Bonnie Melone V L O G G I N G! ♥

13. dubna 2014 v 21:19 | Ellie Linhartová
Čuuuuus! ;)

Dneska jsem konečně přišla na to, jaký styl videí bych chtěla dělat, a už mě napadli i nějaká témata, která by vás mohla, ale také samozřejmě vůbec nemusela zajímat.
Jako první bych chtěla udělat video recenzi Purple Experiment, tedy recenzi na barevné tužilo na vlasy, díky kterému se mi možná podaří obarvit si každý vlas na hlavě na fialovo. Mám tuhle kreaci v hlavě už dlouho, a chtěla bych ji mít už konečně i na hlavě. Videorecenze mají tu výhodu, že můžete pozorovat úplně celý postup a každičký krok, a budete hned vědět co můžete čekat, čemu se vyvarovat a jak správně postupovat, a samozřejmě konečný výsledek. Fotorecenze jsou v tomhle mnohem horší, protože než to nafotíte, sepíšete, zveřejníte, tak v tom nejsou úplně všechny detaily, které můžete ve videu zmínit okamžitě.
K natáčení videí budu potřebovat někoho, kdo by mi je sestříhal tak, jak potřebuji, protože obyčejný movie maker vůbec nevidí videa z mého foťáku, a jiný program se mi nepodařilo stáhnout, takže pokud víte o někom, kdo tohle umí, dejte mi prosím vědět, děkuji. Dále už potřebuji jen být sama doma, protože když vím, že by mě někdo mohl slyšet, tak mluvím jako úplný retard.
Videa budu zveřejňovat amozřejmě na youtube, na mém účtu Bonnie Melone, a budou přidané i tady na blogu a na FB stránce Bonnie Melone, na kterou najdete odkaz ve článku pod tímto článkem.
Příliš času, klidu a tak dále na natáčení nebudu mít zřejmě mnoho, ale myslím že ke konci tohoto měsíce určitě uvidíte Purple Experiment, a postupně spoustu dalších videí, která se budu snažit udělat co nejpřehlednější, a samozřejmě zábavná. První pokusy bývají dost zvláštní a extrémě amatérské, ale doufejme že to bude nějak vypadat již od prvního dílu.
Můžete se těšit!

S láskou,
Ellie

 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama