, které velmi snadno, a hlavně rychle vmasírujete. Tohle je podle mě u tělového mléka důležité, nemělo by být náročné na nanášení. Bioderma za mě dostává deset bodů z deseti.

2. DERMACOL Aroma Ritual - Belgická čokoláda a pomeranč
Nic nevoní tak skvěle jako toto pleťové mléko!!! Voní jako ty čokoládové bonbony s pomerančovou náplní a vůně vydrží dlooouho, dlouho, dlooouho.. Je velmi osvěžující, nevtíravý a celkově velmi příjemný. Co se však týká jeho hydratačních schopností, jsem trochu zklamaná. Tuba je už skoro prázdná, a já jsem za používání tohoto krému nezpozorovala žádné zlepšení pokožky, nic extra co by se dalo zmínit. Myslím tedy, že tento krém je vhodný spíše na nějaké akce, kde chcete okouzlit krásnou vůní. Dostává odemně pět bodů z deseti za pouze polovičně odvedenou práci. Navíc, také tročku lepí.

3. LUMENE FINLAND Berry Refresh
Řeknu vám, že na první pohled mě vzhledově ani trochu neupoutalo.. Když dáte téhle oranžové tubě šanci, zjistíte že je to opravdu skvělý bojovník proti všem nedokonalostem pokožky. Má neobyčejnou vůni, skvěle se vmasíruje, úžasně hydratuje a dokonce působí i na vyrážku způsobenou vysušením pokožky. Jediné co bych vytkla, že po něm neuvěřitelně lepí ruce, což ale není nic co by se nedao okamžitě řešit trochou vody a mýdla. Tohle je moje první kosmetika značky LUMENE FINLAND, dříve jsem na ni ani nikde nenarazila, teď ji však budu vyhledávat. Oranžový Berry Refresh odemne dostáva devět bodů z deseti za obdivuhodný hydratační výkon.

4. Dove body milk - essential nourishment
A nakonec tělové mléko Dove, péče pro skutečné ženy. Musím říct že konzistence je příšerná. Je mnohem hutnější než předchozí tělové krémy, hodně mastný a špatně mazatelný, ale účinný. Hydratuje skvěle, jen se dlouho vsakuje a je vážně dost mastný. Nemám ráda tělové krémy které se špatně mažou, a jsou hodně hutné jako tento, mám radši ta mlíčka. Ovšem pokud potřebujete opravdu nutnou hydrataci, která nezklame, pořiďte si ho. Dove je hodně jiné mléko mezi těmi ostatními co najdete v drogeriích, ale vždy tělo a má něco do sebe, je to velmi kvalitní značka a rozhodně se s výsledky nikdy nespálíte. dám mu sedm bodů z deseti, protože konzistence příšerná, ale to hlavní je výsledek, který je skvělý.

Jako Andílek z Victoria's Secret!

20. prosince 2014 v 20:45 | Bonnie Melone |  ♥ Beauty
Už dlouho obdivuji styl a krásu modelek z Victoria's Secret. Jsou krásné, skvělé, zářivé, prostě dokonalé! Jak to dělají, že jsou takové? Každého samozřejmě hned napadne, že mají spoustu drahých vyzážistů, kteří se o ně dobře starají, mají plastiky a špičkové fotografy, a že jsou v reálu jinak úplně obyčejné, nevzhledné ženy. Ovšem to není vůbec pravda! Samozřejmě, že většina modelek které na nás svůdně hledí z lživých obálek módních časopisů ve skutečnosti nejsou až takové hvězdy. Hodně lidí si myslí, že není správné si z nich brát příklad a inspiraci, protože to prý není opravdové.
Andílci to mají zkrátka jinak. Možná, že bude znít hloupě když řeknu, že jsem projela instagram a další sociální sítě několika andílků, a udělala jsem si z toho vlastní názor, ale myslím, že něco pravdy na tom bude.
Spoustu z nich sleduji už velmi dlouho, a vím, jak vypadají bez makeupu, protože to zkrátka poznáte, jak to vypadá. Jejich osobní fotky jsou vždy plné života, nádherných úsměvů a neskutečné přirozenosti. Mají krásnou pleť, úžasnou postavu a speciální kouzlo, které jinde neuvidíte. Proto si myslím, že krása ženy často nesouvisí pouze s kosmetikou a další drahou péčí. Je v tom štěstí, radost, úsměv, kouzlo a osobnost! A kdo by nebyl šťastný, když vydělává balík tím, že poskakuje ve značkových plavkách po pláži, a navštěvuje úžasná místa. Samozřejmě, péče o tělo, pleť a krásu celkově je v jejich práci velmi důležitá, ale není to jen to. Tyhle holky jsou zkrátka jiné, než ostatní modelky. A tím jiné, myslím naprosto jedinečné a úžasné! Mezi moje nejoblíbenější z nich patří Elsa Hosk a Sara Sampaio. Jsou podle mě nejzajímavější.
Hodně jsem zkoumala, četla, prohlížela a přemýšela, a teď vám tu můžu dát několik skvělých tipů, jak všechny můžeme tak trochu zandílkovat. Ale pokud nevěříte na vnitřní krásů, můžete teď klidně přestat číst.

Žádná žena by se neměla zanedbávat. Ovšem plácat na sebe tuny makeupu neznamená pečovat o sebe. Důležité je věnovat se svému tělu, pokožce, zdraví a udržování.

Vnější krása
První nejdůležitější věc, kterou musíte dělat pro tu vnější, líbivou krásu, je hydratace a péče o pokožku celkově. Přírodní peeling, masky, a hodně hydratačních krémů které jsou ideální přímo pro vás. Andílek Adriana Lima říká, že za den vypije minimálně dva litry vody, protože to ji hydratuje jak zevnitř, tak na venek, a proto je její pleť krásně napnutá a zdravě vyhlížející. Prý je také dobré se například sprchovat chladnou vodou, protože to pokožku zpevňuje, a prospívá jí to daleko více než horká voda. Dále je důležité být fyzicky fit, to znamená držet si BMI tak, aby tělo vypadalo tak, jak by vypadat mělo. Buďte aktivní! A dále tu pak jsou maličkosti jako starat se o zdravé vlasy, zdravé pěkné nehty, čisté tělo. K tomuto všemu vám ale nepomůže jen kosmetika, a tak se dostávám k tomu dalšímu bodu.

Životní styl
Pití vody už jsem zmiňovala, a stejně tak je důležité jíst ty správné věci. Nemyslím, jíst JEN ty správné věci. V jídle najdete vše, co potřebujete pro krásu. Vitamíny pro nádherné vlasy, pro husté řasy, zářivou pleť, bílé zuby, pevné nehty... A mnoho dalších. Když zahledáte na internetu nebo v odborných knihách a také některých časopisech, snadno se naučíte mít přehled v tom, díky čemu budete vypadat a hlavně cítit se lépe. A to, jak sami sebe vnímáte a prezentujete, je poslední a nejdůležitější bod k probrání.

Prostě jako Andílek
Mít osobnost. V každé z nás je ta skvělá, jedinečná žena která je sebejistá, úchvatná. Je bohyní pro sebe i pro okolí, dokáže ovlivnit vše kolem sebe, a musí se pro to jen usmát. Smějte se, mějte radost z maličkostí, buďte sebejisté, cílevědomé, prostě božské! Být sama sebou je to nejdůležitější. Také milujte. Milujte svou rodinu, všechny své blízké, važte si společných chvil. Když si budete zdravě uvědomovat, jak krásné jste, budete tak působit i na okolí. A makeup? To je jen bonus, díky kterému se budete cítit ještě lépe. Rozhodně to ale není to, co vás udělá krásnou. Věřte si, protože každá můžete být tím, kým chcete. Pak vás ostatní budou obdivovat a ctít.

Pro všechno co dokážeme, umíme, víme a vyzařujeme.

Možná se zdá být hloupé, dávat jako příklad zrovna modelky, když jde o tu vnitřní krásu. Ale každý si potřebuje vše ujasnit díky nějakému vzoru nebo inspiraci. Mým vzorem, jsou všichni šťastní lidé, kteří si užívají svět tak, jak si ho dokázali sami pro sebe postavit. Vlastním úsilím a osobností.

Luxury Winter Outfit

5. prosince 2014 v 22:33 | Bonnie Melone |  Winter Marathon 2014
Právě jsem dokončila další inspirativní outfit do zimního maratonu! Trochu náročnější než ten předchozí, ale opět úchvatný. Představuji vám outfit který jsem nazvala Luxury Winter.

Ten kožich je naprosto úžasný! Ta barva je okouzlující, a jeho huňatost, tvar a vzor působí tak luxusně i trochu extravagantně. Jelikož je hodně výrazný a velký, ostatní prvky by měli být jednoduché, aby nedošlo ke katastrofě, kdy se jednotlivé části outfitu začnou mezi sebou fackovat.
Černé legíny - klasika. Nechci zbytečně upozorňovat na kalhoty kvůli těm botám. Matné legíny a lesklé vysoké boty. Miluju tu kombinaci, jakoby mohla nakopnout cokoliv do zadku.
Kabelka je opět jednoduchá, tvarově nenáročná, s malým zlatým detailem, který se hodí k doplňkům, které se zase hodí ke kožíšku. Uznejte že kombinace tmavě modré a zlaté je jedna z nejhezčích ze všech.
A samozřejmě rukavičky, je zima! Luxusně vyhlížející, dokonale hřející.

Cold Day Outfit

4. prosince 2014 v 22:04 | Bonnie Melone |  Winter Marathon 2014
Podzimní maraton dost strádal, měla jsem nedostatek času na nějaké kreativní aktivity. Teď chci odstartovat ten zimní, a doufám že příspěvků se mi povede vytvořit co nejvíc.

Začínám jednoduchým, velmi elegantním outfitem který se perfektně hodí právě pro začátek zimy, když už je všude chladno ale mrazy ještě spí.

Hlavním prvkem je určitě kabát. Béžový s černou kožešinkou a knoflíčky. Tímto jsem zadala barvy a materiály v outfitu. Černá, béžová, lesklé prvky, elegance. Všechno obsahuje jak kabát, tak všechny ostatní prvky a doplňky.
Kalhoty jsou z koženky, lesklé a výrazné, přitom však celkový komplet nezatěžují. Aby v tom nebyly sami, vložila jsem rukavice s malým koženkovým detailem, které spojí oba prvky, samozřejmě tak, aby kabát tvořil kontrastní mezeru. Funguje to tak i s černou kabelkou elegantního stylu.
Boty jsem sladila s kabátem. Jsou trochu zdobené, ale opět ne agresivní.
Z těch naušnic jsem nadšená, dávají všechny doplňky dohromady. Čelenka je taková moje slabost, dokonce přesně takovou vlastním, je naprosto úžasná. Ale pozor! Rozhodně se nehodí na každou hlavičku.
Prstýnek je jen taková zlatá tečka nakonec. Všechno perfektně sedí, nikde žádný třes, lámání ani vyrušování. Tramtaradá!

Nové balzámy na rty BaBy Lips

4. prosince 2014 v 21:14 | Bonnie Melone |  ♥ Recenze
Už pár měsíců před tím, než se baby lips vůbec objevili v našich drogeriiích, jsem je vídala na sociálních sítích, a moc se mi líbily. Balzámů na rty je na výběr opravdu obrovské množství, a Mabelline New York má obvykle velmi kvalitní kosmetiky, ale zrovna tyto balzámky mě docela zklamaly. Vypadali tak nádherně! No, ale jak se říká, nesuďme knihu podle obalu.

Koupila jsem si dva druhy z kolekce balzámů baby lips, (obrázek) a od každého jsem si slibovala příjemný odstín, hydrataci, zvláčnění rtů, přirozenost.

1. Tak ty barvy jsou příšerné! Vyzkoušela jsem dvě. Obě nepřirozené, křiklavé, umělé.
2. Hydratace? Zvláčnění? Ne. Rty jsou na tom i po dlouhodobějším používání pořád stejně, a ty balzámy jsou navíc tak lepkavé..!
3. Pozitivní faktory? Obal. Jsou opravdu hezké. To je všechno, bohužel.

Třeba budou lepší ty další kolekce, ta černá balení s neonovými balzámky vypadají tak nádherně! Možná jen vypadají, ale to se zatím nedozvíme. Snad u nás budou co nejdřív i ty všechny ostatní, abychom mohli vyzkoušet další možnosti. Zatím ale bohužel musím říct, že za 70 kč jeden aktuální baby lips prostě nestojí, je mi líto.

Pokud vám můžu doporučit nějaké spolehlivé, mrazuodolné a dokonale zjemňující balzámy, vsaďte na klasiku. Labello, Labello, Labello.


Domácí avokádová maska

2. prosince 2014 v 22:31 | Bonnie Melone |  ♥ Beauty
Výrobu domácí pleťové masky jste si už aspoň jednou určitě vyzkoušeli. Spousta ovoce, zeleniny a různých olejů má velmi pozitivní vliv na naši pleť, a ani o tom třeba nevíme. Výroba domácích masek má rozhodně své výhody. Můžete si sami kombinovat přísady, které vám osobně vyhovují, vždy víte, co do své masky přidáváte, a rozhodně ušetříte. Samozřejmě nějakou dobu trvá, než přijdete na to, co má opravdu takový účinek, jaký požadujete, ale věřte tomu nebo ne, jednou najdete takovou, která vás překvapí.
Za dobu svého kosmetického experimentování jsem vyzkoušela už spoustu receptů, buď vyhledané na internetu nebo vytvořené podle vlastního uvážení. Nedávno jsem vyzkoušela masku na obličej z čerstvého avokáda, a mělo to hned několik pozitivních výsledků, samozřejmě pro mě, vám vyhovovat nemusí. Snad ani nemusím zmiňovat, že byste asi neměli používat ingredience, na které máte alergii.
Pokud vám avokádo prospěje jako mně, můžete se těšit na rozjasněnou a zjemněnou pleť. Odbourává viditelné známky únavy a rozzáří pleť namáhanou makeupem. Je to taková hodně osvěžující maska, hodně příjemná, chladivá a voňavá. Přejdu konečně k její výrobě.

Na avokádovou masku potřebujete :

Půlku avokáda
Citron
Olivový olej

Vyjměte z avokáda pecku a celou půlku rozmačkejte vidličkou v misce. Přidejte šťávu přibližně z půlky citronu a lžičku olivového oleje. Vše důkladně promíchejte vidličkou a odložte do lednice, dokud nebude maska pěkně ledová. Čerstvou vychlazenou masku pečlivě naneste na pleť, a nechte 20 minut působit.
Bude příjemně studit a probouzet vaši unavenou pleť k životu. jak vidíte, příprava masky je velmi jednoduchá, a neutratíte za ni skoro nic. Přeju příjemné patlání!