Září 2013

NÁVOD Fishtail = rybí cop

19. září 2013 v 19:13 | Bonnie Melone |  ♥ Beauty
V dalším návodu se dozvíte jak na cop jménem fishtail.


1. Já to dělám tak, že si nejdříve udělám culík, protože se to pak dělá mnohem lépe, a když cop dopleteš, můžeš gumičku nahoře buď přestřihnout, nebo přetáhnout dolů. Obojí je možné.
2. Vlasy rozdělíš na dvě poloviny.
3. Z vnější strany každé poloviny odděl malý pramen, který přesuneš přes pramen z kterého si oddělovala na druhou stranu. Takže malé, oddělené prameny se vždy překříží.
4. Pokračuj v oddělování a přendavání stále dál, dokud nevypotřebuješ včechny vlasy. Pokud máš dlouhé vlasy, cop ještě určitě není celý, a tak začneš druhé kolo, které ti půjde líp, protože prameny už máš rozdělené.
5. Cop dole zagumičkuj, můžeš ho nechat utažený, nebo lehce roztaháš, pro ležérnější vzhled.

Inspiruj se fotonávodem.


Mašlička z vlasů

18. září 2013 v 20:27 | Bonnie Melone |  ♥ Beauty
Viděli jste někdy už mašli z vlasů? Věděli jste že její příprava trvá asi tak pět minut? A je to naprosto snadné!!!


1. Začnete vysokým culíkem, klidně úplně na palmičku. Při posledním protahování vlasů pramen nedotáhněte, a nechte tak polovinu pramene z culíku nedotažený. vznikne drdol, a ve předu vám zbyde pramen.
2. Drdol rozdělte na polovinu.
3. Mezi těmito dvoumi polovinami je prostor, do kterého přiložíte zbývající vlasy z pramene culíku, které vám ve předu přebývají.
4. Vzadu pramen zachytněte pinetkami, a mašli poupravde podle toho, jak se vám to líbí.


Životní styl a cíle..

17. září 2013 v 15:26 | Bonnie Melone |  ♥ Lifestyle
Vybíráme si životní styl a cíle podle toho jací jsme, nebo podle svého rozumu a zdravého uvážení? Tahle otázka neexistuje. Protože právě to je to, co si vybíráme. Vítezí v životě volnomyšlenkářství, nebo linkování? A neměli bychom si vzít od každého něco?

Život jako z románu.. Narodit se, mít šťastné dětství, vystudovat, milovat, mít skvělou práci, založit rodinu, zemřít s dobrým pocitem.. Vzhledem k individualitě lidí se nikdy nedalo, a nedá předpokládat, že by takový život vyhovoval všem. Chceme víc. Víc zážitků, víc adrenalinu.. Mnozí z nás si celý koloběh života přehazují podle svého. Já se ale ptám, co je to, co chceme všichni? Zemřít s pocitem, že jsme stihli vše, co jsme kdy chtěli? A jde to vůbec?
Někdo tvrdí, že život je o tom, užívat si každou chvíli už od narození, neřešit problémy, nežít budoucností, ale přítomností a tak dál. Někdo tvrdí, že dřív než si začneme užívat, si musíme vytvořit zázemí pro to, abychom si jednou užívat vůbec mohli. Ale co je pravda? Měli bychom ztratit určitou část svého života budováním dobrého zázemí pro život, a zbytek dožít ve spokojenosti, štěstí a možná blahobytu, a nebo je lepší žít každou vteřinou svoje sny až do konce, bez ohledu na to jak to s námi jednou skončí? Uvažuji nad tím, jak by se tyto dvě věci dali spojit dohromady a vytvořit bohatý život podporovaný životními jistotami.. To co zachraňuje náš pocit žití jsou snad záliby? Přátelé? Rodina? U některých šťastlivců je to práce. Nebo je snad lepší dívat se na to z té druhé strany? Zachraňovat svou budoucnost v bezstarostném životě díky ... díky čemu? Došla jsem k názoru, že je vždy lepší žít naplno, ale zodpovědně. Protože i když budujete svou budoucnost, záleží vám na škole a práci, pracujete na sobě.. Vždy se večer můžete sebrat, a dopřát si něco speciálního.. Přátelé, zážitky, vaše zájmy, ... Tohle všechno tu bude i během toho, co pracujete na tom, aby byl váš život lepší. Ale když se rozhodnete na všechno s*át kvůli tomu, že si myslíte, že by vám něco uteklo, tak nikdy už nebudete mít tak čerstvé, a dostupné příležitosti k tomu, mít všechno. Stejně tak jako lidé, i každý cíl a způsob života má kostlivce ve skříni. Jde jen o to, aby nikdy nebyl zrovna v té, do které si chcete uložit ty nejdražší svetry...

S láskou, B.

Upřímně doufám, že se mě nikdo nebude ptát, co to má společného se svetry...


Aby tě konec vztahu už nezničil ...

9. září 2013 v 20:38 | Bonnie Melone |  ♥ Love
Je krásné věřit, ale je důležité nezapomínat na sebe. Konce bolí, ale pořád jsi to ty.

Dlouhodobý vztah je krásná věc. Musí se opečovávat, vyvíjet a chránit. Někdy ale i takový vztah může najednou z nějakého důvodu skončit. A pak je ta chvíle, kdy se nesmíme utopit v tom, co v nás zbylo, jestli vůbec něco. Není to o tom, nechávat si nějaké druhy zadních vrátek, ale o tom nechat si své já takové, jaké může být i svobodné. K tomu, aby se rychleji vyléčily rány, potřebujeme mnohem více, než filmovou depku s kopcem zmrzliny.

Je jasné že vztah chce čas i prostor k tomu, aby mohl správně fungovat, a aby obě osoby byli šťastné. Neměla bys ale zahýbat svým zájmům, kterým se ráda věnuješ, protože to je to, co tě drží v aktivním životě, a je to to, k čemu se můžeš vrátit, kdyby bylo "nejhůř". Zkrátka, vždy potřebujeme nějaké rozptýlení, nějakou aktivitu která pomůže zaplnit ten čas, který třeba trávíme o samotě. Odreagovat se potřebuje každý, a v jakékoliv příležitosti.
Stejné je to i s tvými přáteli. Udělej si čas i na ně. To že máš teď přítele neznamená opustit společnost která je pro tebe milá. Dlouholetí kamarádi, tví blízcí, i společnost v tvém zájmu jsou totiž ti, kteří tě vyslechnou ať se bude dít cokoliv. Když si budeš myslet, že už nepotřebuješ nic víc, než jen svou drahou polovičku, už se třeba nebudeš mít ke komu vrátit, a upřímně, nepotřebujeme i od svých partnerů občas chvíle klidu? Ponorková nemoc, to je zlo.
Možná si teď říkáš, že s tím, s kým zrovna jsi je tvoje láska na úplně celý život. Ale život, to je taková hodně složitá telenovela, ve které nikdy není předem jasné, co se přihodí. Snít o dokonalém vztahu je krásné, a není na tom samozřejmě nic špatného, zůstaň však nohama na zemi aspoň na špičkách, abys pochytila i trochu z té kruté reality, která na nás často někde číhá. Je jasné, že máš příležitost toho zažít ještě spoustu a spoustu.
Rozhodně nejhorší, co můžeš udělat, je zůstat ve vztahu jen proto, protože se bojíš že už nikdy takový nenajdeš. Když cítíš že to prostě není ono, ujasni si co od vztahu očekáváš, a všechny ostatní priority, a když to nefunguje, netrap se někde kde už plamen nehoří, a zbyl jen šedý kouř. Nikdy o sobě nepochybuj v tom, že si třeba už nikoho nenajdeš, nebo že žádný vztah už nebude trvat tak dlouho. Uvědom si, že jsi dost mladá, krásná a sebevědomá na to, abys takových vztahů prožila ještě spoustu. Z každého z nich si pak odneseš zkušenosti a krásné zážitky, a jednou už to bude dokonalé pro někoho, s kým strávíš zbytek života. Nesmutni že něco zkončilo, miluj to, že se to stalo!
Dalším, častým, ale menším jevem rozchodové krize je totální ztráta samostatnosti. Cože to má být? Vztah nás totiž neuvěřitelně rozmazluje. Samozřejmě, rozmazlovat se nechme, ale nikdy není dobré se na někoho upnout ve všem, co děláš, a tím ztratit možnost být sama sebou, sebevědomou a samostatnou dívkou. Řiď si svůj život tak, abys pak mohla vstát a zvládat všechno skvěle i bez toho, kdo tě možná hodně zklamal. Jsme silné a sebevědomé s ním, i bez něho, nebo ne?
Na závěr tu mám jednu trochu citlivou věc. "Láskou, budeme mít psa, dvě děti a velkou svatbu!" Je krásné takhle o tom přemýšlet, ale stejně tak jako u všeho, co nemůžeme vědět jak dopadne, si nechme rezervu. Pokud váš vztah vydrží, budete mít spoustu času na to, promýšlet váš společný budoucí život. Na nic nespěchej, mohla by jsi být zkalamaná.
Užívej si vztahu, miluj, dávej i ber, ale nezapomeň, že život je dlouhý, krásný a nevypočitatelný.

Neztrácej svou úžasnou osobnost. Jen takovou jaká jsi, tě všichni milují.

S láskou,
B.


Čas obléknout si podzim

8. září 2013 v 14:13 | Bonnie Melone |  ♥ Fashion
Připravila jsem si pro tebe inspiraci k tvému podzimnímu šatníku. Podzim je čas příjemných barev spadaného listí, ale stejně tak i zamračené oblohy, nebo slabých slunečních paprsků. Barvy jako červená, šedozelená, oranžová, vínová, šedá a tmavá žlutá k podzimu neodmyslitelně patří, a proto je už nyní můžeš začít hledat ve svých oblíbených obchodech.

Podzim je pro mě čas, kdy mě začínají lákat především svetříky, (moje osobní úchylka) ale také zajímavé odstíny legín a šátků. Celkově jsem potřebovala také doplnit své štěstí o novou kabelku a boty, a o spoustu dalších nezbytných věcí. Následující POLYVORE outfity ti můžou pomoct najít i svůj vlastní podzimní styl.
1.

Červená, béžová a zlatá jsou dokonalá kombinace pro slunečný podzimní den. Na podzim je také třeba myslet na to, že rána už bývají chladnější, takže bez hřejivého saka nebo kabátku už se neobejdeš. A doplňky jsou samozřejmě trendy a nezbytné v každém ročním období. A sakra, zapoměla jsem na boty.. Jaké myslíte že jsou k tomuto outfitu nejlépe hodily?
2.
Inspirováno zamračeným podzimním dnem. Modré z nebe je už klišé, tak proč nebýt jako obloha typického podzimního dne? Díky oživení vínovými doplňky ale s takovým dnem rozhodně nesplineš. Tričko s dlouhým rukávem a sáčko spolehlivě zaženou studené závany větru, ale pozor na déšť!! Na podzim se deštník stává důležitou součástí výbavy, protože nosit pořád tu samou nepromokavou bundu může být časem nuda.
3.
Tak ještě jeden smutný outfit, ale vkusný a nápaditý. Pásek zvýrazní pas ve velkém teplém svetru, doplňky se hodí naprosto ke každému kousku. Legíny jsou nenápadnější částí outfitu, a proto není třeba pžliš mnoho dalších, výraznějších prvků. Čepice z celého outfitu udělá naprosto pohodový, a příjemný model. Máme přece rádi pohodlnost! Jakou byste ale zvolili kabelku?
4.
A na závěr tygří barvy. Rebelská elegance každým coulem. Béžová a zlatá k sobě zkrátka neodmyslitelně patří. Můžete si k tomuto outfitu vybrat dlouhý kabát, stejně jako bundu s kapucou. Hodí se do školy i na párty.

Ve všech čtyřech outfitech jsou využité barvy podzimu, zdůrazněná praktičnost, i pohodlnost. Našli jste se v některém z nich? Moje další outfity najdete na http://bonnie-melone.polyvore.com/ A pod článkem se můžete zůčastnit ankety, abych věděla, jak se mám zaměřovat pro příště, aby se vám moje fashion články stále více líbili.

S láskou,
B.
S každým článkem si dávám opravdu práci, tak prosím nekopírujte ani outfity ani text. Děkuji.

Můj vztah k módě + dva jednoduché školní outfity

6. září 2013 v 18:35 | Bonnie Melone |  ♥ Fashion
Nejsem fashion blogerka. Nejsem blázen do módy, nepreferuji vždy eleganci a stoprocentní dokonalost. Jsem ráda když se můžu pohodlně obléknout a vypadat skvěle, bez toho abych se musela soukat do každého nejmodernějšího modelu za děsivé peníze. Na módu se raději dívám, obdivuji ji a rozumím co a jak v téhle oblasti funguje. Ráda vymýšlím outfity a miluji různé způsoby ladění, ale vím, že bych se ve většině svých výmyslů ( http://bonnie-melone.polyvore.com/ ) necítila prostě jako já.
Následující dva jednoduché outfity jsem si vybrala na základě dvou skutečností. Mám radši víc "rebelský" styl, řekněme to takhle, zkrátka uvolněnější, ale když přijde na elegantnější příležitost, stále si nechávám kousek svojí pohody, abych se cítila skvěle.


Není třeba mnoho, když máš svůj styl.


Myslím že nikdo (kromě modelek na mole, jistě, je to jejich práce) by se neměl navlékat do něčeho jen proto, aby byl extra in a trendy, ikdyž se v tom vlastně necítí. Můžeme vypadat nádherně a podle svého i bez obrovského množství oblečení. Stačí mít základní kousky, které se dají kombinovat tak, aby to bylo vždycky in. Dokud jsme své, jsme krásné. Tak se přestaňme ztrácet. :)

S láskou,
B.