Votvírák a Johny Machette

14. června 2014 v 21:55 | Ellie Linhartová |  ♥ Diary
♫ ♪ Mám sny a neni jich málo,
Je možný že až se probudim zítra ráno
rááno, tak že všechno budu mít,
no do týdle doby o těch věcech můžu jenom snít. ♫ ♪


Včera po šesté hodině večerní v Milovicích na Votvíráku vystoupil Johny Machette a podle mě předvedl naprosto úžasnou show. To bylo první kam jsem běžela, když jsme dorazili. Už jsem se bála že to nestihnu, ale začínalo se později, a já pořád jen koukala jak se vzadu za podiem hýbe ta jeho hlava sem a tam. Komické. Mám spoustu videí, fotek a dokonce jsem měla možnost se s ním vyfotit, a ikdyž na té fotce vypadám jako úplný podivín, je to teď nejcenější fotka kterou mám.
Jediné co všem kazilo jinak perfektní show, byla parta lidí se zdviženými prostředníčky kterými mávali na Johnyho po celou dobu vystoupení. Musím říct že mi z toho bylo dost smutno. Omezenost lidí nemá žádné zábrany. Musím Johnymu dát velkou imaginární zlatou medaili za perfektní výkon a zároveň se vyhýbání kelímkům a flaškám. Fakt.. Hodně hustý.
Z Votvíráku jsem bohužel odjela už dnes odpoledne, jelikož se vyskytl problém se spaním. No, na některé lidi se prostě nemůžete spolehnout. Upřímně celý můj Votvírák byl úplně na ho*no. Proto jsem tak strašně vděčná za show Johnyho Machette, která se stala světlým místem v jinak po*ebaném víkendu. Díky, díky, díky a doufám že tě zas brzy uvidím. Tentokrát snad už budu mít špatný kotník uzdravený a budu moct skákat naplno! :)
Johnyho doporučuju, ikdyž je to píča pro děcka. :D ;))

S láskou,
Ellie

Užijte si zbytek Votvíráku.


:)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama