☼ Štěstí je jen slzičku daleko ☼

26. června 2014 v 11:17 | Ellie Linhartová |  ♥ Diary Motivation
Už od začátku prázdnin, které pro mě začali mnohem dřív, než měly, a dokonce dřív, než jsem očekávala, jsem neustále šíleně unavená. Když si zvyknete na to, že nemusíte nikam ráno vstávat, může se stát že budete chodit spát pořád později a později, stejně jako začít vstávat stále v pozdějších hodinách. A najednou vstáváte ve čtyři odpoledne, a chodíte spát v pět ráno. Žádná pecka co? Otočený spánek na ruby, který má na svědomí akorát stres, nezdravou barvu kůže a zkaženou pleť.
Dále na seznamu je i moje absence každodenního zdravého běhání, jelikož jsem se jednoho večera rozhodla že budu přeskakovat nábytek, což dopadlo úrazem, který má na svědomí můj omalovánkový kotník. Všechno je vzhůru nohama a já mám velký problém vrátit vše zase do starých kolejí. Všechno se změnilo. Program dne, vzhled, i vztahy. Navíc když se ještě do toho všeho snažíte pracovat na vzrůstu vaší práce, je toho najednou nějak moc.


Štěstí je jen slzičku daleko. Myslím, že mi toto vsadil do paměti film Shrek. Ta zelená zrůda mi leží v žaludku, no vážně. Ikdyž tam to mělo docela jiný význam, přijde mi to jako něco k zamyšlení, je to totiž vlastně pravda. Každý má v životě chvíle, kdy nějakou tu slzu uroní. Není to ani projev slabošství, ani to není dětinské. V těžké situaci si pobrečíme, a je líp. Naše štěstí ovládáme jen my sami, a právě ta chvíle se slzou na tvář je zelená na našem semaforu stojícího na cestě za štěstím.
Je na čase srovnat den, začít zase kreslit, zase víc psát. Ztratila jsem něco, co pro mě bylo velmi důležité. Ale ta největší kreativita, největší výpravy a nejlepší výsledky, vycházejí z bolesti, která je nám někdy seslána. Tak hodně štěstí.

S láskou,
Ellie ☼
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 mJ mJ | Web | 26. června 2014 v 12:03 | Reagovat

Jako nic proti, ale když to děláš i po tom, co jsi byla pod lupou, tak si dovolím upozornit. Opět máš na titulce dva články.   Mám takové ponětí, že tohle by jsi měli členové AK hlídat. Jen drobná připomínka.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama