Říjen 2014

Takže kata, nebo kadeřnici?

18. října 2014 v 21:32 | Bonnie Melone |  ♥ Beauty
Došla jsem k závěru, že mnohem důležitější, než výběr střihu nebo barvy vlasů, je výběr kadeřnice. Nikdo nechce odejít od kadeřnice a vší silou zadržovat slzy dokud se nedostane domů, do koupelny, a nezačne se snažit vrátit to tak, jak to bylo předtím. Ne. Jelikož jsem začala přemýšlet o nějaké menší změně pro svoje vlásky, považuji za nutné se pořádně připravit, abych mohla odhopsat s úsměvem a hlavně naprosto božským účesem. Takže asi takhle ..

Výstup z popela

17. října 2014 v 23:07 | Bonnie Melone |  Thinking About ...

Jasně, hoďte neplavce do vody a on si nějak poradí.

Nový web !! Mrkněte TADY na první článek!


3 pravidla pro přirozený vzhled

1. října 2014 v 8:00 | Bonnie Melone |  ♥ Beauty
1. Barvení vlasů
Říkám vám všem, kdo jste si ještě nikdy nepálily vlasy jakoukoliv barvou na vlasy - nedělejte to. Je to zlo, zlo, zlo, zlo.. Kdybych to mohla vrátit, nikdy bych to neudělala. Pro tu druhou polovinu těch, kteří už si vlasy obarvily, mám radu. Protože nechat s odrůst celé vlasy je nevěřitelné zdlouhavý a nehezký proces, je dobré poradit se s kaděřnicí na nějakém přírodním, hezkém odstínu který ladí s vaší přirozenou barvou vlasů. Odrůstání pak bude mnohem šťastnější. Nic není lepšího než přirozená barva vlasů. Sedí vám nejlépe, proto se s ní rodíme.

2. Makeup
Je jasné, že nejpřirozenější by to bylo úplně bez makeupu, ale líčení patří ke každodennosti většiny dívek, a tak je tu pár rad jak s tím naložit tak, abychom nevypadali jako od cirkusu.
Začneme od základů! a) Podkladový makeup - Samozřejmě vyberte odstín který nejlépe ladí s vaší pletí, a konzistenci která odpovídá zase typu.
Fixace podkladu pudrem je nutností, aby pleť nebyla lesklá a mastná. Nejlepší je mít vždy světlejší pudr než makeup.
b) Oční stíny, řasenka a linky - V přirozeném líčení jsou barevné stíny na oči opravdu nesnesitelné. Vybírejte z paletek přirozených, hnědých a tělových odstínů, podle barvy vašich očí. Hrajte si se stínováním plochy očního víčka, a můžete libovolně pracovat s tím, ak chcete vaše oči opticky poupravit (zvětšit, zmenšit, oddálit od sebe, ..) Barevné stíny podle mě k dennímu nošení nepatří, a už vůbec nevypadají přirozeně.
Pokud jde o linky, dělejte je co nejtenčí. Proto se linky malují, pro orámování oka a tudíž k jeho zvýraznění. Není však nutné je dělat příliš tlusté, to akorát zdrsňuje pohled a opticky to ubírá řasám.
Řasenku nanášejte maximálně ve dvou vrstvách dlouhými tahy po celých řasách. Netvořte pavoučí nohy, není to hezké a vypadá to velmi nepřirozeně.
c) Tvářenka - Máte snědou pleť? Vybírejte si bronzové a tmavě tělové tvářenky. Pokud máte pleť světlou, jen růžová to může být! Ale nic se nesmí přehánět, marfušky se nikomu nelíbí. Klasický postup je podtrhnout lícní kost bronzem a na líčko přidat růž.

3.Nehty
Budu upřímná. Dlohé drápy nejsou sexy. Je to hnus. Dlouhé červené nehty a kamínkem na vršku. Tlusté gelové pahýly. Podle mě nezáleží ani tolik na barvě, protože hezky upravené nehty rozumné délky vypadají prostě krásně, ať je máte nalakované jakoukoliv barvou. Ale myslím, že přirozené je nechat své nehty tak, jak vám je příroda nadělila. Lámou se a špatně rostou? Tak co je špatného mít krátké, hezoučké a čisté nehtíky? Dlouhé nehty nestojí za nic když vypadají, že každou chvíli upadnou. Ale pokud máte to štěstí dlouhých silných nehtů, tak proč si je neužít? Nejdůležitější je aby vždy byly čisté a upravené. A přirozené! Drahé umělotiny jsou zbytečné.

Přirozenost je krásná, a nemusíte za ni utratit spoustu peněz jako ty, které se snaží veškerou svou přirozenou krásu zakrýt barvami a líčidly. Nechte vyniknout svou skutečnou krásu.

S láskou,
Bonnie Melone