Hloupá husa, a mnohem hůř

22. dubna 2014 v 19:11 | Ellie Linhartová |  ♥ Love
Na tohle neexistuje omluva. Na tohle nestačí říct jen "promiň."

Měli bychom se naučit vážit si toho, co máme. Když najdeme lásku, která nás zahřívá zevnitř, která nás naplňuje a dodává nám sílu a štěstí, měli bychom se snažit udržet si ji, a nezklamat důvěru, která s každým tím překrásným dnem roste a sílí. Bohužel málokdy nám to dojde včas, a pak už je brečet málo. Potom už je vše málo.
Důvěra. Ten složitý cit, který drží dva lidi pohromadě. Neuvěřitelně křehký, náročný, ale krásný pocit jistoty. Když se důvěra ztratí, zbydou jen pochyby, smutek a beznaděj.
Našla jsem ho. Ten úsměv na který se dá dívat věčně, ty oči s hloubkou tak působivou, že by se v nich dalo utopit. Od první chvíle jsem milovala ty rysy v jeho obličeji, a každou část jeho těla. Vysoká postava zjevující se i ve snech, způsob chůze, všechny pohyby.. Jedinečná osobnost k zamilování, pomilování. Málokdy se mi stane že na někoho myslím celé dny, že se musím usmívat při každé vzpomínce a vypadat jako úplný idiot pokaždé, když vidím ten úsměv. Teď to byla všechno realita, s nejkrásnějšími pocity. Nikdy jsem ještě neměla hlavu tak vysoko v oblacích, a takový pocit pýchy, že někdo jako on mi vůbec dovolí stát po jeho boku, a držet ho za ruku.
Nejtěžší na udržení vztahu je to, nepřestat to všechno brát jako samozřejmost, a nepolevit v tom usilovném vyadřování, lásky a vděku. Nikdy se nepřestanu chytat za hlavu a nadávat si za to, že přesně to jsem nedokázala. Všechno bylo nádherný, dokonalý a už měsíc trvající. A najednou se ze dne na den staly ze vzpomínek s úsměvem vzpomínky s pláčem, a ze vztahu s někým do koho jsem byla zamilovaná černá prázdnota, vyčítající mi mojí hloupost, lehkovážnost, a vlastně totální a jasnou debilitu a demenci, kterou jsem dokázala projevit během jednoho, alkoholem vonícího večera.
Nedlužím vám zpověď toho, co se stalo, protože jediným účelem tohoto článku je to, abyste se všechny dokázali zamyslet nad tím, co pro vás vlastně znamená ten člověk, kvůli kterému se ráno probouzíte, a večer chodíte spát zbytečně brzy, jen aby už byl další den s ním. Nemyslete si, všechno se dokáže pokazit během rozmazané chvilky, kvůli které pak mlátíte hlavou o zeď a myslíte si, že tím vrátíte čas tam, kde jste se na sebe ještě usmívali, a všechno bylo v pořádku.
Díky množství slz vyloučených během tohoto psaní mám docela reálný strach, že mi přestane fungovat klávesnice. A upřímně se divím, že mám ještě co brečet.
Chyby jsou zkušenosti, ale některým chybám se dá předejít, ale je k tomu potřeba soudnost, odhodlání a dobře fungující mozek. Protože když je někdo vymatlaná ožralá kráva, dějí se zákonitě špatné věci.
Nemusíte být zlý člověk, aby se vám stalo že vlastní vinou ztratíte někoho kdo pro vás hodně znamenal. Pořád mám v hlavě bolestivé obrazy z pondělního rána. Prázdné místo vedle mě na posteli, sundaný náramek, oči které už nezářili štěstím tak jako pár hodin předtím.. Je toho hodně co mě teď bolí, a nikomu nepřeju, aby někdy pocítil ten hnusný pocit užírající viny a smutku ze ztráty.
Milujte. Milujte, milujte, milujte a milujte! Nepolevujte ve svých citech, zahrňte toho koho milujete láskou každý den a nenechávejte nic náhodě. Zapomeňte na všechno co by mohlo vašemu vztahu ublížit, a važde si každé vteřiny tak, jako by to měla být ta poslední. Chci dokázat že i já tohle zvládnu, že ve mě je víc, než jsem předvedla. Chci zase vidět ten úžasnej xichtík jak se usmívá, protože je rád, že mě vidí. Chci zase cítit jeho skvělý, velký ruce jak mě objímají, protože on je pyšný na to, že jsem jen jeho, a on jenom můj. Toužím znovu zažít každý ten dokonalý pocit, ať už jsou to ty polibky, jaké umí dát jen on, nebo slyšet jeho hlas, co mě tak uklidňuje a naslouchala bych mu hodiny a hodiny.
Važte si lásky, která vám byla dána, a pocitů které k tomu patří. Když nepolevíte a budete oddaní, budete nejšťastnější lidé na světě, a nikdy se vám to neobrátí ve zlo.

A když už se vám stane, že to poděláte, zvedněte hlavu a ukažte, že dokážete být lepší a oddaní tomu, co milujete.
Já vím, že pro to musím udělat maximum. A taky že to tak bude.

S láskou,
Ellie
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Černý drápek Černý drápek | Web | 27. dubna 2014 v 16:44 | Reagovat

Důležité je, aby se člověk z chyb poučil a neopakoval je. ;-)

2 daniela daniela | 10. ledna 2015 v 19:29 | Reagovat

jak to dopadlo ??? stalo se mi to same az na to ze jem nebyla ozrala,bohuzel jsem nemela silu bojovat nebo-li on se semnou nechtel ani sejit..jsi s nim ted?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama