Červen 2014

The FOOD SWEATERS!

27. června 2014 v 7:00 | Ellie Linhartová
Ti, co mají přidanou mou FB stránku Bonnie Melone už vědí, že v rubrice -♥ Fashion se objevila nová podrubrika "Yes or Not?", ve které se dozvíte o nových, zvláštních, originálních a prostě speciálních módních kouscích, které opravdu zaujmou. Můj názor, jak na ně, a pokud jsou vůbec přijatelné, to se vše dozvíte! A co tu máme jako první?
Projížděla jsem instagram, a v tom jsem narazila na skvěou fotku Victorie Justice, s její nekonečně lákavou mikinou. Už dříve jsem zahlédla několik podobných kousků, ale až teprve moje oblíbená herečka mě inspirovala k pátrání. Co říkáte na módu tohoto "chutného oblečení?"


Šílené že? Upřímně ta s hranolky se mi moc líbí. Někomu by se to mohlo zdát neskutečně kýčovité, ale něco na tom je. Je to nepochybně extrémně výrazné, takže víc než legíny a kecky bych k tomu nedoporučovala, protože vypadat jako pizza se může zdát přehnané, ale co teprve celý takový stánek s pizzou? Víte, s tou červenobílou pruhovanou střechou.
Ne.
Já myslím, že je to vážně skvělý nápad. Co se mi nelíbí, je konkrétně to oreo, protože zase vypadat jako v reklamním oblečení na brigádě není nic moc. Zaujalo mě to, a na fotografii z Victoriina instagramu mi přijde že to opravdu vůbec nevypadá špatně. Stačí jen vybrat takový vzor, který vám jde k pleti, k očím, k vlasům... Vědět jak se k tomu namalovat! Achjo, vážně potřebuji ty hranolky.. Je to perfektní!

Tak co říkáte? Ano, nebo Ne? Hlasujte v anketě!!!!

S láskou,
Ellie

☼ Štěstí je jen slzičku daleko ☼

26. června 2014 v 11:17 | Ellie Linhartová |  ♥ Diary Motivation
Už od začátku prázdnin, které pro mě začali mnohem dřív, než měly, a dokonce dřív, než jsem očekávala, jsem neustále šíleně unavená. Když si zvyknete na to, že nemusíte nikam ráno vstávat, může se stát že budete chodit spát pořád později a později, stejně jako začít vstávat stále v pozdějších hodinách. A najednou vstáváte ve čtyři odpoledne, a chodíte spát v pět ráno. Žádná pecka co? Otočený spánek na ruby, který má na svědomí akorát stres, nezdravou barvu kůže a zkaženou pleť.
Dále na seznamu je i moje absence každodenního zdravého běhání, jelikož jsem se jednoho večera rozhodla že budu přeskakovat nábytek, což dopadlo úrazem, který má na svědomí můj omalovánkový kotník. Všechno je vzhůru nohama a já mám velký problém vrátit vše zase do starých kolejí. Všechno se změnilo. Program dne, vzhled, i vztahy. Navíc když se ještě do toho všeho snažíte pracovat na vzrůstu vaší práce, je toho najednou nějak moc.


Štěstí je jen slzičku daleko. Myslím, že mi toto vsadil do paměti film Shrek. Ta zelená zrůda mi leží v žaludku, no vážně. Ikdyž tam to mělo docela jiný význam, přijde mi to jako něco k zamyšlení, je to totiž vlastně pravda. Každý má v životě chvíle, kdy nějakou tu slzu uroní. Není to ani projev slabošství, ani to není dětinské. V těžké situaci si pobrečíme, a je líp. Naše štěstí ovládáme jen my sami, a právě ta chvíle se slzou na tvář je zelená na našem semaforu stojícího na cestě za štěstím.
Je na čase srovnat den, začít zase kreslit, zase víc psát. Ztratila jsem něco, co pro mě bylo velmi důležité. Ale ta největší kreativita, největší výpravy a nejlepší výsledky, vycházejí z bolesti, která je nám někdy seslána. Tak hodně štěstí.

S láskou,
Ellie ☼

White Party ♥ ☼

26. června 2014 v 10:36 | Ellie Linhartová |  Summer Marathon 2014
Připravte se na inspiraci pro letní, formální příležitost. Vytvořila jsem pro vás dvojitý outfit na bílý večírek. :)
Stále si můžete přidávat stránku Bonnie Melone na facebooku! TADY KLIKNI! :)
Oboje bílé šaty jsou nějak zajímavě střihově řešené, ale přesto jednoduché, tak aby dali vyniknout květované kabelce na zlatém řetízku. (která je naprosto úžasná) Krémová barva velkých květů mě inspirovala k barvě bot, které vytvářejí krásnou barevnou kombinaci, a tak propojuje všechny doplňky, a ladí celý outfit dohromady.
Jak se vám líbí? :)

S láskou,
Ellie ♥ ☼

Menthol outfit ♥ ☼

22. června 2014 v 20:37 | Ellie Linhartová |  Summer Marathon 2014
Vychutnejte si svěží mentolovou inspiraci v tomto letním otfitu. Maraton pokračuje! :)

Stále si můžete přidávat stránku Bonnie Melone na facebooku! TADY KLIKNI! :)


Sestavila jsem outfit sukně-tílko-kabátek. :)) Zase spousta ořezávání a vkládání, ale myslím že celkem zdařilá práce. Zvolila jsem zajímavější boty než obvykle, a kabelku jsem tvarově sladila s geometrickým vzorem sukně. Naušnice jsem sladila s kabátkem, a i v sukni jsou mentolové části. Bílé tílko je ke vzorované sukni ideální, neruší a dává tomu pevný podklad. Ideální otfit na nějakou denní společnost. :)

S láskou,
Ellie ♥

Twerk? Zábavná forma cvičení!

18. června 2014 v 11:00 | Ellie Linhartová |  ♥ Lifestyle
O twerkování jste již určitě slyšeli. Je to trochu provokativní a výhradně dámský druh tance, při kterém je nejvýraznějším prvkem pohybování zadečkem. Potřebujete mít silné nohy, uvolněnou pánev a vycvičené zádové svaly, protože je důležité aby se držely rovně. Ikdyž to vypadá docela složitě, není to až tak hrozné. Pravidelným cvičením, pozorováním videí a vypilováním se vám brzy podaří ovládat alespoň základní kroky. A vaše tělo se bude postupně formovat. Je to pohyb jako každý jiný, a je to velká dřina, takže fajn domácí fitness. Ale pokud chcete, můžete si najít i nějaký kurz twerku, kde se to naučíte opravdu dokonale, a dostanete se i na soutěže nebo videoklipů, některé taneční skupiny i točí. To už je vše na vás.

Jak na to?
Při základním twerku je hlavní být v hlubokém podřepu, s hodně rozevřenými koleny, které jsou stejně jako nohy vytočené mírně ven. Pro začátečníky je nejlepší opřít se rukama o v nitřní stranu stehen tak, aby vám záda zůstala rovná. Poté už jen vystrkujete zadek a zase ho vracíte zpět, a opět ho jakoby vystřelujete směrem ven a vzhůru. Jak se zdokonalovat? Já to dělám tak, že se při tancování natáčím (sranda co) a když se pak na to dívám, vidím co dělám špatně nebo co blbě vypadá, a snažím se to při dalších pokusech odstranit. Nejlepší je ovšem třeba velké zrcadlo, díky kterému se přesně časem dostanete do těch správných pohybů. Najdete si vlastní styl a brzy to dokážete. Chtěla jsem vám udělat nějaké fotky a video jako návod, ale myslím, že se raději ještě budu zdokonalovat, než budu veřejně na internetu kroutit zadkem. Místo toho vám sem přidám video od české profesionálky Anety Antošové. Oblíbená je také skupina Fraules. Je na vás jaký vzor si vyberete, a podle kterého budete cvičit. Je to hrozná zábava!! Vydržím to zkoušet i dvě hodiny, je to vážně zábavné a přidá vám to sebevědomí a svaly. ;)

S láskou,
Ellie ♥

Maraton letních outfitů pokračuje!

17. června 2014 v 15:00 | Ellie Linhartová |  Summer Marathon 2014
Maraton letních outfitů stále pokračuje, až do konce léta! Pro mě je to spousta práce, ale velmi mě to baví a jsem ráda že vám můžu každý den dodávat inspiraci! Pro dnešek tu mám elegantní outfit, jehož základ tvoří bílé šaty, ke kterým jsem přidala ty krásné sandálky a kabelku, které se k sobě perfektně hodí. Dobře, nebudu lhát, těma botama jsem začala, až pak jsem našla šaty. Prostě jsem si je zamilovala a hned jsem věděla že musí být v dalším outfitu. Džínová bundička, kdyby se ochladilo. Miluji to ladění šatů k džínovým bundičkám, má to zvláštní šmrnc a půvab. Jako naušnice tu jsou bílé perličky, ideální, decentní, perfektní. Nezapomeňte na upravené nehtíky a hydratované rty! Můžeme vyrazit na událost!

S láskou,
Ellie ♥

Letní večírek

15. června 2014 v 11:00 | Ellie Linhartová |  Summer Marathon 2014
Čeká tě formálnější událost, a nevíš co na sebe? Tady je trocha inspirace na letní eleganci.
S tímto outfitem jsem měla víc práce než s jinými, protože ty šaty jsem skládala ze tří částí. Z topu, který jsem uřízla aby byl kratší a uřízla jsem mu i ramínka, která se mi nelíbila, potom ze sukně kterou jsem také musela odříznout a z pásku, který byl třeba poupravit tak, aby vypadal že je opravdu na těch šatech. Přidala jsem pár zlaté a černozlaté doplňky, a elegantní letní outfit je na světě. Naušnice jsou celé zlaté, ladí k pásku, psaníčko, které se hodí do společnosti nejlépe má zlatý pruh, a ladí k botám, které mají též malý zlatý detail ve formě řetízku. Už chybí jen se hezky nalíčit, a vyrazit.

S láskou,
Ellie ♥

Přidej si můj blog na facebooku! Pro lepší přehled a spoustu detailů, které na blogu nenajdeš. :))TADY KLIKNI!!! :)

Votvírák a Johny Machette

14. června 2014 v 21:55 | Ellie Linhartová |  ♥ Diary
♫ ♪ Mám sny a neni jich málo,
Je možný že až se probudim zítra ráno
rááno, tak že všechno budu mít,
no do týdle doby o těch věcech můžu jenom snít. ♫ ♪


Včera po šesté hodině večerní v Milovicích na Votvíráku vystoupil Johny Machette a podle mě předvedl naprosto úžasnou show. To bylo první kam jsem běžela, když jsme dorazili. Už jsem se bála že to nestihnu, ale začínalo se později, a já pořád jen koukala jak se vzadu za podiem hýbe ta jeho hlava sem a tam. Komické. Mám spoustu videí, fotek a dokonce jsem měla možnost se s ním vyfotit, a ikdyž na té fotce vypadám jako úplný podivín, je to teď nejcenější fotka kterou mám.
Jediné co všem kazilo jinak perfektní show, byla parta lidí se zdviženými prostředníčky kterými mávali na Johnyho po celou dobu vystoupení. Musím říct že mi z toho bylo dost smutno. Omezenost lidí nemá žádné zábrany. Musím Johnymu dát velkou imaginární zlatou medaili za perfektní výkon a zároveň se vyhýbání kelímkům a flaškám. Fakt.. Hodně hustý.
Z Votvíráku jsem bohužel odjela už dnes odpoledne, jelikož se vyskytl problém se spaním. No, na některé lidi se prostě nemůžete spolehnout. Upřímně celý můj Votvírák byl úplně na ho*no. Proto jsem tak strašně vděčná za show Johnyho Machette, která se stala světlým místem v jinak po*ebaném víkendu. Díky, díky, díky a doufám že tě zas brzy uvidím. Tentokrát snad už budu mít špatný kotník uzdravený a budu moct skákat naplno! :)
Johnyho doporučuju, ikdyž je to píča pro děcka. :D ;))

S láskou,
Ellie

Užijte si zbytek Votvíráku.


:)

Vážit si.

14. června 2014 v 7:00 | Bonnie Melone |  ♥ Diary Motivation
Zajímalo by mě, jestli jsem tak slepá a sobecká jenom já, nebo jestli to semnou táhne ještě někdo další. Měla jsem úplně všechno na světě. Měla jsem někoho, kdo mě zná nejlépe ze všech lidí, kteří chodí po této zeměkouli, někoho kdo byl ochotný za mě strčit ruku do ohně, kdo by mě držel nad vofou v těžké situaci, radoval se semnou ve štěstí, a podporoval mě ve všem, co bych si přála. Upřímně si myslím, že málokdo má takové štěstí narazt na takového člověka třeba i za celý dlouhý život. A přestože já jsem to štěstí měla, a dívala se jak se rozrůstá a vyvýjí celé dlouhé roky, udělala jsem tu chybu, že jsem to brala jako samozřejmost, jako něco co mi neuteče, protože je to už zkrátka moje. Když něco prožíváte už od tak útlého věku, přijde vám, že už to nemůžete ztratit. Bohužel pro něj, i přesto, že jsem využívala jeho nehynoucí lásky ke mně k tomu, aby mi vždy odpustil jakýkoliv "přešlap," jsem měla to štěstí pořád jen pro sebe, a kdykoliv jsem mohla říct stop svým projevům neúcty k tomuto báječnému vztahu, a dokázat, že si opravdu vážím toho člověka, který se tak dlouho snažil být tu pro mě.
Ale ne. Najednou zlom. Rána. Jak jsem si mohla myslet že na mě někde nejspíš čeká něco lepšího, něco úžasného? Dobrodružství s Tarzanem? Výlet s piráty na širé moře? Nebo políbení kouzelného žabáka, ze kterého se stane nádherný princ? Nechala jsem za sebou vyjimečné stvoření a vydala se na cestu, o které jsem netušila, že bude plná zklamání. Myslela jsem si bůhví co. Snažila jsem se najít něco "víc," přestože bylo jasné, že jsem měla nejvíc. Hledala jsem něco speciálního, ikdyž jsem zahodila něco tak vyjimečného, jako je otisk prstu každého člověka. Přesto jsem neúnavně zrazovala sama sebe, a nevěnovala jsem pozornost tomu důležitému.
Už to tak bývá, že až po tom, co něco ztratíme, si uvědomíme jak moc to pro nás bylo důležité, a jak nádherný konec by to mělo, kdyby jsme si toho dostatečně vážili. Něčeho si vážit. Já si teď vážím těch chvil, kdy to bylo ještě krásné. Zůstanou mi v srdci, v mozku, v celém těle. Navždy. Ale bohužel to sebou přináší zaslouženou bolest. Něčeho si vážit ve chvíli kdy je to jen vaše je tak snadné a krásné, ale i tak nám to někdy nedochází. Proč? Je to nějaká zkouška toho, jak se zachováme? Co dokážeme? Co všechno ještě dkážeme unést, než se sesypeme jako rozbité sklo? Já nedávám nikomu za vinu, že jsem to nedokázala, ale nějak nedokážu najít ve svém nitru ten důvod, proč jsem se chovala tak sobecky a dětinsky.
Moje zkouška nejspíš stále pokračuje. Nevím jak jsem si zasloužila nějakou další šanci, ale spíš nezasloužila, jen jsem narazila na opravdu dobrého člověka, s tím největším srdcem, které je z části moje. Mám strach co bude dál. Nechci už znovu nikomu ublížit. Jak je možné že v nás i po zkušenostech přetrvává nejistota? Já to vím. Je to totiž strach z našich špatných stránek osobnosti, které nikdy úplně nezmizí, a my jsme příliš zbabělí na to, abychom s nimi bojovali, a dokázali je kvůli někomu potlačit. Někdy to dokonce vzdáme. A nic z toho bychom neřešili, kdybychom už od začátku jednali tak, jak je to správně. Chybami se člověk učí? To je jen pohádka pro malé děti. Jde totiž o to, že někeré chyby děláme stále znovu, vědomě, možná s chutí, dokud nás nepřirazí na zem a nenechají nás dusit se tal, že o sobě začneme přemýšlet.
Stojím teď vysoko nad celým mým já, a kolem mě je všude zatím prázdno. Mám na vybranou jestli tam zůstanu, a nebo skočím dolů a budu dál žít v tom, že je tu to "co kdyby." Co kdyby jsem využila tu možnost, kterou mi nabízí otevřená náruč z rukou, které mě kdysi po večerech hladily ve vlasech, a objímali mě pokaždé, když mi nebylo nejlépe. Ano, mohla bych se takhle bolestivě ptát, a nebo bych do toho mohla skutečně jít, a využít veškeré úsilí na znovuzrození něčeho vyjimečného. Asi nikdy nevyváznete bez šrámů. Vždycky budete muset položit nějakou oběť za to, jak jste se rozhodli.
Není lepší, hned od začátku vážit si?


Rosewood ♥ Votvírák outfit!! ☼

13. června 2014 v 11:00 | Ellie Linhartová |  Summer Marathon 2014
Rosewood? Já vím, já vím.. Vybrala jsem tento název, protože jsem si nechala v google překladači přeložit "růžové dřevo" (teď vypadám jako dřevo, když jsem si nemohla vzpomenout jak se řekne dřevo) a vyšlo rosewood. Tak si říkám, to je nějak divné, že to není pink wood. Přeložím to zpět a vyjde palisandr. Tak už na to koukám, jako že jsem asi fakt nějak pomatená, a zadám palisandr do google. Materiál na plovoucí podlahy a tak dále..? No, teď už aspoň víte, proč se tento outfit jmenuje jako něčí podlaha, avšak nebyl to původní záměr. Růžové dřevo. Jako paprsky červánků které prosvicují les jemně růžovým světlem, a všude voní smůla a léto. Tak nějak to bylo myšleno.
Růžový průsvitný top se mi už když jsem ho zahlédla spojil se světlými džínovými kraťásky, které jsem samozřejmě našla, a ještě k tomu s krásným, něžným kopretinkovým vzorem. Vybrala jsem k tomu béžovobílé sandálky s květy, a slaměnou kabelku. Ty slaměné kabelky jsou k těm letním outfitům tak strašně pěkné! Doplňky, doplňky.. Naušničky jako pro vílu Amálku s lehce růžovým nádechem se krásně pojí k halence i kraťáskům. Náramek je spojením právě s lesem, dřevěné korálky dodávají tu správnou atmosféru a ty barevné ladí se zbytkem outfitu. Stylově to není nic elegantního, jen taková ta letní pohoda. Makeup se v létě nenosí! To je hnus. Používáme jen tvářenku a lesky a blalzámy na rty. Maximálně na večer nějaký ten BB cream, ale v létě se nám o krásný odstín pleti postará sluníčko, takže není třeba. Nasadit sluneční brýle, a jde se na VOTVÍRÁK!!!!!!!

S láskou,
☼ Ellie ☼

Přidej si můj blog na facebooku! Pro lepší přehled a spoustu detailů, které na blogu nenajdeš. :))TADY KLIKNI!!! :)