Seznamovací trhák

24. července 2013 v 13:06 | Bonnie Melone |  ♥ Love
Nedávno jsem konečně dokončila jeden z těch větších vztahových kroků, tedy seznámení s rodiči. Některé z nás to měli určitě snadnější, rychlejší a za lepších podmínek, a někdo spadá do té kategorie lehkých komplikací, a zdlouhavého průběhu.

Přestože patřím do nervózní kategorie číslo dvě, zvládli jsme to. Někdo si může říct,že se kolem toho dělá až moc velký cirkus, a že o nic nejde, ale až pozná tu nepříjemnou snůšku pocitů kolem, zjistí, že jde vlastně o dost velký a komplikovaný krok.
Chovala jsem se naprosto zbaběle. Jeho rodiče už znám dva roky, chybělo už jen jeho seznámení s mojí maminkou, protože tatínka už shodou okolností znal. Přestože teď už ani nevím proč, byla jsem nervózní za nás oba, a to myslím celou cestu vlakem na ono místo setkání. Pořád jsem blekotala něco o tom, že je to vlastně hrozně trapná záležitost, a že půjdu říct strojvůdci, ať to otočí. Tím se dostáváme k bodu číslo jedna. Nervozita tě může natolik ovlivnit, že celý plán události by mohl padnout k zemi. Proto dotáhni vždy takové věci do konce, doopravdy nebudeš litovat. Když jsme dojeli, moje zbabělost neměla mezí, stála jsem tam, koukala jako idiot, a nedokázala jsem říct skoro ani "ahoj." Jsem neuvěřitelně moc pyšná na toho mého prince, který to vzal do vlastních rukou, a jen díky němu seznámení proběhlo docela hladce, když jsem to pozorovalas pocitem, že moje hlava je knedlík. Děkovala jsem bohu za zmatek kolem matrací a povlečení, který s vůní pracího prášku celou situaci trochu osvěžil. Když jsme si vzpomněli na to, že máme ještě v tašce bonboniéru na uvítanou, (pravidlo číslo dvě - z prázdnýma rukama se to opravdu nehodí) utekla jsem. Nechtěla jsem už být součástí jakýchkoliv ceremonií, v tu chvíli mi připadalo všechno strašně trapné. Takže bod tři. Nenech v tom svého partnera samotného, přece jen on je ten, kdo má v tu chvíli právo na to, být nervózní.
Později jsem bolestně litovala toho, že jsem to nezvládla trochu lépe. Přála bych si být aspoň trošku menší srab a nezdvořilec, abych mohla svého kluka trochu víc podpořit. Zbytek pobytu u našich proběhl skvěle. Co na to říct? Není to až tak hrozné,jak to možná vypadá, ale i přesto pokud patříš ke skupině náhoda je blbec, máš štěstí.
Na závěr bych už chtěla jenom říct, že pokud si svým vztahem nejsi ještě úplně jistá, nebo není ještě tak pevný a dlouhodobý, dobře se seznamováním rozmýšlej. Vsadím se že by asi vaši nebyli moc nadšení, kdybys jim každý měsíc představovala někoho nového. Já doufám že tohle bylo moje první a poslední. Kouzlo je v jistotě a v době trvání, a pokud tyhle dvě věci scházejí, dál není třeba přemýšlet o nějakém dalším kroku. Pokud to vydrží, projdeš si spoustou kroků, a mě teď ke štěstí chybí už jen společné bydlení, svatba, a možná nějaké dvě děti. A pak spoustu dalšího. Hodně štěstí ve šplhání vzhůru.

S láskou,
B.


Jaké jsou tvoje zkušenosti se seznamováním?


Velký dík patří mojí lásce, za to že byl tak spolehlivým partnerem,a mojí mamince za to, že byla tak úžasná :))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 es ef es ef | Web | 24. července 2013 v 14:23 | Reagovat

Nervozita udělá hodně. Souhlas. Super článek :)

2 Džastkánkova familka Džastkánkova familka | 24. července 2013 v 17:14 | Reagovat

Já zase trhám Džínsy v obchodech a taky angrešt na střechách vodnánskýho kuřete,wowíky,čumíš jak pukča co?

3 B. B. | 24. července 2013 v 17:31 | Reagovat

[2]: No, to teda čumím ;)

4 Mrs.Anet Mrs.Anet | Web | 27. července 2013 v 11:03 | Reagovat

[2]: What the..? :DD

A k článku. Blahopřeju, že jste to nakonec takhle zvládli. :D Já mám tohle ještě daleko před sebou, ale už teď můžu předpokládat, že jsem "bod 2". :/:D:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama