My Diamond

4. dubna 2013 v 12:38 | Bonnie Melone
Tento článek je věnovaný mojí nejlepší kamarádce.

Už nevím, kdy přesně jsme se spolu začali bavit víc, než jen pozdravením na chodbě. Už si pamatuji jen to že jsi seděla za mnou, a neustále jsme si posílali dopisy psané naším tajným písmem. Přestože jsme už dlouho před naším přátelstvím bydleli jen kousíček od sebe, nikdy jsme tomu nevěnovali moc pozornosti. Vždycky se musím smát, když si vzpomenu na to, jak jsi mi v jednom z těch šíleně dlouhých tajných dopisů napsala o tom, že jsem o jedno procento až tvoje druhá nejlepší kamarádka :D
Časem jsme přišli na to, že to jedno procento tam snad ani nikdy nebylo, protože jsme si začali rozumět víc a náš společný program zabíral pořád víc času. Založili jsme si hudební skupinu a chodili jsme natáčet naše zpěvy do sklepa :D Nikdy nezapomenu na to jak v tom videu pořád ochmatáváš tu zeď, ani na naše texty písní. Přesto všechno nám to vydrželo docela dlouho.
Lhala bych, kdybych napsala že jsme se nehádali. Vždy šlo o jedno nebo dvoudenní pekelný ignor, kdy ty jsi byla vždycky ta naštvaná a já ta co za tebou šla dolejzat domů, kde jsi dělala že spíš, a nebo že tam vůbec nejsi. Popravdě vážně netuším kvůli čemu jsme se vždy tak pohádali, ale pravděpodobně to byla nějaká strašná blbost. Teď už se nehádáme, asi jsme z toho vyrostli.
Víš co mi chybí? Tvoje hloupé hry! Přiznávám, že mě v těch dobách opravdu štvalo, když si po mě zničehonic začala házet kaštany nebo ještě lépe hlínu z pole, ale teď mi to chybí a vím že tyhle naše války neměly chybu. Škoda že už nelezeme po střeše, nekrademe jablka přes plot, ani nechodíme česat a krmit koně. Určitě tě ten chlap co nám nakonec řekl, že nám za to nic nedá naštval stejně jako mě.
Postupem času ubývalo bláznivin, ale pořád jsme tu jedna pro druhou. Pořád se chodíme k té druhé svěřovat s novými zážitky s kluky a se spoustou dalších podstatných i nepodstatných věcí. Miluju naše foto dny, a některé situace s tím spojené, jako jsou nečekaní pavouci v rohu, pády ze stromu a tvoje nejoblíbenější foto-taktika kdy většinou zkončím polonahá v -2 stupních.
Vážím si každého času, který z tebou můžu ztrávit, protože jenom u tebe vím, že cokoliv ti řeknu, zůstane jen u tebe, jen ty mě pochopíš a jen ty máš na všechno pozitivní, vtipný a trochu rejpavý názor. I když se teď vidíme už trochu méně než dřív, pořád si dokážeme najít trochu času. Připadá mi, že jsme toho zažili už vážně dost, a nechci aby se tohle naše pouto někdy přetrhlo. Věříim tomu, že my dvě budeme kecat o líbání s klukama ze základky ještě v padesáti letech.
To bude vždycky aktuální téma co? :D
Zlato, mám tě ráda.

S láskou,
Ell

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Spící Rolba Spící Rolba | 4. dubna 2013 v 14:21 | Reagovat

Xichtění se s kámoškou do foťáku je prudce cool, jen tak dál!

2 Michelle Michelle | Web | 4. dubna 2013 v 14:29 | Reagovat

taky mám takovou kamarádku, od základky spolu. akorát naše hádky byly dvě a ignor trval u každé rok. a pak vždycky jako by se to snad ani nestalo... :)

3 lili lili | 4. dubna 2013 v 14:49 | Reagovat

Moc pěkný blog!

Klikni na http://www.kupi.cz/?u=ahbh2 a registruj se. Sbírej body a pak to vyměň za poukázky do Tesca. Opravdu to funguje :)

4 Květoslav Květoslav | 5. dubna 2013 v 14:21 | Reagovat

...taky se s přítelem hodně fotíme...  :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama