Únor 2014

Bonnie Melone, vše o mně!

12. února 2014 v 21:49 | Bonnie Melone
Na celém blogu se zatím ještě neobjevil článek o autorce! To jsem tomu dala, být tak nezdvořilá, a ani se vám důkladně nepředstavit. Nyní chci svou chybu napravit, a přiblížit vám svou osobnost v tomto článku.

Jmenuji se Eliška Linhartová, a na tomto blogu, jak víte, mám přezdívku Bonnie Melone. Přezdívku jsem si vymyslela už dávno, v mých blogových začátcích. Vznikla tak, že jsem si hrála s google překladačem. Vznikla Bonnie Melone, a ikdyž dnes nechápu, co se mi na tom tak líbilo, neřeším to, a častěji vystupuji pod svým reálným jménem. Za svou blogovou "kariéru," jestli to tak mohu říct, jsem se dopracovala do spolupráce s webem krásná.cz, s časopisem popcorn, dostala jsem se do autorského klubu blog.cz, natočila jsem s krásnou jednu talkshow blogerek, a dále se snažím dostat se dále do světa. Náplňí mého blogu jsou motivační a módní články, móda poslední dobou převládá, mám zkrátka různá období.
Ale dost o blogu! Abych vám popsala svou povahu, musím říct že jsem často veselá, občas hádavá, špatně snáším kritiku, jsem docela lehce ovlivnitelná, někdy trochu naivní, dost paranoidní, hlubokomyslná, jsem přátelská a ráda poznávám nové lidi, jsem ráda ve společnosti kluků, protože jsou mnohem lepší kamarádi než holky. Jsem trochu dětinská, hravá. Kouřím, všechno dělám ráda na poslední chvíli, a bohužel jsem dost drzá.
Jaké jsou moje zájmy? Poslouchám hudbu, jsem s kamarády, píšu blog, vyrábím módní outfity, snažím se milovat, obdivuji svět..
Co se týká hudby, miluji T. Millse, Maxe Schneidera, Arianu Grande a spoustu dalších, ale tyhle jsou základní. Ráda koukám na filmy pro teenagerky, je to dětinské, ale baví mě to.
Dále nesnáším povrchnost a celkově povýšennost, se kterou se setkávám bohužel velmi často.
Nemám ráda snobské chování a poučování.
Nemám ráda když někdo mluví moc dlouho a pomalu.
Nesnáším kluky co říají, že jsou oškliví, ikdyž vědí, že nejsou.
Nerada dostávám kytky, nemám je ráda.
Jsem protivná, když mám hlad.
Nenávidím své akné.
Nenosím elegantní oblečení.
Mám ráda zvuk, co dělají nůžky při stříhání.
Miluji slunce a prosluněnou přírodu.
Ráda o věcech přemýšlím do hloubky, a ve všem se snažím najít nějaké ponaučení.
Moc ráda jím.
Jsem šťastná, že mám takovou postavu, jakou mám.
Ráda si lakuji nehty na černo.
Miluji červené vlasy, ale nemůžu je už mít.
Chtěla bych vypadat jako indiánka. Opálená, potetovaná, s peřím ve vlasech.
Mým snem je zažít toho co nejvíc, podívat se na zajímavá místa a užívat si života dokud jsem mladá. Chtěla bych natočit hudební videoklip, naučit se tančit jako Rihanna a Beyoncé, učit děti v Africe zpěv a tanec jako Ariana Grande, vyfotit se se svými oblíbenými celebritami, podívat se na zapomenuté kouty světa, napsat knihu..
Kdybych se měla pochválit, řekla bych že jsem ráda za to, že jsem tak speciální člověk, že mi jde povrchnost proti srsti a že chci něco dokázat bez podlých úmyslů. Ano, kdybych se měla pochválit, řekla bych že jsem dobrý, hodný člověk.
Kdybych si měla vynadat, dala bych si facku za to, jak jsem naložila s největší láskou svého života. Dala bych si pěstí za to, jaká jsem byla dřív hloupá holka bez vlastního názoru. Kdybych si měla vynadat, tak za to, že jsem někdy nebyla svá.
Kdybych chtěla něco ve svém životě změnit, tak v první třídě bych tu tajenku učitelce přinesla, protože jsem jí měla dobře, ale nevěděla jsem, co znamená slovo bernardýn, takže jsem si myslela, že to mám špatně.
Můj nejlepší zážitek? Letní tábory.
Něco divného o mně? Ještě pořád neusnu bez plyšáka pod rukou, zabaluji si nohy do deky aby mi je nikdo neukousnul, usínám tak hodinu a půl, sním toho asi tak desetkrát víc, než normální lidi, mám jedno oko větší, než druhé a na jednom mám kratší řasy, ale zase jich je víc. Když jsem nervózní, mívám i teplotu. Když se nudím, mám šílenou představivost. Často brečím na konci filmů. Miluju Petra Pana!
Je toho tolik, tolik o mně! Ani vám to sem nemůžu vše vypsat. Co o mně vás ještě zajímá? Napište, a tento článek bude pokračovat v komentářích.


Speciál Valentine Outfit

11. února 2014 v 19:42 | Bonnie Melone
Pozdrav pro všechny zamilované!

Za tři dny přijde oblíbený svátek zamilovaných, Valentýn. Co se týká mě, nemám ten svátek příliš v oblibě, a neslavím ho. Především to není český svátek, a také mi to přijde nefér k těm, kteří ho nemají s kým strávit. A také nemám ráda kytky.
I tak vám všem, kteří máte Valentýna rádi, a máte ho letos s kým slavit, přeji ať si to užijete podle svých představ, ať jsou jakékoliv, a ať s tím dotyčným oslavíte i všechny další Valentýny, které přijdou. Láska je povznášející, a štěstí má každý, kdo ji prožívá. Ten kdo má lásku, má všechno.
Nikdy neubližte někomu, koho milujete. Lítost z chyb, které uděláte se hojí nejdéle, a bolí nejvíce. Nikdy si nepřejte abyste si museli říct, že jste pro svou blbost ztratili to nejlepší, co jste kdy měli.
Vy, co stále hledáte, nehledejte. Ten, na kterého čekáte totiž přijde stejně úplně nečekaně. Když budete usilovně chtít s někým být, budete postupně slevovat ze svých nároků, až vám nakonec zbyde něco, co stejně brzy poleví. Láska je slepá, nevypočítavá, občas bolavá, ale když je pravá, je nádherná. Šťastného sv. Valentýna!! ♥

A teď už k módě! Sestavila jsem pro vás valentýnský, a antivalentýnský outfit.


Samozřejmě šaty, hezké prádlo, boty co se hodí ke kabelce. Valentýnský outfit! Šaty jsou jednodušší, takže jsem přidala více doplňků. Srdíčkové naušnice jsou velmi decentní, takže nepůsobí kýčovitě. Druhý outfit je obvyklý, denní, ideální na slavení valentýna s kamarády u kafe. Líbí se mi to ironické tričko. Kabelku jsem nechala k oboum outfitům stejnou, k obojímu se hodí. A co se ještě hodí k obojímu? Zůstávat krásná, voňavá a upravená vždy, ikdyž zrovna s nikým nejsme. Ale i tak, na valentýna je povoleno ležet v posteli s kopcem zmrzliny a mastnými vlasy, u filmu Bridget Jones. Miláčkové,užijte si valentýna podle svého, na tom nejvíc záleží.

Milujte.

S láskou,
B.

Základní chyby v líčení

9. února 2014 v 15:42 | Bonnie Melone |  ♥ Beauty
Staří Egypťané kdysi dávno vynalezli make-up, abychom se cítili krásnější, a aby nás krásnější vidělo i okolí. S čím ale rozhodně nepočítali byla skutečnost, že ne každý pochopí význam líčení správně. Hlavním účelem líčení je především zakrýt nedokonalosti, a podtrhnout přednosti. To ví každý. Velké vrstvy a barevné kreace už dávno vyšoupnula přirozenost, to ale neznamená, že výrazné líčení je něco špatného, přirozeně. Výrazně se líčíme pro spoustu zvláštních příležitostí. Vše má ale svůj řád, a něco by rozhodně nemělo vůbec vycházet na denní světlo.

Pomerančová maska obličej ohraničený přesnou liníí tlusté vrstvy oranžového krému
Je docela těžké, vybrat si správný odstín makeupu a pudru. Mně už se kolikrát stalo, že jsem si koupila makeup, a po nanesení jsem zjistila, že je asi tak třikrát tmavší, nebo světlejší než moje pleť. Dolaďování světlým nebo tmavým pudrem sice trochu pomůže, ale není to řešení. Vtip je v tom, že každá slečna v drogerii, která se nabídne, že vám s výběrem odstínu pomůže, vám začně patlat testry na ruce, a to je špatně. Testry by se měli zkoušet kousek od ucha na čelisti, protože to je přesně to místo, kde je nejvíce vidět přechod mezi obličejem, a krkem. Stujte si na svém, a zkoušejte do absolutní spokojenosti. Když už konečně vyberete odstín, málokdy se stane, že je to naprosto stejné, jako vaše pleť. Teprve teď přichází ta chvíle, kdy vyberete odstín pudru podle toho, jestli potřebujete už jen zesvětlit, nebo ztmavit.
Na co je ještě potřeba dát si pozor, je nekvalitní kosmetika, a samotné nanášení. Z mojí vlastní zkušenosti musím říct, že všechny nekvalitní, levné pudry a makeupy mají oranžový nádech, a ucpávají póry. Při nanášení dejte pozor na to, aby jste nezapoměli nanést pod makeup bázi, tedy krém, který chrání proti ucpaným pórům. Další, a poslední pravidlo, je nanášet makeup tak, aby nevznikla maska podél obličeje, takže vždy nanášejte až těsně k vlasům a na krk, samozřejmě z lehka a do ztracena. Vždy rozmazávejte co nejpečlivěji, aby byla vrstva co nejtenčí, k čemuž vám pomůžou i labutěnky a houbičky na makeup.

Marfuša příliš tvářenky v nevhodném odstínu
Když máme hotový základ, rádi zvýrazňujeme svoje pěkné lícní kosti, a přidáme zdravější vzhled s trochou růžové na tvářích. Nabrat sytou růžovou barvu na štětec a udělat si velká kola přes obě celé tváře ale není ten způsob. Když vcucnete tváře dovnitř, sami se vám ukážou lícní kosti a jablíčka tváří. V zimě by se prý měla používat růžová tvářenka a v létě bronz, ale dá se to zkombinovat tak, aby se obě využily pro nejlepší výsledek. Bronzovou tvářenkou, o trochu tmavší než je vaše pleť, uděláte rovný stín pod lícní kostí, hezky podélně, a do ztracena, aby to vypadalo co nejvíc přirozeně. Na jablíčka tváří pak přidejte trochu růžové, nejhezčí odstíny jsou ty přirozené, světlejší, s tělovým nádechem, a zase do ztracena a nechat splynout s okolím. Na konec zkontrolujete výraznost a pokud vám přijde, že je to ještě stále moc výrazné, lehce přepudrujte pudrem celý obličej, což dokonale všechno sjednotí. S pudrem ale nepřehánět, aby se vám během dne neudělali mastné fleky a kropenaté části. Stínují se i další části obličeje jako čelo, nos a brada, ale to pokud neovládáte, tak nic nezkazíte tím, že tuto část vynecháte, protože to může dopadnout velmi špatně.

Pavoučí nohy slepené řasy a nepřiměřené množství řasenky
Není nic horšího, než si napatlat deset vrstev řasenky, a mít řasy slepené a nepřirozené. zvýraznit řasy neznamená je naplácat těžkou vrstvou drolící se černé hmoty, ale zvýraznit jejich délku a hustotu tak, aby vypadali lépe, ale stále přirozeně. Stačí kvalitní řasenka s kartáčkem, který vyhovuje vašim řasám, a jednoduchý ostup nanášení. Úplně od kořínků až ke konečkům řas dělejte dlouhé, pevné tahy, pomalu a v klidu. Řasy vlastně češete, během toho je řasenkou rovnáte, aby byli hezky od sebe a tlačíte na ně tak, aby byly hezky natočené. Ke krásně zatočeným řasám vám pomůžou i kleštičky na řasy, které ale vždy používejte před líčením, nebo si je zlámete.

Brežněv špatná úprava obočí
I přesto, že jsem napsala Brežněv, je nejčastější chyba v úpravě obočí vlastně opačného významu. Upravené obočí neznamená co nejtenčí, co nejzmalovanější, ani co nejpodivněji tvarované. Obočí by stále mělo mít váš přirozený tvar i barvu. (s ohledem na barvu vašich vlasů) Když se podíváte na svoje nevytrhané, dorostlé obočí, nejvýrazněji vystupuje určitý tvar, který zvýrazníte tím, že vytrháte obočí okolo něj. Nikdy nedeformujte tvar svého obočí, protože to vypadá příšerně, když dorůstá, a špatně se to udržuje. Obočí nemusí být ani supertenké, takže nechtě tloušťku tak, jak vám vaše obočí samo nabízí. Samozřejmě, nemáme vždy souměrný obličej, takže každé obočí může být trošku jinak. J ena vás, jestli ho podle toho vytrháte, což shledávám jako náročné, nebo jestli ho zlehka dobarvíte tužkou na obočí. Tužku na obočí vyberte tak, aby byla přirozená a příliš nekontrstovala s barvou vašich vlasů. Takže blondýnky hodně světle hnědou, tmavovlásky tmavou a tak dále. Pokud máte netradiční barvy vlasů jako červené, modré, zelené.. Nechte si přirozenou barvu svého obočí. Tužkou nemusíte malovat po celém obočí, stačí zvýraznit místa která vám nezarůstají, kousek který na druhé straně chybí, nebo obočí prostě jen dorovnáváte do tvaru. Není na tom nic těžkého, a vypadá to přirozeně a hezky.

Sepsala jsem vám nejvíce opakované chyby v líčení, které vídám každý den. Samozřejmě je potřeba dát si pozor i na sposustu dalších věcí jako jsou barevné stíny, linky nebo bronzery, ale to už je spíše otázka stylu, vkusu a příležitosti, než otázka nějakých zásad. Základem je vědět, že denní líčení by mělo být příjemné, nenáročné a přirozené, a to večerný výraznější, zdobené ale nikdy ne přehnané. Je hlavně na vás, jaký pro líčení máte cit, ale pokud si příliš nevěříte, nikdy neuškodí být decentní.

S láskou,
B.

Moje oblíbené fashion blogerky

8. února 2014 v 21:07 | Bonnie Melone |  ♥ Fashion
Některé slečny zkrátka vědí, jak na to. Za tu dobu, co jsem se začala zajímat o módu, a přidávat ji do svého blogu, jsem snad stovku fashion blogů, ale jen některé mě zaujaly. Rozhodla jsem se udělat sem skromný přehled, ve kterém vám představím tři vybrané fashion blogerky které nejvíce obdivuji. Stylové, perfektní, nádherné a nechutně bohaté. Což je zřejmě důvod, proč jsou tak dobré v tom, co dělají.

The Blonde Salad


Blog vlastní Chiara Ferragni, které je 25 let, studuje práva na univerzitě Bocconi a mimo blogerku je také fotomodelka, andílek Victoria's Secret a všeobecně modelka. Takže co víc si přát, než být krásná, a chytrá. Blog dělá od roku 2009, aby prý dodávala všem lidem inspiraci až do detailů. Její web má nejlepší design ze všech! :D


Obdivuju hlavně její styl, který se mi strašně moc líbí. Zkráka, nevzala bych si na sebe asi všechny její outfity, ale rozhodně velké množství, což je něco, co na módních webech cítím jen zřídka. Má takový drzý způsob, jak na sobě oblečení zvýraznit. Patří do mojí oblíbené skupiny lidí, což jsou ti, kteří zůstávají takoví, jací jsou za každých okolností, a dokážou si udělat srandu sami ze sebe. Podle fotek, které přidává na svůj facebook taková skutečně je, například stejně jako Cara Delevingne. Jsou známé modelky, procházejí se v nejdražším oblečení na světě, musí navštěvovat prestižní akce a focení, kde musí být dokonalé, ale pak v soukromém životě se klidně vyfotí s prstem v nose. Ne, že by bylo něco super na dloubání v nose, ale jde o ten princip, chápete. Chiara je úplně dokonale krásná, má takový ten dar, že by jí slušel i pytel od brambor, a není ani trochu tuctová. Když to mám říct přesně tak, jak to cítím, tak je prostě hustá. A konec.

Mariannan


Marianna je jedna z redaktorek finského COSTUME, je jí 23 let a svůj blog zaměřuje na módu ale i na životní styl. Je skvělá fotografka a svoje čtenáře si prý získala hlavně svým vlivným přístupem, a příjemnou atmosférou kterou navozuje jak blog, tak i její osoba.


Marianna je mi hodně sympatická, a přesto že její styl se mi tolik nelíbí, na její blog chodím víc než ráda. Vzhledem k tomu, jak perfektně fotí, je radost chodit se na její blog kochat. Kromě módy fotí interiéry, jídlo, zajímavá města a pro ni důležité příležitosti. Všechno je perfektní, upravené a kvalitní. Líbí se mi její náplň blogu, což je zdravé a delikátní jídlo, nakupování, návštěvy zajímavých míst, vaření, zdravý životní styl a jak se zdá, má slabost pro luxusní elektroniku. Jak už jsem napsala, její čtenáři ji zbožňují pro její vlídnost a příjemnou atmosféru. Vždy je úsměvavá, a její popisky k fotkám jsou příjemně naladěné. Moc ráda na ten blog chodím.

Wendy's Lookbook


Wendy Nguyen o sobě říká, že se inspiruje přírodou, architekturou, jídlem, hudbou, přírodou.. Zkrátka vším, protože móda se prý odráží ve všem. Ráda si hraje s barvami a styly, což odhaluje její styl. Vystudovala psychologii, a začínala z ničeho. Dopracovala se až k módnímu vzoru.


Její web jsem objevila teprve nedávno, asi týden zpátky, a Wendy mě okamžitě zaujala. Tahle holka mi skvěle hraje do noty co se týká ladění barev a stylů. V tom je vážně dokonalá. Přijde mi, že stále zkouší nové věci, vymýšlí nové kreace a přitom nikdy příliš neustupuje od svého stylu. Její lookbook je zaplněn stovkami zajímavých outfitů, a je skvělý pro inspiraci. Příspěvky přidává velmi často, a pravidelně, takže je vždy na co se těšit. Její web je pro mě závislostí.

Všichni se v tom co děláme můžeme vypracovat až na vrchol.

S láskou,
B.

Dnešní svět

6. února 2014 v 22:55 | Bonnie Melone |  Téma týdne
V dnešním světě se setkáváme se spoustou nových, skvělých věcí, ale i s hromadou neustupujících absurdit.

Dnes po škole jsem se rozhodla vyrazit s kamarádkou do Prahy, něco nakoupit, dát si ten párek v rohlíku, co prodávají na nádraží.. Znáte to, prostě klasika. Cestou k NewYorkeru na Václaváku jsme narazili na něco naprosto úžasného.
Stál tam, chlápek, v kostkované košili, sympaťák, a se slunečními brýlemi na očích. Před sebou měl stůl, na proti němu dva malé teplomety, pod ním barely s vodou a před tím stolem ležel otevřený stříbrný kufřík s drobnými mincemi. A na tom stole stálo tak dvacet skleniček, všechny byly naplněné vodou, ale v každé bylo jiné množství. Borec do nich střídavě namáčel prsty, aby na ně mohl hrát. Hrát na skleničky!
Věděla jsem, že to jde, ale pokaždé jsem to jen viděla někoho zkoušet, nebo s tím blbnout. Ten magor na to dokázal zahrát naprosto neuvěřitelné věci. Poznali jsme některé známé melodie, ale poslechli jsme si i zřejmě jeho vlastní skladby. Zapomněli jsme, kam jdeme, a tupě jsme zírali na toho člověka, stejně jako asi dvacet dalších lidí, kteří stáli poblíž. Stáli jsme tam, a nechápali tu genialitu. Celou atmosféru toho andělského cinkání rušili jen japonští turisti, kteří měli potřebu si to natáčet a fotit.
Střídavě jsme zaraženě čuměli, divili se, a pozorovali reakce ostatních lidí. Po tom, co nám borec vehnal slzy do očí, a my zdvořile a s obdivem naházeli do kufříku všechny drobné, co jsme měli, jsme začali uvažovat o absurditě dnešního světa. Tohle nebyl žádný somrák, co leží na zemi, nachcanej jak duha a spradlavej jak starej popelník. Tomu bych nedala ani mindru, beztak by šel a koupil první krabicové víno, ke kterému by se dostal. Tohle bylo jiné. Působivé. Někdo, kdo má talent, absolutní sluch a dokonalý nápad, stojí v zimě na náměstí a snaží se tím, co umí vydělat nějaké peníze. Na to, jak moc ten člověk dokázal zapůsobit jen na nás dvě, se mu toho ale moc nedostávalo. Každý čumí, ale to je všechno. Moje kamarádka řekla perfektní větu. Tohle je pro mě umělec, nedokázala bych obdivovat někoho, jako je Agáta Hanychová.
A to je přesně to, o čem pořád píšu, a proti čemu se snažím bojovat. Lidé milují idioty. Rádi na ně koukají, jak jsou zavření v jednom baráku a vzájemně se mydlí ve sprše, rádi je poslouchají, v rádiu a na hudebních televizních programech, a dívají se jak olizují kladivo. A nejen to. Každá s prominutím pitomá Agáta Hanychová, Natálie Smutná, Dominika Myslivcová a spousta dalších, nejsou přínosem pro nic. Proslavit se tím, že ze sebe uděláte debila, nebo máte pohaté známé, to umí prostě každý. S rozumem, talentem a skutečným nápadem v dnešním světě nikdy nepochodíte tak, jako nehorázně vymaštěná holka, co si ve videoklipu roztahuje zadek, a souloží s hadicí.
Někteří lidé si zkrátka zaslouží víc, nemyslíte?
Je mi to líto. Líto, líto, líto.. Nenávidím to. Ne všechny, ale je jich dost. Jsme povrchní, rozmazlení, necitelní a nevážíme si ničeho, co máme. Moje motto už dlouho zní "mám radši stromy, než lidi."

Zhnusená,
B.

Oblíbené hnusárny, nevkus všude kolem nás 2

5. února 2014 v 18:01 | Bonnie Melone |  ♥ Fashion
Zdravím všechny bojovnice proti zlu ve skříních!

V minlém díle jsme si ukázali nevkus v jednotlivých částech, a dnes se zaměříme na nevkus všude kolem nás v outfitech.
Vybrala jsem čtyři nejrozšířenější, a zároveň nejhorší případy, které je možné vidět každý den, kdykoliv a kdekoliv.


1. Rádoby barbie husťačka
Včera jsme se s kamarádkou po nákupech v mekáči shodli na tom, že právě tohle je nejrozšířenější hrůza ze všech. Spoustu z vás to velmi brání, a obhajuje. To je jako nějaký styl nebo...? Uplé krátké tílečko ze kterého lezou nehezké boky, což podporuje tělo deformující džínová sukně vespod s legínami, které to úplně zabijí, a jako třešnička skate tenisky, aby nhy působili jako ty, které vlastní Mickey mouse. To je hnus. Aspoň jednou denně někoho takového potkáte, a pokaždé si říkám, že kdyby si tu sukni vzala jako triko, legíny si omotala kolem hlavy a boty nasadila na ruce, vypadalo by to možná lépe, než původní úmysl. Dámy, když už nosit uplá trika, tak dost dlouhá, aby vám nelezly boky, když milujete džínové sukně, tak krátké a bez legín, a ty boty nechte klukům.

2. Stará mladá, stará dobrá klasika
Zvonáče!!! Proč mi to děláte? Já budu asi brečet, jestli ještě někdy uvidím slečnu ve zvonáčích, s botama na podpatku a kabelkou ala stará mladá. Jednotlivě se dají snést jen ty podpatky, tak jistě, ale zbytek je absolutní hrůza, a je k vidění hlavně na těch čtyřicátnicích s pomelírovanou hlavou, co jsou zmalované jak cou*y. Uuuf, omlouvám se, jsem znechucena. Holky, zvonáče ne.

3. Reklamní obleček Mishelin homeless
Když existují tlustotrika, existují i tlustobundy, samozřejmě. Pneumatikový střich, nebo co to je, pořádně nafouknuté, aby to mělo efekt. Tlustě by v tom vypadala i anorektička. Jelikož je POLYVORE velmi aktuálně módní stránka, nedokázala jsem najít takový ten extrém, ale tohle jako příklad stačí. Když už máte na sobě tu bundu, nasaďte si rovnou pletené palčáky, a houmlesáckou čepici s bambulema všude, kde se dá. A nasaďte si hucule, přesně jako když jsme byli malí, ne? Jako v "S tebou mě baví svět." Nedivím se Dášence, že šla radši v bačkůrkách.

4. Míchané vzory vytvářející bolavé oční klamy
Tohle bolí přímo fyzicky. Máte rozum? Hvězdičky, proužky, puntíky.. Všechno dohromady, v různých barvách? Způsobujete okolí motání hlavy a bolest očí, uvědomte si to. Nic horšího už asi neexistuje. Prosím, prosím kočky, vyberte si do outfitu jeden vzorovaný kousek, který pak barevně slaďte s ostatními, jednoduchými částmi oblečení.

5. Slečna "sladěná"
Všimla jsem si, že si určitý typ lidí myslí, že třeba každá zelená, je prostě zelená, takže všechno zelené, co doma máte se k sobě hodí. Vůbec! Máme snad různé odstíny barev, a všeho moc škodí, takže když chceš ladit barvy (kromě černé a bílé) dohromady, tak maximálně dva kousky ve sejném odstínu v jednom celku, a tak, aby nebyly vedle sebe, tedy aby mezi nimi byla základová mezera. Nejhorší je, když se to naplácá všechno dohromady rovnou i s doplňky. Zelené kalhoty, svetr, boty, naušnice, náramky, ... Sedí mi to k handmade šperkům a jiným doplňkům, to je prostě něco, co někteří lidé nepochopitelně milují. Tyhle věci dohromady jsou zlo, zlo, zlo.. Jako nepovedený hippies styl, nebo tak něco asi...

A to je moje milé bojovnice pro dnešek vše.

S láskou,
B.


Nejkrásnější parfémy

2. února 2014 v 16:50 | Bonnie Melone |  ♥ Beauty
Na POLYVORE narazíte na všechny novinky nejen ze světa módy, ale také z kosmetiky a parfémů. Vybrala jsem pro vás šest naprosto kouzelných flakónků od různých značek, ale i celebrit. Bohužel, nemůžu zrecenzovat vůni, nemám očucháno, ale už hledám vzorky k objednání, tak doufám že budu mít brzy několik skvostů doma. Bohužel, některé se shánějí těžko i v obchodech.. No jo, v zahraničí jsou vždy o krok napřed.

1. Vera Wang - Princess 1525 Kč
2. Katty Perry - Killer Queen 995 Kč
3. Victoria's Secret - LOVE PINK 915 Kč
4. Lanvin Arpége - Pretty Face 1565 Kč
5. Marc Jacobs - DOT 1060 Kč
6. Vera Wang - Be Jeweled 1040 Kč

Recenze :
Dívala jsem se na recenze těchto parfémů, aby jste měli dokonalý přehled. Max. ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

1. Vera Wang - Princess
♥ ♥ ♥ ♥

2. Katty Perry - Killer Queen
♥ ♥ ♥ ♥

3. Victoria's Secret - LOVE PINK
♥ ♥ ♥ ♥ ♥

4. Lanvin Arpége - Pretty Face
Nerecenzováno
Našla jsem na tento parfém výhodnou slevu TADY (odkaz)

5. Marc Jacobs - DOT
♥ ♥ ♥ ♥ ♥

6. Vera Wang - Be Jeweled
♥ ♥ ♥ ♥ ♥

Nedostupná móda, aneb styl je kur*a drahá záležitost

1. února 2014 v 20:52 | Bonnie Melone |  ♥ Fashion
Sestavila jsem další, ispirační koláž z oblečení, opět podle mého vkusu, a celkově podle toho, na čem zrovna ujíždím. Začínám si ale říkat, že to vlastně nedává vůbec žádný smysl, když z těch všech věcí nakonec mám vždy tak jednu, dvě. Nejen, že si nedokážu vůbec ušetřit, ale také pořád přemýšlím, jak by se běhěm náročné školy dali sehnat nějaké peníze. Když odsunu všechno, co je nelegální, nevhodné, nebo časově náročné, tak nezbyde nic. Znáte ten pocit? Máte vybudovaný svůj styl, máte svoje představy, ale u toho to zůstane, protože k realizaci nedojde. Samozřejmě, jednou za čas, se vyskytne příležitost, ale to nestačí! Chce to systém! Chytrý, výhodný a spolehlivý. Nevím jak vás, ale mě už nebaví se dívat na ty pipky v časopisech pro teens, které tvrdí že nemají příliš dobré prostředky k nákupu módy, protože jim na to zbývají jen 4000 korun měsíčně. Díky těmto nereálným výmyslům pak už máme úplně pocit, že jsme s prominutím v prde*i. Jaký systém v tom vlastně máte vy?

We, who needs fashion for a happy life ♥
Tak začneme! :) Asi jste si všimli, že výrazně převažují ty zvláštní vzory, na tričkách, i dalších věcěch. Líbí se mi to, má to takový ten indiánský nádech, jako tetování hennou, je to hrozně zajímavé. Vždycky jsem byla na tyhle věci, i na ty orientální, je to umění. Taková ta barbie jsem nebyla nikdy, to je zřejmě vidět, mám radši trochu uvolněnější, a stylově úplně jiné věci. Mimo to mám taky dost ráda mikiny s kapucou, a to i pánské, nebo vlastně hlavně ty, protože jsou pohodlné, a na mně se mi prostě líbí. Dá se to brát jako unisex, je to pohodička, a platí to i pro boty. Jsem ráda když věci vypadají jinak, aby to nebyla taková ta výlohová rutina, kterou můžete vidět všude kolem. Moje představa o módě je celkově dost jiná, protože i přesto, že tomu docela rozumím, vím co k čemu a dokážu se v tom dobře orientovat, tak například většina mých polyvore outfitů jsou věc dělané pro vás, abych poskytla inspiraci všem, a nejen těm, kterým se líbí to co mě, takže miluju to tvořit, ale nosit bych to třeba ani nechtěla. Můj případ je teď ten, že miluji svou módu, ale nemůžu ji mít všechnu tak, jak jak si představuji. Mimochodem, všem věcem na obrázku jsem přiřadila cenu na základě podobnosti s našimi obchody, a tento celek by dohromady stál okolo 6220 korun, možná 5500, když budete mít štěstí na akce.

S láskou,
B.

6 tipů, jak oživit obyčejné černé tílko

1. února 2014 v 16:11 | Bonnie Melone |  ♥ Fashion
Černé tílko máme doma asi každá, je to jeden ze základních kousků šatníku. Základní je právě proto, že nám tvoří podklad pro celý outfit, tudíž ho doplňujeme dalšími prvky. Nejen, že tyto základní části oblečení většinou nedokážou nic zkazit, ale také se díky jejich jednoduchosti nabízí spoustu možností pro kombinování a tvoření. A z jednoho černého tílka je díky úplně jednoduchým doplňkům, třeba 6 různých outfitů.


Pravidlo je takové, že pokud chceme doplnit něco úplně obyčejného, doplněk může být jakkoliv pestrý, výrazný, vzorovaný, složitě prostorově, i strkturově řešený a tak dále, a tak dále.. A stačí tak málo! Zapojde svůj vkus, fantazii a kreativitu, a uvidíte, kolik toho vymyslíte s jedním tričkem, a s různými doplňky, které doma najdete. Proto se vyplatí mít mezi oblíbenými kousky jednoduché černé tílko, šaty, nebo legíny. Samozřejmě nejlépe kombinovatelné základy jsou v černé a bílé barvě, k ostatním barvám je uuž třeba dávat si pozor na ladění.

S láskou,
B.

Bonnie Melone Fans

1. února 2014 v 15:31 | Bonnie Melone
Všímám si stále více pozitivních komentářů! Přidejte si blog Bonnie Melone i na FB! Pro lepší přehled, info, a také příspěvky a fotky které na blogu nenajdete. :)


Over 27 000!
Love you,
B.