Bonnie Melone, vše o mně!

12. února 2014 v 21:49 | Bonnie Melone
Na celém blogu se zatím ještě neobjevil článek o autorce! To jsem tomu dala, být tak nezdvořilá, a ani se vám důkladně nepředstavit. Nyní chci svou chybu napravit, a přiblížit vám svou osobnost v tomto článku.

Jmenuji se Eliška Linhartová, a na tomto blogu, jak víte, mám přezdívku Bonnie Melone. Přezdívku jsem si vymyslela už dávno, v mých blogových začátcích. Vznikla tak, že jsem si hrála s google překladačem. Vznikla Bonnie Melone, a ikdyž dnes nechápu, co se mi na tom tak líbilo, neřeším to, a častěji vystupuji pod svým reálným jménem. Za svou blogovou "kariéru," jestli to tak mohu říct, jsem se dopracovala do spolupráce s webem krásná.cz, s časopisem popcorn, dostala jsem se do autorského klubu blog.cz, natočila jsem s krásnou jednu talkshow blogerek, a dále se snažím dostat se dále do světa. Náplňí mého blogu jsou motivační a módní články, móda poslední dobou převládá, mám zkrátka různá období.
Ale dost o blogu! Abych vám popsala svou povahu, musím říct že jsem často veselá, občas hádavá, špatně snáším kritiku, jsem docela lehce ovlivnitelná, někdy trochu naivní, dost paranoidní, hlubokomyslná, jsem přátelská a ráda poznávám nové lidi, jsem ráda ve společnosti kluků, protože jsou mnohem lepší kamarádi než holky. Jsem trochu dětinská, hravá. Kouřím, všechno dělám ráda na poslední chvíli, a bohužel jsem dost drzá.
Jaké jsou moje zájmy? Poslouchám hudbu, jsem s kamarády, píšu blog, vyrábím módní outfity, snažím se milovat, obdivuji svět..
Co se týká hudby, miluji T. Millse, Maxe Schneidera, Arianu Grande a spoustu dalších, ale tyhle jsou základní. Ráda koukám na filmy pro teenagerky, je to dětinské, ale baví mě to.
Dále nesnáším povrchnost a celkově povýšennost, se kterou se setkávám bohužel velmi často.
Nemám ráda snobské chování a poučování.
Nemám ráda když někdo mluví moc dlouho a pomalu.
Nesnáším kluky co říají, že jsou oškliví, ikdyž vědí, že nejsou.
Nerada dostávám kytky, nemám je ráda.
Jsem protivná, když mám hlad.
Nenávidím své akné.
Nenosím elegantní oblečení.
Mám ráda zvuk, co dělají nůžky při stříhání.
Miluji slunce a prosluněnou přírodu.
Ráda o věcech přemýšlím do hloubky, a ve všem se snažím najít nějaké ponaučení.
Moc ráda jím.
Jsem šťastná, že mám takovou postavu, jakou mám.
Ráda si lakuji nehty na černo.
Miluji červené vlasy, ale nemůžu je už mít.
Chtěla bych vypadat jako indiánka. Opálená, potetovaná, s peřím ve vlasech.
Mým snem je zažít toho co nejvíc, podívat se na zajímavá místa a užívat si života dokud jsem mladá. Chtěla bych natočit hudební videoklip, naučit se tančit jako Rihanna a Beyoncé, učit děti v Africe zpěv a tanec jako Ariana Grande, vyfotit se se svými oblíbenými celebritami, podívat se na zapomenuté kouty světa, napsat knihu..
Kdybych se měla pochválit, řekla bych že jsem ráda za to, že jsem tak speciální člověk, že mi jde povrchnost proti srsti a že chci něco dokázat bez podlých úmyslů. Ano, kdybych se měla pochválit, řekla bych že jsem dobrý, hodný člověk.
Kdybych si měla vynadat, dala bych si facku za to, jak jsem naložila s největší láskou svého života. Dala bych si pěstí za to, jaká jsem byla dřív hloupá holka bez vlastního názoru. Kdybych si měla vynadat, tak za to, že jsem někdy nebyla svá.
Kdybych chtěla něco ve svém životě změnit, tak v první třídě bych tu tajenku učitelce přinesla, protože jsem jí měla dobře, ale nevěděla jsem, co znamená slovo bernardýn, takže jsem si myslela, že to mám špatně.
Můj nejlepší zážitek? Letní tábory.
Něco divného o mně? Ještě pořád neusnu bez plyšáka pod rukou, zabaluji si nohy do deky aby mi je nikdo neukousnul, usínám tak hodinu a půl, sním toho asi tak desetkrát víc, než normální lidi, mám jedno oko větší, než druhé a na jednom mám kratší řasy, ale zase jich je víc. Když jsem nervózní, mívám i teplotu. Když se nudím, mám šílenou představivost. Často brečím na konci filmů. Miluju Petra Pana!
Je toho tolik, tolik o mně! Ani vám to sem nemůžu vše vypsat. Co o mně vás ještě zajímá? Napište, a tento článek bude pokračovat v komentářích.

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Ný. Ný. | 13. února 2014 v 14:55 | Reagovat

Miluju tuhle holku, protože je tolik inspirativní, žije naplno a uvnitř je hodně citlivá, TY víš kdo.

2 LoveShy LoveShy | E-mail | Web | 20. března 2014 v 21:32 | Reagovat

Hezký popis, máš to srovnaný :), články tohodle typu "napiš co tě napadne" mě baví.

3 Mája Mája | E-mail | Web | 13. dubna 2014 v 14:33 | Reagovat

Článek plný originální postavičky- tebe. Tvé přemýšlení, teda to, které jsem ze článku pochopila, je úžasné a jedinečné.

4 Bonnie Melone Bonnie Melone | Web | 13. dubna 2014 v 21:23 | Reagovat

[3]: Děkuji ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama