Říjen 2013

Halloween párty!!

31. října 2013 v 21:32 | Bonnie Melone |  ♥ Diary
Ááách málem jsem brečela jako malá holka, protože jsem chtěla někam jít, ale nikde nic. Ale nakonec se vše obrátilo k dobrému! Dnešní den byl plný oddechu. Odevzdala jsem první část maturitní práce, a po škole jsem se dozvěděla, že halloweenská párty bude!
Radost, radost.. Hledám na youtube návody na hrůzostrašný makeup, a líbí se mi toho spoustu. Roztržená pusa, krvavé oko, dokonce chybějící oko, ale to už by na mě bylo trochu moc.. Zvedá se mi žaludek už když koukám na ty návody, je to vážně nechutné. Myslím, že budu z lehka krvácející zombie - kočičí holka, koneckonců, mám kočičí uši, a to se nedá nevyužít! Škoda, že nemám ocas, to by bylo vážně něco. Hledám červenou temperu, a taky bílou. Kde jsou když je potřebuju?
Co vlastně víme o Halloweenu? Svátek všech mrtvých, kdy malé děti chodí koledovat o sladkosti v různých maskách, však to známe. Jako občerstvení jsou nejlepší muffiny ze kterých koukají krvavé prsty a slizké želé oči v pití. Je to převážně americká záležitost, můžete to milovat, nebo nenávidět. Každopádně je to další příležitost slavit, a to je vždycky na místě.
Přemýšlím co bych si měla vzít na sebe, ale když o tom tak přemýšlím, nebudu to hrotit a vezmu tílko a legíny, prostě klasika která neomrzí, a ještě k tomu dobře vypadá. Jak to bylo v protivných sprostých holkách? Haloween je jediný den, kdy se dívky můžou obléct jako šlapky a nikdo je za to nemůže soudit. To má něco do sebe...
Tak zítra budem kočičí zombie a zombie voják. Za co jdou ostatní, to nevím, ale jsem upřímně zvědavá, kolik zombie tam potkáme. Pravděpodobně většinu lidí, protože málokdo je tak kreativní aby šel za něco jiného.
Co plánujete na zítřek vy? Přeju každému ať se může na zítřek těšit tak jako já, a snad většina z vás nezůstane sedět doma, to by byla přece škoda. ;)

Už víš za co půjdeš? Pochlub se do komentářů!

S láááskou,
Bonnie


Soutěž : Můj zítřejší outfit

30. října 2013 v 16:57 | Bonnie Melone |  ♥ Fashion
Mám náladu něco tvořit, ale protože velký outfitový článek vyšel včera, dnes nahodím jen takovou malou ochutnávku.
Zapoj se! Přihlaš se na polyvore.cz a najdi tam své oblečení, které si vezmeš zítra na sebe! Odkazy mi posílejte do komentářů, a ty nejlepší vystavím ve článku!


Můj zítřejší outfit. Moje oblíbené šedé tričko s dlouhým rukávem! Mám ho ráda, pěkně mi obepíná postavu. Světlé kalhoty mám z Tally, jsou pohodlné. Vysoké válenky jsou v chladných dnech moje nejlepší kámošky, je v nich úžasné teplo a pohodlí! Moje kabelka má stejný střih, jen je posetá malými zlatými korálky, na polyvore jsem ji nenašla. Bez mého růžového šátku z deichmannu nedám ani ránu, skvěle doplní obyčejné tričko, stejně jako řetízek, na kterém ale není vážka, ale peříčko. Malé naušnice nosím nejraději, nebolí mě z nich uši. Teď vše dokonale ladí.

A co si bereš zítra ty? :)

S láskou,
B.

Jsem na sebe pyšná!

30. října 2013 v 10:33 | Bonnie Melone |  ♥ Motivation
Ano, ano.. Samochvála pravděpodobně smrdí, se samolibostí by se to nemělo přehánět a protivníci budou mít zas o trochu víc práce a zábavy. S jistotou můžu říct, že určitý typ lidí, nikdy nebude mít v oblibě sebevědomé, a cílevědomé osoby. Proč? Protože být závistivý a podlý jedinec je prostě jednodušší, než se stát tím, kým doopravdy chceme být, a jít si za svými sny přes mrtvoly. Jsou to jen ubohé existence bez budoucnosti, a rozodně nejsou největší lidskou hrozbou.
Co doopravdy nenávidím? Povrchnost. I přesto, že povrchnost je také určitý druh samolibosti, tak nemá se zdravým sebevědomím nic společného. Rozčiluje mě každá věta i názor těchto kreatur, které ponižují každou zdravou věc, a všechno co není krásné, pro ně užitečné, nebo jejich, si zaslouží nejlépe okamžitě zemřít v temném vězení. A nejhorší je, že takových je kolem nás pořád víc.

V poslední době mám hodně práce. Musím plnit maturitní úkoly, učit se na testy,.. Přijde mi, že je toho pořád víc, ale stále ještě zvládám dělat vše, co se po mě chce. Zjistila jsem, že pracovat rychle a zodpovědně dokážu jen pod tlakem časového omezení, ale pro mě je důležité, že to nakonec přece jen dokážu. Nebudu lhát vám, ani sama sobě, dokázala bych to i lépe. Ale i přesto jsem na sebe hrdá, že jsem se dostala tak daleko, a že maturitě, kterou pravděpodobně udělám, už lezu na záda.
Mimo školu se snažím věnovat blogu, který se myslím postupem času stává skvělým základem pro moje budoucí zaměření. Studuji střední školu oděvního designu, ale do budoucna bych se chtěla stát spisovatelkou, blogerkou i redaktorkou časopisů.. Doufám že žurnalistika nebo mediální komunikace, podle toho pro co se rozhodnu, bude tou správnou volbou.
Momentálně na sebe můžu být v mém blogerském životě pyšná díky spolupráci s krásnou.cz, kterou jsem si tak pečlivě vydřela, a čekala jsem na ni jako na znovuzrození. Dále mám radost z rozvíjející se spolupráce s časopisem L'amour, kam musím co nejdříve odeslat další článek, pravděpodobně už naostro do časopisu. Článek bude samozřejmě motivační, z mojí speciální rubriky.
Moje rubrika "Motivuj se!" je další můj osobní úspěch. Snažím se čtenářkám otevřít více dvěří ke šťastné existenci, k většímu pochopení a k zamyšlení. Věřím, že každý, kdo má nějaký talent, by ho měl využít pro dobrou věc. A jelikož je psát to, co mě naplňuje a hlubokomyslnost to, co ze mě dělá tak skvělého člověka, je jasné co je moje poslání. Dívat se na věci s nadhledem a z jiné stránky, to je něco co pomůže v každé situaci. Díky tomu jsou všechny překážky jen výzvou. Chci vám dodat novou energii, nadšení a úsměv. Ano, i za tohle jsem na sebe pyšná, a vím, že nejsem jen zbytečná nána.
Za co na sebe pyšná nejsem? Že i přes všechna moje moudra se občas nedokážu inspirovat ani jedním z nich. Někdy mám zkrátka okno, které zamlží mojí mysl mlhou lenosti. Jsem si vědoma věcí, které bych mohla změnit, ale nevím, proč jsem se ještě nedohrabala k jejich řešení. Mrzí mě, že doma si často sotva uklidím svůj pokoj, natož abych pomohla s něčím dalším. Občas zanedbávám důležité, kvůli vedlejšímu. Ale nejvíc mě mrzí, že někdy dostatečně nemyslím na ty, kteří pro mě denně objetují nervy a energii, ale zároveň ani oni sami nevidí moje vyjímečné vlastnosti a touhy.

Všichni se vždy budeme mít co učit. Vždycky budeme dělat chyby. Ale za každou chybou je ponaučení, které nás posouvá blíž k tomu, říct si : Jsem na sebe pyšná!

S láskou,
B.


Řešení tvých problémů se vždy skrývá v tvém přístupu

5 příležitostí, 5 nových outfitů!

29. října 2013 v 18:40 | Bonnie Melone |  ♥ Fashion
Připravila jsem pro tebe další dávku inspirace! Tentokrát jsem se zaměřila na různé příležitosti a na outfity které jsou k nim vhodné. Vše je zabalené v podzimní náladě, a v jedinečném stylu. Doufám, že i tentokrát tě budu příjemně inspirovat.


Začneme na místě, kde ještě pořád trávíme asi nejvíc času. Ve škole. A z čeho by se měl skládat ideální školní outfit? Důležité je pohodlí, teplo a také to, nepohoršovat učitele. Věřte tomu nebo ne, dělají si názor podle spousty věcí, které by vás ani nenapadli. V mém outfitu můžete vidět pohodlný uplý světřík v barvě letošního podzimu, černé kalhoty (pozor na legíny, s dlouhého sezení v legínách je většinou dost nepříjemné svědění), na ven lesklá bunda a kozačky které spolu skvěle ladí. Doplňky vybírejte podle barev v outfitu, decentní a pohodlné. Co se týká make-upu, i to je něco co do školy nepatří v tunových vrstvách.


Pááárty!! Zábava, tanec, drinky, ... V krátkých černých šatičkách na sebe upoutáš pozornost, a protože šaty jsou jednoduché, výrazné doplňky i líčení je ideální kombinací. Zlatá a černá, to nikdy z módy nevyjde. Malá kabelka je výhoda, protože jí můžeš mít stále u sebe, i při tanci, a nehrozí, že ti někdo něco ukradne. Možná si říkáš, co ty kočičí ouška? Není to příliš výstřední? Dřív možná, nyní rozhodně ne! Ze zahraničí k nám letí nová móda kočičích oušek na různé způsoby. Vypadá to sexy, roztomile, zajímavě.. Cokoliv chceš! I já užmám jedny ouška doma, a musím říct že je to bomba! Budeš jednoduše kočka. Doplnit skvělou vůní, jako je třeba nová od Katy Perry, a může se jít!


Pojď ven! Nečekaná sms od kamarádky. Půjdete ven si někam sednout, popovídat si, prozradit si nová tajemství a zajímavosti. Co na sebe? Pohodlné, jednoduché a hřejivé oblečení. Mám moc ráda kombinaci světle modré a šedé, dodává to oblečení takový zachmuřený podzimní vzhled. Teplá pletená šála, svetr a bunda, a upřímně, kdo by na podzim nemiloval válenky? Tak měkké a teplé, neznám ideálnější boty pro suché chladné dny. Černé legíny se hodí většinou ke všemu, ale prosím, nejvíc se hodí k hubeným nohám.


Jdeš se mrknout kamarádce na taneční? Na firemní večírek? Důležitou schůzku? Na takové formální akce je elegance a třpyt povinný! Černé šaty zvýraní křivky, a záhyby na nich tvoří zajímavý efekt. Malá kabelka, boty na podpatku a slušivé blýskavé doplňky z tebe udělají dámu. Vyčeš si vlasy do zajímavého drdolu, a i do líčení rozhodně přidej třpytky. Možností je hned několik. Třpytivé stíny, linky, kamínky nebo speciální řasenka. Nezapomeň ale, že jen oděv a make-up nestačí k tomu abys byla opravdovou dámou, důležité je také tvoje vystupování, chování a vyadřování.


To nejlepší na konec! Můj oblíbený outfit na RANDE! Když tě konečně po době čekání pozval na kafe, nezapomeň být svá! Přece jen si tě vybral právě proto, jaká jsi. Rozhodně bys neměla působit lacině, ale také ne nedostupně, teda pokud to nepatří do nějaké aktuální strategie, ale o tom jindy. Bílé tílko s výstřihem ukáže jen co je nutné a pěkné, a chlupatá vestička působí uvolněně a hřejivě. Zapomeň na boty na podpatku, pokud se rozhodnete udělat si procházku. Plyšové botičky jsou roztomilé, a je v nich teplo. Nepřeháněj to s doplňky, ani s líčením, protože nikdo nechce klauna který je schodou okolností i šperkovnice. Make-up, lehké stíny a řasenka? To je ono! A navíc růžová tvářenka dodá tvému obličeji zdravý a svěží vzhled. Ale nezapomeň, že nic se nesmí přehánět! Béžová a bílá se mi vážně líbí, je to tak příjemné na pohled, takže nehrozí, že z tebe spustí oči.

Který outfit tě nejvíce zaujal, a co to mezi nimi chybí? Napiš!

S láskou,
B.

Stres. Co umí, a jak ho zabít

23. října 2013 v 17:53 | Bonnie Melone |  ♥ Lifestyle
Důvodů ke stresu máme víc než dost. Zahlcuje nás škola, máme problém s učiteli, s kluky i s rodiči. Během toho všeho musíme zvládat spoustu dalších věcí, a ještě si chceme nechat chvíli pro sebe. Jde to vůbec? Jak se stresovat méně?

Důležitou součástí dní bez stresu je hlavně spánek a dobré, pravidelné jídlo, které nám dodá energii a dostatek potřebných vitamínů.
Co se spánku týče, měla bys spát minimálně osm hodin denně, abys nabrala potřebnou sílu. Ze začátku je těžké navyknout si na pravidelný spánkový režim, ale postupně se to začne zlepšovat. Ikdyž nebudeš prvních pár dní moc usnout tak brzy, alespoň se snaž odpočívat. Lež, měj avřené oči a vůbec na nic nemysli. Pokud do hodiny spánek nepřijde, jdi se třeba napít a pak pokračuj stále dokola. Je to otrava, ale lepší než koukat bez šance do stropu. Na dobré spaní také pomáhá nějaký bylinkový čaj, nebo teplé mléko. Nejlepší prostředí pro spánek je chladná místnost, teplá postel, a úplná tma, protože pokud budeš spát s rosvícenou lampou, mozek si dostatečně neodpočine. Nedostatek spánku způsobuje tvou nepozornost během dne, únavu, bolesti hlavy, otrávenou náladu, a může způsobit i zdravotní potíže. A také si můžeš zadělat na špatnou pleť.
Jídlo. Veledůležité!! Můj tip? Když se každé ráno dobře nasnídáš, budeš mít celý den dobrou náladu! Dodržuj svačiny, teplý oběd a lehkou večeři a budeš mít dostatek energie na celý den. Nedovol tělu aby mělo hlad, a doplňuj se během dne malými svačinkami, samozřejmě zdravými. Starej se o pestrý jídelníček, protože všeho moc škodí, takže jíst každý den podobná nebo dokonce stejná jídla.. To je o dr*ku. Když budeš zanedbávat jídlo, podepíše se to na tvé pleti, na zažívání a samozřejmě energii a vzhledu.
Nestíháš? Máš moc práce? Problémy?
Klid.. Všechno se dá vyřešit v klidu. Škola, to dá zabrat. Nedokážu poradit nic lepšího než se učit průběžně. Nikdo není takový génius aby zvládl vše najednou. Pokud máš problémy se vztahy, ať už v rodině, s přáteli nebo partnerem, slova jsou lék. Promluv si s každým o tom, co tě trápí, snaž se brát věci s nadhledem a nedělej ve strresu žádné ukvapené závěry. Snaž se uvažovat vyspěle a nehádej se kvůli každé hlouposti. Když si budeš brát moc věcí k srdci, nezbyde ti místo na přemýšlení o důležitějších věcech, které bys měla řešit přednostně.
Jak jsi se dozvěděla, stres ti ničí krásu, zdraví i náladu. Občas mysli víc na sebe, zastav se, uklidni se a snaž se udělat si čas pro sebe, který můžeš strávit tak, abys byla co nejspokojenější. Ano, odbourávání stresu je těžká práce, ale když nebudeš líná, přinese ti to ty nejlepší výsledky. Hodně pohody do dalších dnů!! A úsměv, lidé co se usmívají jsou nejkrásnější. ;)

S láskou,
B.


Chceš vědět víc? přidej se na FB stránku Bonnie Melone! https://www.facebook.com/pages/Bonnie-Melone/463875136966329?fref=ts

Podzim v různých stylech

10. října 2013 v 18:13 | Bonnie Melone |  ♥ Fashion
Vychutnej si módu podzimu, ať už dáváš přednost jakémukoliv stylu. Důležité je teplo, pohodlí a úsměv! Protože ten ladí ke všemu, a sluší každému. Inspiruj se outfity z mého POLYVORE, které jsem pro tebe pečlivě vytvořila.
Pokud jsi ráda rebelkou... Černá se hodí ke všemu!

Elegantní a v teple! Odtíny béžové jsou na podzim vždy trendy!

Sladká a stylová! Nová kolekce duhových kabelek s efektem perleti je prostě úžasná.. Koupíte v HM ;)

Všechny tyto outfity mi dali spoustu práce, tak je prosím nekopírujte na své blogy. Na moje další výtvory a nápady se můžete podívat na mém POLYVORE http://bonnie-melone.polyvore.com/

Kouzla, úvod k Magic Motivation

5. října 2013 v 20:34 | Bonnie Melone |  ♥ Magic Motivation
Chceme všechno hned, umět se zneviditelnit, nakouknout do jiné osobnosti, odhalit tajemství... Čteme si horoskopy a stále jen sníme,chceme, toužíme..
Hledat jednoduší neexistující řešení je ztráta vlastní možnosti vidět skutečná životní kouzla, která se kolem nás točí každý den. Možnost citit je.. Můžeme mít mnohem víc, někdy se stačí jen více dívat, pozorovat ty pomalé detaily, všimnout si, kolik už na zem spadala listí během prosluněných podzimních dnů. Přestat čekat na zázrak, začít jednat. Pravá kouzla? Jsou to ty nejjedinečnější chvíle. Které to jsou? všechny. Žádnou vteřinu života už neprožijeme znovu. Vdechujeme nadšení, vydechujeme úsměv. Každou tu vteřinu. Hledáme dokonalé kouzlo. Velkou lásku, zajímavou vášeń, jedinečný styl. A co máme? Seznamy na papíře kam píšeme "tohle chci." Inspirace mě opouští pokaždé když se snažím tvořit, a nabírám jí když se vracím domů, a za oknem se vytrácí světlo. Emoce, zážitky.. Je to kouzelné, naplňující, ale prchlivé. V některých chvílích, krásných i těžkých, nastane chvíle, kdy jsme kreativní a plní dojmů a nápadů všichni, a než to vyprchá, můžeme to kouzlo uzavřít do skleničky našich vášní, a ventilovat svoje nejtajnější myšlenky, sny a emoce, jen tak sami pro sebe, pro útěchu duše. To jsou kouzla. To jsme doopravdy my.

s láskou,
B.