Červen 2013

Když ti kluk svou láskou otravuje život..

23. června 2013 v 20:04 | Bonnie Melone |  ♥ Love
Může se stát, že se zapleteš s někým, koho jsi potkala teprve nedávno, a nebereš ho příliš vážně. Pro tebe šlo jen o chvilkovou záležitost, malé rozptýlení.. A pak se ho už nezbavíš. Nestává se to jen klukům, ale i nám.

To bylo samé, že holky se hned na každého kluka upnou, a během prvních chvil už plánují svatbu a děti. Neříkám, že takové nejsou, protože přiznejme si, že je jich víc než dost, ale nezapomínejme, že kluci bývají stejní, a možná i horší. Je to jako zánět močáku, přijde jednou, a už se ho nezbavíš.
Narazit na takového není nic těžkého, a myslím, že každá holka, která takového najde, by měla jednat narovinu a okamžitě. Možná se mezi vámi stalo něco intimního, a možná jste si jen nějaký čas více rozuměli. Každopádně, pokud ho bereš jen jako kamaráda, nebo byl jen pouhou náhodou, či známostí "na jednu noc", měla bys mu hned říct pravdu, a zbytečně takový vztah neprodlužovat, protože jinak byses mohla dostat do velmi nepříjemné situace.
Někdy se ale vše nepodaří přesně tak, jak bychom chtěli. Pořád za tebou leze, vyhledává tvou společnost, dává ti o sobě vědět všemožnými způsoby, nebo ti dokonce kupuje dárky.. To může zezačátku vypadat mile, ale časem ti to může začít být nepříjemné. A to hodně. V takové chvíli nemysli na to, že bys na něj neměla být zlá, když on je na tebe jako med, a neprodlužuj to. Dávat někomu falešné naděje je to nejhorší, co můžeš udělat. Na všechno se vykašli, a odpálkuj ho tak, aby pochopil že už tě má nechat na pokoji. Čím dřív tím líp.
Když už ti dá konečně pokoj, může přijít nějaká ta "lítost", nebo tak něco, ale vykašli se na to, nějak se mu za to omlouvat, nebo ho znovu kontaktovat, protože on je ten, který to nepochopil, a akorát by sis vrátila znovu zpátky to, čeho jsi se chtěla zbavit.

S láskou,
B.


Ubíráme make-up! Začíná léto!

18. června 2013 v 19:24 | Bonnie Melone |  ♥ Beauty
Ukaž v létě svou přirozenou krásu! :)
V létě rozhodně ušetříš za šminky, protože je nebudeš moc potřebovat. Vzhledem k tomu že v létě se koupeme, opalujeme a potíme, by to bylo velmi nepraktické a nehezké. Ale samozřejmě jsou způsoby, jak se zkrášlit a nepřijít přitom k mastným flekům, nebo rozmazaným očím.
Pokud zrovna někam jdeš, a neplánuješ potápění, nebo dlouhé opalování, můžeš použít několik "neviditelných" triků.
Základem je začít se velmi důkladně starat o svou pleť. Dopřej pleti masky, jednou týdně peeling a třeba i domácí ovocné masky. (tedy pokud na nějaké ovoce nemáš alergii) Důležité je nezanedbat mazání obličeje opalovacím krémem, a poté krémem nebo olejem po opalování, protože zarudlý, spálený obličej vypadá hodně špatně, a hlavně je to velmi nepříjemná záležitost. Každá tvář vypadá do bronzova opálená mnohem lépe. Stejná péče při opalování platí samozřejmě i pro celé tělo.
Krásnou a zdravou pleť nyní máme, a můžeme už jen zapracovat na tom, aby vynikly naše krásné rysy.
Zvýraznit můžeš třeba lícní kosti trochou bronzové tvářenky, (ve velmi přirozeném odstínu) a trochu bronzu nebo odstínu jemně do meruňkové si můžeš nanést na oční víčka, ale opravdu jen malé sotva viditelné množství. Dál můžeš použít voděodolnou řasenkou a zlehka protáhnout řasy, nebo pokud máš řasy husté a tmavé, použij jen transparentní vyživující řasenku, která udělá řasám hezký tvar, a jemně je učeše. Na rty nepatlej rtěnky nebo lesky, a nanes pouhou pomádu. (jelení lůj, báze) Rty se budou jemně a přirozeně lesknout a budou vypadat zdravě a vyživeně. A navíc i pomáda na rty chrání proti zčervenání a opuchnutí ze sluníčka. Spálené rty opravdu nesnesitelně pálí. A co vlasy? Ty jsou nejkrásnější když po umytí volně uschnou na sluníčku, a pokud chceš, použij balzám, nebo sprej pro ochranu před slunečním žárem. Aby tvoje vlásky byli zdravé a krásné i v letních měsících. (Pokud máš drobné pupínky nebo jiné vady, můžeš je zakrýt trochou korektoru, ale použij opravdu minimální množství!! dnes jsem se přesvědčila sama o tom, že používat makeup v létě opravdu nemá smysl, je to spíš na škodu, tak pozor na to!!)

Máš nějaké otázky? Zeptej se v komentářích, moc ráda na všechny odpovím. :))

S láskou,
B.


Omlouvám se za starou fotku, nové letní fotky budou brzy !!

Šaty (klauzurní práce)

17. června 2013 v 18:47 | Bonnie Melone
Téma mojí klauzurní práce bylo "punk 70. let." Trochu převedené do módního stylu dnešní doby. Nebudu lhát že mi to šlo dobře, pěkně jsem se nad nimi rozčilovala, občas jsem měla chuť je roztrhat nebo schovat, ale nakonec to přece jen dopadlo dobře.. Konečnou známku zatím ještě nevím, ale doufejme že padne ta dvojka, ikdyž si nejsem jistá kolik bodů mi strhnou za nedodělané technické nákresy. No, bez dalšího okecávání.. Tady jsou, líbí se vám?


Pro kontrast jsem si vybrala blond "modelku."Co vlastně znamená najít sama sebe?

16. června 2013 v 20:47 | Bonnie Melone |  ♥ Motivation
Všude to můžeš vidět, slyšet a číst, ale nikdo ti dostatečně nevysvětlil jak vlastně se taková vlastní osobnost hledá? Každý máme chvíle a stavy, které trvají různou dobu, ať krátkou nebo hodně dlouhou. Není nic špatného na tom že se občas cítíš zmateně, bez pointy a ani vlastně nevíš, co chceš a jaká chceš být. Jedno je jisté. Tím, že budeš sedět doma a přemýšlet o tom, se to nikdy nedozvíš.

Nejde o to být nějaký čas sama, nebo se snažit dělat si nějaké hloupé testy v časopisech, nebo tak něco. Můžeš dělat cokoliv, být s kýmkoliv! A právě v tom to je. Něco dělat musíš. Čím víc toho zažiješ, když pojedeš na víc míst, vyzkoušíš nové věci, poznáš nové lidi, vymyslíš vlastní pravidla.. Tak právě tehdy se dozvíš jak to s tebou vlastně je.
Když něco zažiješ, logicky se tak seznamuješ sama s tím, jak jednáš v různých situacích, jak na tebe působí různé podmínky, jak se chováš mezi úplně novými lidmi, a spoustu nových věcí. Třeba zjistíš, že to co jsi doteď považovala za to co máš ráda, vůbec není takové jako to co poznáš když ochutnáváš neznámé. Najednou před tebou bude stát nekonečno možností volby, a na tobě je už jen to, vybrat si podle sebe. Podle toho jaká jsi. A jak půjde čas, konečně vyprchají všechny zmatky, všechny pochybnosti, a budeš moct začít žít naplno tak, jak chceš.
Není nad ten pocit, když tě opustí vliv ostatních, a zůstaneš jen ty a tvoje názory a touhy. Odpadnou od tebe lidé, kteří se živili energiií z tvojí nerozhodnosti a ovlivnitelnosti, a zůstanou, nebo se objeví ti, kteří tě budou brát takovou jaká jsi, bez předsudků a bez všech faktorů, které z mezilidských vztahů dělají bezmyšlenkovité skupiny lidí bez charakteru a kreativity.
Tohle je ale jen část, malý krůček k tomu jak zlepšit svůj vlastní pohled na svět, a jak se dostat do prostředí které ti rozumí, a kde se cítíš dobře. Je spoustu věcí které musím ještě pochopit. Nemůžu si myslet, že za těch mouhých 18 let co žiju jsem sežrala celou moudrost světa, a že jsem všechno pochopila. Každý sbíráme skušenosti z přehmatů které děláme. Všechno chce čas, ale nejdůležitější je pořád využívat příležitostí k tomu, zažít něco jinak a nežít každý den ve stereotipu. Šťastný člověk je ten, který nezažije jediný den svého života dvakrát, nebo ne?

S láskou,
B.


Vždycky jsem ráda, když se můžu podělit o nějaké to malé pochopení.