Duben 2014

Sněhobílé zoubky..?

26. dubna 2014 v 11:38 | Ellie Linhartová |  ♥ Beauty
Krásné zuby dělají náš úsměv nádherným a okouzlujícím. Jak mít bělejší zuby bez bělících přípravků, které stejně akorát ničí sklovinu? Tady je pár tipů!

Správné čištění
Samozřejmě, čištění zubů je základ k tomu, aby byly zuby zdravé a čisté. Zeptejte se svého zubaře jak zuby čistit efektivně a správně, aby nedošlo k zanedbání nebo poškození. Nejlepší je dělat kartáčkem malé kroužky, aby se pročistila plocha zubu, i mezizubní prostory. Co se týká správé pasty na zuby, rozhodně na ni nešetřete. Pro krásné zuby je také dobré použivát zubní nit a ústní vodu.

Kouzelné pomůcky
Jednou za týden si na kartáček nasypte trochu jedlé sody, nebo kypřícího prášku. Mají bělící účinek! Nepřekračujte ale tu hranici jednou týdně, protože časté používání by vám mohlo zuby i dásně poškodit. Jednou za čas to ale neublíží, pouze prospěje.

Jídlo
Když si po každém větším jídle vyčistíte zuby, chybu neuděláte. Tak doporučuji jíst hodně zeleniny, protože to je něco, co mně třeba pomohlo maximálně, a vážně to funguje. Chroupejte zeleninu, a budete mít krásný úsměv, jak snadné!

Kontroly u zubního lékaře
Nezanedbávejte kontroly u zubaře, mohlo by se vám to vymstít. Koneckonců, zubař ví nejlépe, co vašim zoubkům prospěje.


Já už jsem skoro spokojená ;)

S láskou,
Ellie

Hloupá husa, a mnohem hůř

22. dubna 2014 v 19:11 | Ellie Linhartová |  ♥ Love
Na tohle neexistuje omluva. Na tohle nestačí říct jen "promiň."

Měli bychom se naučit vážit si toho, co máme. Když najdeme lásku, která nás zahřívá zevnitř, která nás naplňuje a dodává nám sílu a štěstí, měli bychom se snažit udržet si ji, a nezklamat důvěru, která s každým tím překrásným dnem roste a sílí. Bohužel málokdy nám to dojde včas, a pak už je brečet málo. Potom už je vše málo.
Důvěra. Ten složitý cit, který drží dva lidi pohromadě. Neuvěřitelně křehký, náročný, ale krásný pocit jistoty. Když se důvěra ztratí, zbydou jen pochyby, smutek a beznaděj.
Našla jsem ho. Ten úsměv na který se dá dívat věčně, ty oči s hloubkou tak působivou, že by se v nich dalo utopit. Od první chvíle jsem milovala ty rysy v jeho obličeji, a každou část jeho těla. Vysoká postava zjevující se i ve snech, způsob chůze, všechny pohyby.. Jedinečná osobnost k zamilování, pomilování. Málokdy se mi stane že na někoho myslím celé dny, že se musím usmívat při každé vzpomínce a vypadat jako úplný idiot pokaždé, když vidím ten úsměv. Teď to byla všechno realita, s nejkrásnějšími pocity. Nikdy jsem ještě neměla hlavu tak vysoko v oblacích, a takový pocit pýchy, že někdo jako on mi vůbec dovolí stát po jeho boku, a držet ho za ruku.
Nejtěžší na udržení vztahu je to, nepřestat to všechno brát jako samozřejmost, a nepolevit v tom usilovném vyadřování, lásky a vděku. Nikdy se nepřestanu chytat za hlavu a nadávat si za to, že přesně to jsem nedokázala. Všechno bylo nádherný, dokonalý a už měsíc trvající. A najednou se ze dne na den staly ze vzpomínek s úsměvem vzpomínky s pláčem, a ze vztahu s někým do koho jsem byla zamilovaná černá prázdnota, vyčítající mi mojí hloupost, lehkovážnost, a vlastně totální a jasnou debilitu a demenci, kterou jsem dokázala projevit během jednoho, alkoholem vonícího večera.
Nedlužím vám zpověď toho, co se stalo, protože jediným účelem tohoto článku je to, abyste se všechny dokázali zamyslet nad tím, co pro vás vlastně znamená ten člověk, kvůli kterému se ráno probouzíte, a večer chodíte spát zbytečně brzy, jen aby už byl další den s ním. Nemyslete si, všechno se dokáže pokazit během rozmazané chvilky, kvůli které pak mlátíte hlavou o zeď a myslíte si, že tím vrátíte čas tam, kde jste se na sebe ještě usmívali, a všechno bylo v pořádku.
Díky množství slz vyloučených během tohoto psaní mám docela reálný strach, že mi přestane fungovat klávesnice. A upřímně se divím, že mám ještě co brečet.
Chyby jsou zkušenosti, ale některým chybám se dá předejít, ale je k tomu potřeba soudnost, odhodlání a dobře fungující mozek. Protože když je někdo vymatlaná ožralá kráva, dějí se zákonitě špatné věci.
Nemusíte být zlý člověk, aby se vám stalo že vlastní vinou ztratíte někoho kdo pro vás hodně znamenal. Pořád mám v hlavě bolestivé obrazy z pondělního rána. Prázdné místo vedle mě na posteli, sundaný náramek, oči které už nezářili štěstím tak jako pár hodin předtím.. Je toho hodně co mě teď bolí, a nikomu nepřeju, aby někdy pocítil ten hnusný pocit užírající viny a smutku ze ztráty.
Milujte. Milujte, milujte, milujte a milujte! Nepolevujte ve svých citech, zahrňte toho koho milujete láskou každý den a nenechávejte nic náhodě. Zapomeňte na všechno co by mohlo vašemu vztahu ublížit, a važde si každé vteřiny tak, jako by to měla být ta poslední. Chci dokázat že i já tohle zvládnu, že ve mě je víc, než jsem předvedla. Chci zase vidět ten úžasnej xichtík jak se usmívá, protože je rád, že mě vidí. Chci zase cítit jeho skvělý, velký ruce jak mě objímají, protože on je pyšný na to, že jsem jen jeho, a on jenom můj. Toužím znovu zažít každý ten dokonalý pocit, ať už jsou to ty polibky, jaké umí dát jen on, nebo slyšet jeho hlas, co mě tak uklidňuje a naslouchala bych mu hodiny a hodiny.
Važte si lásky, která vám byla dána, a pocitů které k tomu patří. Když nepolevíte a budete oddaní, budete nejšťastnější lidé na světě, a nikdy se vám to neobrátí ve zlo.

A když už se vám stane, že to poděláte, zvedněte hlavu a ukažte, že dokážete být lepší a oddaní tomu, co milujete.
Já vím, že pro to musím udělat maximum. A taky že to tak bude.

S láskou,
Ellie

Favorite thing for today ♥ 0.1 Q U I C K I E S

14. dubna 2014 v 16:49 | Ellie Linhartová |  ♥ Fashion
Nové oddělení rubriky ♥ Fashion - Favorite thing for today ♥ Q U I C K I E S

Oblíbená věc dne ♥ Rychlovky ;)


BÉŽOVÉ KRAŤÁSKY SE ZLATÝMI ŠUPINKAMI
Dnešní krásný úlovek! Bude se hodit nejlépe k bílému tričku nebo tílku, béžovému svetříků a zlatým doplňkům. :)
Papaya

Jak se vám líbí? :)

S láskou,
Ellie


S čím byste si je vzali vy? :) ♥

Přidejte si stránku Bonnie Melone i na Facebooku TADY

Bonnie Melone V L O G G I N G! ♥

13. dubna 2014 v 21:19 | Ellie Linhartová
Čuuuuus! ;)

Dneska jsem konečně přišla na to, jaký styl videí bych chtěla dělat, a už mě napadli i nějaká témata, která by vás mohla, ale také samozřejmě vůbec nemusela zajímat.
Jako první bych chtěla udělat video recenzi Purple Experiment, tedy recenzi na barevné tužilo na vlasy, díky kterému se mi možná podaří obarvit si každý vlas na hlavě na fialovo. Mám tuhle kreaci v hlavě už dlouho, a chtěla bych ji mít už konečně i na hlavě. Videorecenze mají tu výhodu, že můžete pozorovat úplně celý postup a každičký krok, a budete hned vědět co můžete čekat, čemu se vyvarovat a jak správně postupovat, a samozřejmě konečný výsledek. Fotorecenze jsou v tomhle mnohem horší, protože než to nafotíte, sepíšete, zveřejníte, tak v tom nejsou úplně všechny detaily, které můžete ve videu zmínit okamžitě.
K natáčení videí budu potřebovat někoho, kdo by mi je sestříhal tak, jak potřebuji, protože obyčejný movie maker vůbec nevidí videa z mého foťáku, a jiný program se mi nepodařilo stáhnout, takže pokud víte o někom, kdo tohle umí, dejte mi prosím vědět, děkuji. Dále už potřebuji jen být sama doma, protože když vím, že by mě někdo mohl slyšet, tak mluvím jako úplný retard.
Videa budu zveřejňovat amozřejmě na youtube, na mém účtu Bonnie Melone, a budou přidané i tady na blogu a na FB stránce Bonnie Melone, na kterou najdete odkaz ve článku pod tímto článkem.
Příliš času, klidu a tak dále na natáčení nebudu mít zřejmě mnoho, ale myslím že ke konci tohoto měsíce určitě uvidíte Purple Experiment, a postupně spoustu dalších videí, která se budu snažit udělat co nejpřehlednější, a samozřejmě zábavná. První pokusy bývají dost zvláštní a extrémě amatérské, ale doufejme že to bude nějak vypadat již od prvního dílu.
Můžete se těšit!

S láskou,
Ellie


Outfity, zajímavosti, fotky ..

13. dubna 2014 v 11:01 | Ellie Linhartová

Pro větší rozhled v aktivitách na blogu Bonnie Melone odklikněte odběr na oficiální FB stránce https://www.facebook.com/pages/Bonnie-Melone/463875136966329


Váš oblíbený web i na facebooku ;)

S láskou,
Ellie

Cute Spring outfit, aktuální rychlovka ♥

11. dubna 2014 v 8:58 | Ellie |  ♥ Fashion
Asi jsem se zamilovala do toho trička. ♥ Celý outfit je laděný v něžných světlých barvách, aby vynikla výrazná kabelka, a vzory se nemlátily. Doplňky jsou zvolené tak, aby ladily k jednotlivým částem oděvu, ale i vzájemně spolu, takže naušnice podtrhují tričko, sluneční brýle mají stejný nádech jako kalhoty a boty zase ladí k tričku, takže mezi jednotlivými prvky vznikají barevné rozdíly, takže nic nesplývá dohromady. Džínová bundička je jarní klasika, hodí se skoro ke všemu, ale budte opatrní například s další džínovinou, to často nadělá víc zlého než dobrého. Přesto, že nesnáším barevné kalhoty, se mi tyhle doopravdy líbí. Jsou decentní a když je přidáte k něčemu co se skvěle hodí, jako třeba v tomto outfitu, mohou vypadat vážně skvěle. Navíc je to skvělé osvěžení mých POLYVORE outfitů, vzhledem k mojí nekonečné závislosti na černých legínách, které cpu ke všemu i v mých reálných outfitech. Někdy změna vážně neuškodí.

S láááskou,
Ellie