Srpen 2013

Už napořád silná a sebevědomá!

19. srpna 2013 v 18:08 | Bonnie Melone |  ♥ Motivation
Znáš ten pocit kdy si připadáš neužitečná, zpomalená, přecitlivělá a tak vůbec? Všechny máme někdy slabší chvilky, kterým se buď postavíme čelem, a nebo jim propadneme. I když většina z nás chce proti pocitu méněcenosti, či nízkému sebevědomí bojovat, málokdy se to daří. Pokud patříš i ty mezi slečny a dámy, které své sebevědomí a životní sílu stále hledají pod postelí, tak se pohodlně usaď, a vychutnej si dávku inspirace a odvahy, kterou se ti teď prostřednictvím tohoto článku pokusím nachystat.

Co udělat jako první? Možná si myslíš, že sebevědomí se objeví, když sama sebe před zrcadlem budeš nahlas přesvědčovat o tom, že jsi krásná, sebevědomá a úspěšná žena. Proč ne, ale nejdřív musí mít zrcadlo důvod, aby ti uvěřilo, a pak i ty sama sobě. Je vyzkoušené, a logicky odvoditelné, že pokud se budeš sama sobě líbit, dokážeš o tom přesvědčit i ostatní. To je to sebevědomí. Vědomí, že vypadáš skvěle, které z tebe ostatní cítí, a nechají se ovlivnit. Takže pokud je tohle první věc, kterou potřebuješ, vymez si nějaký čas, klidně celý den, jen pro sebe. Kadeřnice, nehty, horká vana, péče o pleť a o tělo.. Udělej vše na co jsi v poslední době neměla čas, klidně vyzkoušej nějaké domácí masky na vlasy, nebo na pleť. Uvidíš, že ti to prospěje.
Samozřejmě nejde jen o to "fyzické sebhevědomí", ale také o to co se skrývá jak se říká, uvnitř. To je už delší kapitola, kterou nevyluští krémy ani kadeřnice. Pokud chceš získat sebevědomí v tom, co děláš, musíš se na to zaměřit, a snažit se být v tom nejlepší. Pokud se něčemu věnuješ, například nějakému koníčku, snaž se ho posunout na vyšší úroveň, zajímej se o nové trendy v tvém oboru, a buď zkrátka aktivní. To samé můžeš udělat i s tvým zaměstnáním, popřípadě se školou. Je těžké přes všechnu tu lenost a pohodlnost začít přidávat v povinostech na intenzitě, ale čas od času každého někdy chytne nová šťáva, a jde jen o to, se nepustit a nespadnout zpět do nových kolejí. Není nic lepšího, než pocit, že s hlavou vzhůru můžeš oprávněně tvrdit, že to co děláš, děláš nejlépe jak umíš, nebo dokonce nejlépe ze všech. A sebevědomí stoupá..
Bohužel jsou mezi námi tací, kteří nám sebevědomí každý den podkopávají. Někteří úmyslně, někteří o tom ani nevědí, a je to jen zásluhou toho, jak se podceňujeme. Pryč s tím! V obou případech si můžeme říct, že jsme všichni měli skoro stejné šance. Kam to dotáhneme, je na nás. A když se to někdo snaží zmařit, nebo to někdo zpochybňuje, jen si tím nahrazuje sebevědomí, které právě jemu chybí. Stačí jen zachovávat klid, nerozčilovat se a vědět, že ztrácet čas s někým takovým nás dál neposune, a ať to s námi vypadá jakkoliv, tvrdou prací a s rozumem dokážeme jednou víc. Já už jsem se naučila brát některé lidi s nadhledem, a i když to oni ještě nevědí, jsou vlastně k smíchu. Jak se říká, kdo se směje naposled, ten se směje nejlíp. A tak to i funguje. Občas se ti může stát, stejně jako každému, že tě zachvátí vztek, zlost, závist, i pocit méněcennosti. V tu chvíli se narovnej, usměj se a vytvoř si plán.
To je další věc, která mě naučilabrát věci s nadhledem, a pustit se do něčeho s radostí a se spoustou energie. Pokud nevíš, kudy kam, vymysli si svůhj bojový plán úspěchu. Sepiš si co chceš dokázat, co k tomu potřebuješ, jak to získáš, jak to dáš dohromady, co uděláš pak, napiš seznam dalších věcí které musíš udělat. Je to nejjednoduší způsob, jak si dát dohromady všechny myšlenky a cíle, a vyhnat to negativní. Je to jako nadechnout se čerstvého vzduchu, a vyfouknout všechno špatné pryč.
Většina věcí se dá přejít, a začít s novým nábojem. Je neuvěřitelné, co dokáže udělat jeden relaxační den, chvilka jen pro sebe, i to, udělat si občas nějaké plánky osobního štěstí a úspěchu. Žít se musí přece naplno, bez pochyb.

S láskou,
B.

Šampon a kondicionér BALEA BRAUN

14. srpna 2013 v 14:00 | Bonnie Melone |  ♥ Recenze
Na doporučení v komentářích, jsem si pořídila dvojici vlasových přípravků od značky BALEA z řady BRAUN. Autorka komentáře si výrobky velice chválila, a já jsem podlehla jejímu nmadšení. Oprávněně.

Balea braun je pro přirozeně, nebo barvené hnědé vlasy. Obsahuje barevné pigmenty, které udržují vlasy v plné, krásné a výrazné barvě. Já ho používám proto, protože se chystám obarvit si vlasy na přirozeně světlou hnědou, ale ještě předtím musím sladit snad trojitý odrost vlasů, do podobné roviny. I k tomu jsou tyto výrobky dobré, protože zvětlejší části vlasů zlehka a pomalu barví do hněda. Musím říct, že šampon je naprosto úžasný. Je jemný, voní po čokoládě, vlasy jsou po něm krásně jemné. Díky kondicionéru jsou po umytí už naaprosto dokonalé. Skvěle se rozčesávají, příjemně voní a jsou hned na pohled lesklejší a živější. Vlasy vydrží v tomto stavu déle, než po umytí jinými šampony, a tak je aspoň příliš nevysouší a nevyčerpává časté mytí. Tyto kouzelné přípravky najdete v drogeriích DM, a jsou kouzelně levné. Oba výrobky stojí po ... podržte se.. Po padesáti korunách! No neberte to, krásné vlasy skoro zadarmo. Už se těším, jak moje vlasy budou vypadat po ještě dlouhodobějším používání.

S láskou,
B.


Úžasně štíhlá? Dodržuj dvě základní pravidla a získej vysněnou postavu!

13. srpna 2013 v 18:46 | Bonnie Melone |  ♥ Lifestyle
Krása má mnoho tváří, způsobů i vyjádření. Když se zaměříme na fyzickou krásu, máme hned několik věcí které bychom možná chtěli změnit. Pokud chceš zlepšit svůj vzhled zrovna hubnutím, nemusíš trpět dietami a hodinami v posilovně. Stačí jen dodržovat zdravý životní styl.

Jídlo
Tím že nebudeš jíst, nikdy nezhubneš. Dřív nebo později stejně dostaneš hlad, a tělo si unechá tukové zásoby, kdyby zas dlouho nedostalo najíst. To nejlepší, co můžeš pro své tělo udělat, je jíst pětkrát denně malé porce zdravého jídla. Snídaně by měla být vydatnější, s ovocem a celozrnými potravinami. K svačince postačí jablko, pomeranč, mysli tyčinka nebo prostě něco malého a nenáročného. Oběd by se měl skládat někdy z masa, někdy jen například s tepelně upravované zeleniny. K svačině opět ovoce, nebo zelenina a večeře by měla být malá, lehká a studená. Vždy jez tak, abys byla tak akorát najedená, ale nikdy ne přejedená. Pokud dostaneš hlad mezi jídly, dej si maximálně třeba jedno malé ovoce. Dodržuj časový plán, a tělo si začne zvykat na pravidelný přísun potravin, a nebudou se ti ukládat tukové zásoby. Nejez smažená jídla a tučné přílohy, ke každému většímu jídlu přidej zeleninu pro dobré trávení. Nic jiného nepotřebuješ!

Pohyb
Neposiluj! Z tuku se ti utvoří svalová hmota, a ta se dostává těžko pryč. V první fázi hubnutí musíš vždy spalovat. Takže běhej, skákej přes švihadlo, choď na dlouhé procházky a další cviky na spalování, které najdeš na internetu. Když uvidíš, že začínáš spalovat tuky, můžeš teprve začít zlehka posilovat, aby ti nezbyla na těle uvolněná kůže. Postupně spaluj a zpevňuj, používej kosmetiku proti strijím, a můžeš se těšit brzy na výsledek! :)

Samozřejmě, všechno chce čas, a tento způsob je ten nejzdravější, který existuje, takže nemůžeš očekávat výsledky okamžitě. Tak to zkrátka nechodí. Pro krásu se trpí, jak se lidově říká, ale někdy ne tak moc. Pokud si najdeš motivaci, či kamarádku která do toho půjde s tebou, jen dobře.

S láskou,
B.


Tělo máme jen jedno, měli bychom o něj pečovat! :)

Ladíme letní kousky ♥

13. srpna 2013 v 16:00 | Bonnie Melone |  ♥ Fashion
Léto Je stále v plném proudu, a máme se stále z čeho inspirovat! Sestavila jsem pro vás svěží letní outfity.


Kombinace něžných šatů a džínové bundy je teď trendy! Doplněno černými botičkami na malém klínku, které skvěle ladí s páskem šatů, a šátkem který obzvláštní džínovinu. Růžovo-zlaté doplňky jsou k těmto šatům to pravé.


Další varianta toho, jak ladit něžné kousky s drsnější džínovinou. Růžová a modrá jsou odjakživa svěží a stylová dvojka. Zlato jako nezbytná součást takové elegance.


Mentolové odstíny jsou v létě módní, a v kombinaci s bílou a krémovou je neodolatelná. Nezapomeňte na slaměné doplňky, v létě nikdy nezestárnou!

Kanárková letí! Potvrzuje časopis INSTYLE a nová kolekce LOUIS VUITTON. Skvěle se hodí k doplňkům v broskvové. Tento outfit se skvěle hodí na koktejlovou párty na pláži. Stačí zapojit svou fantazii.

S láskou,
B.

Kniha "Svět z náhradních dílů" Nahlédněte do knihy díky první a druhé kapitole.

13. srpna 2013 v 11:00 | Bonnie Melone |  ♥ Diary
Pustila jsem se do psaní "fantasy" knihy, jejíž děj mám v hlavě už dlouhou dobu. Začíná jako většina knih o naštvaném teenagerovi, a pokračuje jako originální magický příběh o tom, jak se náctiletá Sarah prostřednictvím tajemného slunečního svitu dostane do světa nemrtvých. Jak tento podivný proud slunce funguje, jak se v něm Sarah ocitla, a co obnáší její přesun se v připravené ochutnávce nedozvíte, ale můžete se na knihu alespoň naladit. Název knihy "svět z náhradních dílů" není zatím definitivní, ale pravděpodobně bude znít podobně. Doufám že knihu v několika příštích měsících dopíšu, a že se mi podaří zařídit její brzké vydání.

Kapitola 1.
Sarah ležela na posteli a znuděně si natáčela jeden ze svých tmavě hnědých pramenů vlasů na prst. Vždycky ji štvalo, jak jsou rovné. Ale poslední dobou ji štvalo úplně všechno. Ta poslední doba trvala už tři roky, a započala chvílí, kdy ji zemřela matka. Teď žila se svým otcem, a sedmiletou sestřičkou Lilian. Přestože rodinu ještě měla, připadalo jí, že bez matky už ani žádnou nepotřebuje. Od otce se odvracela a sestru ignorovala. Ne že by jim dávala za vinu co se stalo, jen se s tím neuměla vyrovnat jinak. Poslední co potřebovala bylo všechny přesvědčovat o tom, že život jde dál, jak se říká. Nechtěla o tom přemýšlet. Nechtěla myslet vůbec na nic. Znuděně se naschvál svalila z postele na zem. Ozvala se rána, ale zdálo se, jako by to ani neslyšela. Když se konečně zvedala aby prošla pokojem do malé chodbičky kde se náchazeli schody, připomínala umírajícího lenochoda.
"Sari, Sari, pojeď taky, pojeď, Pojeď..." Z mrtvolného mžourání ji probudila rozívená sestra. Sarah se ji snažila ignorovat, ale byla zvědavá, a tak se s předstíraným nezájmem zeptala: "Aha, kam mám jet taky Lil?"
Liliana nahodila nejroztomilejší obličej, připomínající malé koťátko. "Potřebuju do školy listy, bude den lesa! Potřebuju listy na vylisování!" Sarah pozvedla obočí a trochu zvýšila hlas. "A to má být odpověď na mou otázku prcku? Děláš si ze mě snad pr..."
"To stačí Sarah, mohlo tě jako inteligentní slečnu napadnout, že se pro listy vypravíme do lesa!" Vysoký, sympatický muž s plnovousem vypadal zároveň rozzlobeně i klidně.
"Jo, jasně tati, jeďte si kam chcete." Sarah se otočila na schodě a chtěla se vrátit zpět do svého pokoje.
"A ty pojedeš s námi květinko. Je jeden z nejhezčích podzimních dnů, které jsem kdy viděl, a nenechám tě válet se doma. Stejně to děláš celé dny. Pomůžeš Lili s těmi listy." Liliana se zatvářila trochu radostně, ale nepřeháněla to, věděla, že ji Sarah nepomůže.

Zbytek ukázky naleznete po kliknutí na "celý článek"

Tvoříme módu na POLYVORE!

12. srpna 2013 v 17:59 | Bonnie Melone |  ♥ Fashion
Po objevení stránky POLYVORE jsem se ocitla v ráji. Je to ráj pro kreativní dívky s láskou k módě i kosmetice. Můžete tvořit vlastní outfity, přidávat si do oblíbených ostatní blogerky, brát inspiraci, bavit se o módě a stylu.. Právě se POLYVORE stal mou oblíbenou stránkou. Třeba se zálíbí i vám. polyvore.com Nebo mě můžete sledovat na http://bonnie-melone.polyvore.com/

Outfit na pláž, i na plážovou párty. Kombinace božské mentolové , bílé a béžové
Párty outfit v černé a tyrkysové

Nevěra. Co čekat?

12. srpna 2013 v 11:00 | Bonnie Melone |  ♥ Love
Někdo nevěrný je, někdo byl a už není, někdo nebyl nevěrný nikdy, a někdo možná chce zkusit, jaké to vlastně je.
Není třeba chodit okolo horké kaše. Nevěra je něco, co každý bere jinak, podle toho jak miluje, nebo jak umí zvládat stresové situace. Zkrátka je to otázkou toho, jaký na to má kdo žaludek. Už odjakživa jsou nepravosti jedním z největších lákadel. Pokud i tebe láká nevěra, je několik věcí, které bys možná chtěla, ale také nechtěla vědět. Obojí je důležité.
Nevěra dokáže ublížit. To ví asi každý. Je to něco, co by si člověk měl promyslet hlavně proto, že to především ublíží tomu druhému ve vztahu. myslím, že není pravidlem, že každý kdo to jednou okusí, by měl být okamžitě zavrhnut. Zní to možná praštěně a nelidsky, ale i tohle je něco, co se ve vztazích děje, a dít se ještě bude. A to co se také děje, jsou klasické pocity, které to doprovázejí. Pocity a následky.
Konání nevěry je v každém ohledu něco, co ze začátku rozhodně nepříjemné není. Jasně, proč bychom to dělali, když by to nebylo něco, o co bychom stáli. Některým to po zhřešení dojde dřív, a někomu později. Zaplaví tě pocity. Zmatené, a pocity smutku, i hněvu. V takovém stavu můžeš udělat spoustu špatných rozhodnutí, nebo se prostě můžeš jen sesypat a pořád si opakovat že se to nemělo nikdy stát, a ani se to už nestane. Je to vlastně první šok z toho, co se stalo.
Pokud se to tvůj partner nedozví, a jsi s tím tak spokojená, necháváš si sama sobě trýznivé tajemství, které tě stejně dřív nebo později dožene, tedy pokud jestli nejsi s prominutím úplně bezcitná. Není žádný div, že si to i tak však necháš pro sebe, ale stejně tak se může stát, že pravda vyjde najevo, ať je to to, co jsi chtěla, nebo ne. O co ve vztahu přijdeš? O důvěru, samozřejmě. Ublížíš své polovičce i sobě tím, že tady už vždycky bude ta možnost, ten fakt že se to už jednou stalo, a tak se to může stát i kdykoliv jindy. Zahrnete se nejistotou na pěkně dlouhou dobu. Bude to doprovázet nepříjemné vyptávání, a možná se ve všech hádkách k tomu budete vracet, protože je to i něco, co se dá vždy tomu druhému vyčíst. Vyrobíš tím kudlu, kterou může ten ublížený kdykoliv vytáhnout, a hrozit s ní.
Slabší vztahy se možná rozpadnout, a pokud máš štěstí, a jsi v dlouhodobém vztahu který už mná lecos za sebou, tak to možnáý přejdete a budete spolu dál, i s tou kudlou v kapse, která bude časem stále tupější. Konec konců, vztah je přece jen i o odpouštění, ale nemělo by se toho využívat. Já už k tomu mám jen jediné. Krásný, upřímný a čistý vztah, kde nevěra neexistuje, je to nejkrásnější, co tě může potkat. Važme si už prosím těch, které milujeme.
S láskou,
B.

Chuť je nejlepší kuchař!

11. srpna 2013 v 22:34 | Bonnie Melone |  ♥ Quickies
Neumíš vařit? Hloupost! Každý kdo ví, co mu chutná a zvládne míchat je sám sobě tím nejlepším kuchařem!

Jsou jídla, která neumí uvařit jen tak někdo, jelikož jsou složitá na přípravu a je těžké trefit se do té správné chuti. Ale u většiny jídel to tak není. Pokud si chceš uvařit něco dobrého, vsaď na svoje vlastní chutě, a neboj se přidat všechno co si myslíš, že dohromady udělá něco skvělého. Například taková vaječná omeleta se dá uvařit na spousty a spousty způsobů, a její přípravu zvládne i dítě. Je to v kreativitě. Můžeš usmažit vegetariánskou omeletu s tvojí oblíbenou zeleninou, nebo naopak můžeš přidat šunku, párky, slaninu, nebo jiné ingredience. Snačí jen vše co chceš nakrájet, zamíchat do vajíček a může se začít smažit! A stejné je to i se spoustou dalších jídel jako jsou třeba rizota, nebo těstovinové saláty. A co takhle si upéct vlastní pizzu? Nemusíš dělat žádné těsto, stačí vzít chléb, přidat na něj kečup, rajčata, sýr, šunku a klidně ananas, a to vše nechat zapéct v troubě! Fantazii se meze nekladou.
I když občas něco vařím, ale většinou peču podle kuchařky, domýšlím si tam svoje vlastní množství různých ingrediencí, když se mi něco nezdá, nebo když mám něčeho ráda víc, či míň. Přidávám si vlastní nápady, vymýšlím vlastní varianty, a ještě nikdy se mi nestalo, že by se mi něco nepovedlo, nebo že by něco nebylo dobré. Mimo upravování jiných jídel, si můžeš vymyslet i nějaké vlastní. Například pokud tě něco už dlouho láká vyzkoušet, a nevíš, jestli by to fungovalo, tak z chutí do toho! Když nezapálíš kuchyň, nemůže se stát nic tak hrozného.
Vzpoměla jsem si ještě na jeden dobrý způsob, jak vařit, a tomu se říká pokrmy CDD, (co dům dal). Celé to je vlastně o tom, že najdeš ve spíži a v lednici co se ti hodí, a pokusíš se z toho něco uvařit. A právě tak vznikají dobroty, o kterých si před tím ani nevěděla, ale i blafy, kterým se s kamarády v budoucnu zasmějete, je to totiž ideální zábava, když končí mnalý domácí mejdan, a přepadne vás hlad.
Vždy pamatuj!! Vaření je radost! Ikdyž se časem budeme muset naučit vařit různá jídla která budeme vařit svým budoucím rodinám, i když se budeme muset naučit jak správně upéct kuře, nebo vařit omáčky, tak si to vždy můžeme obohatit o svoji vlastní speciální a nezaměnitelnou chuť.

S láskou,
B.

Poděl se v komentářích o svůj zajímavý recept. ;)


Moje super-rychlá zeleninová omeleta se šunkou. :D

Jak zvládnout záchvaty závisti?

11. srpna 2013 v 20:40 | Bonnie Melone |  ♥ Motivation
A zase ta závist. V této rubrice se závist už jednou řešila, ale je něco, co tam chybí. Vynechala jsem fakt, že záchvaty závisti všichni známe, a jde o to, jak se s nimi poprat.
Je to pravda. Závist je naprosto normální jev u každého, kdo zrovna zkrátka nemá své dobré období, a příliš se ohlíží na to, jak si zrovna vedou ostatní. To znamená, že závist úzce souvisí se sebevědomím, i cílevědomím. Příznaky závistivého brouka v hlavě jsou nejspíš u každého podobné, jak jsem se dnes dozvěděla z jednoho velice užitečného článku. Takže pokud tě rozčiluje každý status, či vytlemená fotografie tvojí oblíbené kamarádky na facebooku, cítíš se oproti někomu méněcenná a jsi nepřející k úspěchům druhých, je jasné že tě závist právě dostihla. Není se za co stydět, ale neměla by jsi dovolit, aby se v tobě tento pocit vyvíjel. S takovým přístupem by se z tebe mohla časem stát už opravdu závistivá a zlá osoba, se kterou nikdo nechce mít nic společného.
Závist, ať je jakkoliv odsuzována, je nejlepším nakopávačem na světě, protože během toho co tě zaskočí, okamžitě myslíš jen na to, v čem a jak zazáříš ty sama, a to je také ten nejlepší způsob, jak se toho nepříjemného stavu zbavit. Vždy buď svá, a nesnaž se napodobovat něčí činy nebo výroky, jelikož to je to, co vždy vede akorát k zoufalému chování, a nikdy to k ničemu nevede. Zamysli se nad tím co na sobě, nebo v tom co ráda děláš můžeš zlepšit, a drž se toho zuby nehty. Není nad to, udělat si malou inventuru úspěchů, a pár jich znásobit, nebo přidat.
Pokud se budeš dál užírat tím, že se ti něco nedaří, tak to tak zůstane, protože nevynaložíš žádné usilí na to, aby se to změnilo. Dobré pocity prostě nejsou zadarmo, stejně jako všechno ostatní. Všechno, co za něco stojí potřebuje práci, úsilí a zdravý rozum. Opak může maximálně nadělat škody, a zničit si úplně zbytečně vztahy s lidmi kolem sebe.
Tím se dostávám k bodu, kdy je terčem tvé závisti někdo tobě dlouhodobě blízký. Pravděpodobně si myslíš, že ten člověk moc dobře ví, jak moc mu závidíš, že se ti vysmívá a nechává tě topit se v jeho egu. Od tohoto paranoidního myšlení, se potom odráží tvoje chování, a přátelé vůbec nevědí, co se s tebou děje, a proto se ti kvůli tomu jak se chováš vyhýbají. Což je pro tebe jen další důkaz toho, že tebou opovrhují, a znovu jim závidíš. Tak dávej pozor. Vždycky se zamysli nad tím, jestli si to náhodou neděláš jen horší ty sama, a jestli některé tvoje myšlenky nejsou trochu paranoidní a šílené. Jdi si za svým cílem, dělej věci co máš ráda, sebevědomě překousni to, co tě trápí a lidi kolem sebe rozhodně už nebudeš nijak zahánět, a nebudeš mít důvod někomu závidět.
Vždycky je dobré pamatovat na to, že život není pořád perfektní, a jsou chvíle kdy se necítíme nejsilnější. Berme každou takovou chvíli jako výzvu k ještě lepší osobnosti, kterou v sobě pěstujeme.

S láskou,
B.


Moje účast na závěrečné módní přehlídce. :)) Model : Monika Vaverová
Buďme na sebe pyšné za každičký malý úspěch.

Jak na módní doplňky 2

9. srpna 2013 v 18:59 | Bonnie Melone |  ♥ Fashion
Navazuje na předchozí článek "jak na módní doplňky"

Během listování časopisem InStyle jsem dostala nápad, jak ještě podrobněji vysvětlit záležitost s doplňky, respektive ladění. Pečlivě jsem vystříhala kousky, které se mi zamlouvaly, a připravila jsem pro tebe šikovný outfit, který se skvěle hodí pro popisky k tomu, jak úžasně se dá oblečení sladit s doplňky.


Komplet se skládá z šatů, psaníčka, náušnic, prstenu a bot. Díky tomu že jsou šaty vzorované, je ladění tak snadné. Stačí vědět, jaké barvy chceš nechat vyniknout. A protože jako první barvy na šatech si všimneš modré, která tam hraje hlavní roli, zaměříme se na ostatní barvy ve vzorku, jako je žlutá a tmavá žlutá, bílá, světlounce zelená a černá. Aby vynikly odstíny žluté, doplníme šaty o doplňky ve zlatě. Psaníčko, prsten, pásky bot a náušnice nám vytáhnou ze šatů to nejlepší. Dále světle zelenkavá v náušnicích podtrhne odstíny zelené, stejně jako čirá v prstenu i náušnicích bílou. Černé boty nakonec dají vědět o krajce šatů, a tím vše dokonale sedí. Tato kombinace je úžasná. Všechny barvy k sobě dokonale ladí, a dávají vědět jedna o druhé v tom nejlepším světle.
Na ladění není vůbec nic těžkého, takže ani na tom, vypadat úžasně v jakékoliv příležitosti ať už formální, či neformální. To je konec dnešního rychlokurzu, a pokud ti moje články v rubrice fashion připadají užitečné, můžeš se těšit na další. :)

S láskou,
B.