Nová rubrika : Diary Motivation

5. ledna 2014 v 19:06 | Bonnie Melone |  ♥ Diary Motivation
Už je to měsíc co jsem se s vámi nepodělila o něco nového. Zjistila jsem, že i v životě někoho, kdo miluje psaní a blogovou tvorbu víc, než by se dalo předpokládat, se můžou stát věci, které tuto činnost totálně vyřadí z provozu.
V průběhu celého měsíce se událo spoustu věcí, které mě jako blogerku skoro doslova mlátily přes prsty, a je pochopitelné, že se potom špatně ťuká do klávesnice. Nepřátele se stali přáteli a neznámí lidé se stali více známými. Uvědomila jsem si, že lidé které jsem odsuzovala jsou skvělí přátelé, i to, že se skutečně některým osobám nedá věřit ani přes horoucí sliby. Také jsem zjistila, že ještě těžší, než věřit ostatním, je někdy věřit sama sobě.
Když se podívám nazpátek, udělala jsem hrozné věci. Zradila jsem vědomě někoho, koho jsem milovala. Zanedbávala jsem osoby, které si to nezasloužily. Odsoudila jsem přítele, který sice má své chyby, ale pomohl mi víc, než si vůbec myslí. A každý večer, před jakýmkoliv tímto činem, jsem si řekla, že to neudělám. A byla jsem o tom víc než přesvědčená. Teď si říkám, jestli mi může někdo věřit, když nevěřím ani sama sobě. A tak mě to napadlo.
To jediné, co mi kdy dokázala pomoct od vzteku, křivdy, smutku nebo jiného trápení, bylo psaní. Motivují mě lidé s kterými nevycházím, problémy které mě zžírají, ale i věci, které jsem dokázala díky tomu, že jsem jednala správně. Je to tak, nic mě nemůže inspirovat k dobrým článům víc, než moje vlastní pocity a zkušenosti. Nic si nevycucávám z prstu, a čím jsou ty pocity hlubší, tím je článek lepší. A protože i já potřebuji často poradit s něčím, k čemu je potřeba velká dávka motivace a zamyšlení, tak i teď mi psaní pomůže dodat si sílu, vše si uspořádat a dostatečně motivovat sama sebe, i vás, kteří moje články milujete. I vy sami můžete v těchto článcích vidět některé části vaší osobnosti, a možná vám usnadní řešení problémů, které jsou už víc než na obtíž.

To, co potřebuji, je více cílevědomosti a pevné vůle. Co potřebujete vy?

S láskou,
B.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama