Září 2014

Autumn Colors Outfit

30. září 2014 v 8:00 | Bonnie Melone |  Autumn Marathon 2014
Nemám ráda křiklavé barvy, a už vůbec ne v podzimní dny. Dneska jsem pro vaši inspiraci sestavila outfit v jemných podzimních barvách, které sluší každému.

Béžová, khaki, šedá. Je to jemné, nemá to chybu. Samozřejmě zlaté doplňky, protože to béžové sluší. Vybrala jsem výrazný náhrdelník, zaprvé kvůli rozzáření šedého svetru, který je v outfitu tak trochu opuštěný, a zadruhé mě na tento nápad velkých výrazných doplňku přivedla módní a beauty blogerka Karissa Pukas. Znáte ji? Na youtube má skvělý pořad o líčení a oblékání, její outfity jsou nepřekonatelně krásné, a ty beauty rady jsou také k nezaplacení (doslova). Každopádně doporučuji ji sledovat, je to vážně velká dávka motivace i inspirace.
Zpět k outfitu. Boty. Ladí ke všemu. Dávají obě barevné plochy v outfitu dohromady a i stylově jsou perfektní. Kabelka s třásněmi je klasika, poslední dva roky se stále objevuje, a stále ji milujeme.
Tenhle outfit bych zařadila určitě mezi ty každodenní, obvyklé školní i na nějakou sešlost, nic formálního, ale elegance tomu přesto nechybí. Líbí se vám?

S láskou,
Bonnie Melone

Startovní outfit ROCK DAISY

29. září 2014 v 8:00 | Bonnie Melone |  Autumn Marathon 2014
Letní maraton 2014 je za námi, a dnes odstartujeme ten podzimní. Startovní outfit jsem sestavila na základě mého prvního podzimního mini nákupu.

Tohle je úplně jednoduchý outfit. Ikdyž nám podzim už připravuje kousavě chladné dny, stále ještě se mezi nimi najde pár těch posledních slunečných, kterých je velká škoda nevyužít. Černé kopretinkové šaty které vydíte v outfitu bych já osobně vždy doplnila nějakými punčochami nebo silonkami, já mám ráda černé, protože sice není zima, ale už není léto, znáte to. K něžným šatičkám těžké vyšší boty? To je přesně to, co vypadá naprosto skvěle! Když přidáte pletené černé podkolenky nebo návleky, dodáte tomu ještě větší jiskru. Tenhle kontrast je prostě můj miláček, a myslím, že se konkrétně ke mně hodí, zvýrazní to moje štíhlé, dlouhé nohy. Jeden můj kamarád říká, že vypadám jako Mickey mouse, vzhledem k tomu jak jsou ty botky obří oproti tloušťce mých nohou, ale ikdyž je to zvláštní, tak to je přesně to, co mě na tom hrozně přitahuje. Je to parádní!
Do outfitu jsem přidala nějaké doplňky - zlato-černé, aby podtrhli květinky na šatech. Stříbrná na místo zlaté by podle mě hodně zanikla, takže tohle je určitě ta správná volba. Kabelka je vybraná úplně v tom samém duchu. A na závěr, už jste se setkali s naušnicemi které se zaháknou za celé ucho, a podél něj máte ozdoby? Já zatím jen jednou, a byly až moc nevkusně výrazné, ale ty které jsem přidala do outfitu mi přijdou perfektní! Co myslíte?

Užívejte podzimu.
S láskou,
Bonnie Melone ♥


Balíčkujeme! Brandnooz box

23. září 2014 v 18:12 | Bonnie Melone |  ♥ Recenze
Znáte brandnooz box? To je cenově přijatelný balíček plný novinek s chutí. Na http://www.brandnooz.cz/ si ho každý může objednat. Tento balíček stojí od 199 korun, a každý měsíc v něm najdete něco nového.
V boxu neobjevíte jen hotové pochutiny jako například chipsy, žvýkačky nebo tyčinky. Můžou vám přijít i dochucovadla, koření, omáčky, nebo i zeleninové konzervy. Nemusíte se však bát, vždy tam je něco k potěšení, i k tomu praktickému využití.
Z mého buxu jsem vybalila následující nabídku.

Obrázky obsahu jsem stáhla na webu http://www.brandnooz.cz/ a jak vidíte, výrobky jsou oceněné hvězdičkami, stejně jako i vy můžete hodnotit po vyzkoušení jednoho z boxů. U každého výrobku pak máte také výrobce, cenu a celý název, kdyby vám cokoliv zachutnalo, abyste byly v obraze a věděli kde co a za kolik to sehnat.

Já osobně jsem vůbec netušila, jak některé věci správně "ochutnat," protože se nepovažuji za tak zdatnou kuchařku (vůbec) abych poznala kdy napřílad ocet chutná tam kde má správně, a kdy ne. S většinou výrobků jsem však byla velmi spokojená a myslím že určitě stojí za to, aspoň jednou tento box vyzkoušet.

Nejen brandnooz box je ale chytrá forma upozorňvání na novinky. Mezi moje oblíbené patří třeba také ladybox, což je zase box s kosmetikou, kde vždy najdete něco super pro vaši krásu, a objevíte i výrobky z cizích zemí.
Můžeme jen doufat že takových boxů bude stále jen přibývat.

Na závěr tu mám malé doporučení s použitím koření Steak New York Strip, který byl též v boxu.
Použila jsem toto koření na vepřové steaky, a bylo to fakt hodně dobré. Stačí koření smíchat s trochou oleje v misce, vymáchat v této směsi vepřové plátky a položit je na rozpálenou grilovací pánev. Až budou do zlatova, jsou hotové. Pak už jen zvolit tu správnou přílohu a je to. Jednoduché, rychlé. Brandnooz box vás zmotivuje k vaření, a tedy objevení něčeho nového.


Biopron světelná terapie

23. září 2014 v 17:40 | Bonnie Melone |  ♥ Recenze
Před nějakou dobou jsem měla možnost vyzkoušet světelnou terapii biopron, prostřednictvím lampy, kterou vydíte na obrázku. Většinu věcí o jejích funkcích se můžete dozvědět na webvých stránkách biopron.cz
Tahle lampička vám slibuje úlevu od bolesti, urychlení hojení ran, nebo pomoc při potížích s pletí.
Takový byl původně můj záměr s touto světelnou terapií - tedy zbavit se akné. Bohužel, po dvou měsících pravidelného používání přesně podle návdu jsem neměla pocit že by se něco změnilo. S odstraněním akné jsem tedy nepochodila, ale tato lampa má spoustu využití, a proto jsem se rozhodla ji vyzkoušet ještě při polestech hlavy, i pro zahojení nějaké menší ranky. V tomto případě už byly výsledky o něco lepší, ikdyž jsem si od toho nejspíš slibovala něco více.
Každopádně, světlo z biopronové lampy je příjemně hřejivé, a při svícení si krásně zarelaxujete.
Na stránkách biopron se také dočtete, že toto světlo je vhodné také jako doplňující léčba, což je možná důvod, proč na některé problémy úplně nepomůže. Zkrátka je dobré to ještě s něčím spojit.
Lampu můžete obsluhovat sami doma, je to jednoduché a přehledné. Lampa má malý displej s nastavením času svícení, a po vypršení času světlo samo zhasne, můžete tak spolehlivě dodržovat doporučovanou dobu pro léčbu.