Biopron světelná terapie

23. září 2014 v 17:40 | Bonnie Melone |  ♥ Recenze
Před nějakou dobou jsem měla možnost vyzkoušet světelnou terapii biopron, prostřednictvím lampy, kterou vydíte na obrázku. Většinu věcí o jejích funkcích se můžete dozvědět na webvých stránkách biopron.cz
Tahle lampička vám slibuje úlevu od bolesti, urychlení hojení ran, nebo pomoc při potížích s pletí.
Takový byl původně můj záměr s touto světelnou terapií - tedy zbavit se akné. Bohužel, po dvou měsících pravidelného používání přesně podle návdu jsem neměla pocit že by se něco změnilo. S odstraněním akné jsem tedy nepochodila, ale tato lampa má spoustu využití, a proto jsem se rozhodla ji vyzkoušet ještě při polestech hlavy, i pro zahojení nějaké menší ranky. V tomto případě už byly výsledky o něco lepší, ikdyž jsem si od toho nejspíš slibovala něco více.
Každopádně, světlo z biopronové lampy je příjemně hřejivé, a při svícení si krásně zarelaxujete.
Na stránkách biopron se také dočtete, že toto světlo je vhodné také jako doplňující léčba, což je možná důvod, proč na některé problémy úplně nepomůže. Zkrátka je dobré to ještě s něčím spojit.
Lampu můžete obsluhovat sami doma, je to jednoduché a přehledné. Lampa má malý displej s nastavením času svícení, a po vypršení času světlo samo zhasne, můžete tak spolehlivě dodržovat doporučovanou dobu pro léčbu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama