Květen 2014

Pineapple Mood summer outfit

31. května 2014 v 17:27 | Ellie Linhartová |  ♥ Fashion

Double fresh outfit ♥

30. května 2014 v 1:12 | Ellie Linhartová |  ♥ Fashion
Už je pozdě, ale pro vás, kteří ještě nespíte, i pro ty, kteří se podívají ráno po probuzení, jsem sestavila svěží dvojitý outfit, který je cítit mořem a letními drinky! ♥

Světlé barvy jsou v létě už na pohled osvěžující a příjemné, tak jako bílá, světle modrá a žlutá v těchto outfitech. Všechny doplňky skvěle ladí vždy s topem, a bílé legíny a bílé kalhoty dělají pevný základ, který je tak jednoduchý, že lze doplnit vzorovaným vrškem a odvážnějším doplňkem. Ta citronová kabelka je teda hrozně ujetá, ale mně se v tom moc líbí! Kormidlové naušnice dodají námořnický šmrnc! ;) ♥

S láskou,
Ellie ♥

Black and White outfit

29. května 2014 v 0:46 | Ellie Linhartová |  ♥ Fashion
Vytvořila jsem pro vás další krásný outfit, tentokrát v černo-bílé!

Báječné spojení dvou protikladů se stříbrným doplňkem.

Happy Outfits ♪ ♫

12. května 2014 v 0:25 | Ellie Linhartová |  ♥ Fashion
Na dnešek pro vás mám happy outfity, plné barev, pozitivní nálady a s možností volby! V těchto outfitech si sami pohrajte s fantazií, a zvolte si, co se vám nejvíc líbí, abyste byli happy!


Ano, slibuji že už si nebudu hrát s těmi dekoracemi. :D
Trochu happy hippie outfit v letních barvách!! Jaký doplněk se vám k tomu líbí nejvíc? :)


Daisy vzor je teď hodně rozšířený, a je na tričkách, botách, kabelkách. Prostě na všem!! Co by v tomto outfitu mělo mít sedmikráskový potisk?

Velká volenka! Nádherné, lehké letní šaty v půvabných barvách k sobě potřebují perfektní doplňky! Které z vybraných možností jsou podle vás ty správné?

Outfity jsou trochu odvázanější než jindy, ale aspoň nějaká příjemná změna. Miluju tu náladu který vychází z každého tohoto kousku. Přesně tak by mělo vypadat jaro i léto. Plné barev, energie, pozitivní nálady a lehkosti.

S láskou,
Ellie ♥

VIDEORECENZE!! L'OREAL PARIS sublime MOUSSE 600 HNĚDÁ

5. května 2014 v 14:13 | Ellie Linhartová |  ♥ Beauty
První video Bonnie Melone je konečně venku! Jde o recenzi na barvu na vlasy

L'OREAL PARIS sublime MOUSSE 600 HNĚDÁ


Důvod mého barvení je prostý. Sjednotit barvu vlasů. proto jsem vybrala hnědý odstín, aby překryl moje světlé odrosty i zrzavé konečky. Barvení vyšlo dokonale, a s výsledkem jsem vážně moc spokojená. takže pokud toužíte p přirozeném odstínu s dobrým krytím, vyberte rozhodně tuto pěnovou barvu.

Barva dobře chytá, dá se velmi dobře smýt z kůže a vypadá krásně přirozeně.

Podívejte se na video.


S láskou,
Ellie