Feminismus. Hnutí za ženská práva, nebo psychický problém?

10. dubna 2013 v 22:42 | Bonnie Melone |  ♥ Lifestyle
Před několika dny jsem se dozvěděla o internetovém portálu, který je zaměřen na jakousi feministickou "poradnu", ale dále také obsahuje články s tímto tématem spojené. Po přečtení několika dotazů a článků jsem se dlouho vzpamatovávala, a přemýšlela jsem nad tím, zda je to jen hloupý vtip, nebo tvrdá realita.

O feminismu jsem si pro začátek přečetla několik informací. Je to "hnutí žen" za rovnoprávnost s opačným pohlavím, tedy s muži. Toto hnutí pochází teprve z 20. století, a často se odehrávalo v zemích kde muži ženy opravdu utlačovali, a kde se žilo i v jiných podmínkách, než v těch které jsou zde u nás. Některé dnešní feministky si ale pravděpodobně představují již zmíněnou "rovnoprávnost" s muži docela jinak, než by tomu původně mělo být. Nemám žádný další obrázek o jiných, dnešních feministkách, ale to co určitě vím, je že na stránce feministky.com se už nejdená o feminismus, ale o fanatismus.
Co je muž? Odporný tvor s omezeným myšlením, který se nadřazuje nad ženy, a jeho myšlenky se točí jen kolem znásilňování, vraždění, masturbování a sposty dalších odporných vlastností, charakterizující postavu muže. Takhle vidí mužské pohlaví celý tento feministický portál. Muž - násilník je hlavním tématem v těchto konverzacích. Podle mnoho článků od přispěvovatelek jsem získala dojem, že tyto dámy a slečny si slušného muže představují zahrnutého domácími pracemi, bez sexuálních chutí, s pásem cudnosti a nejlépe bez varlat. Ano, slova kastrace, amputace penisu a pás cudnosti, jsou v této společnosti ty nejpoužívanější, a nejoblíbenější. Mezi nejhorší zločiny muže patří hlavně masturbace, chtíč a dokonce i čůrání ve stoje.
Muži ale nejsou jediné téma mezi zdejšími feministkami. Většina nositelek velkého F na čele jsou matky dcer a synů, které nečeká příjemná budoucnost, co se týká jejich života s rodiči. Podle dotazů je to opět masturbace, ztráta panenství, nemravné rozhovory s kamarády i dívání na televizi to, co je největší problém mládeže. Sestra Julie radí : Pokud se vám narodí syn, strčte ho do babyboxu, pokud na to nemáte, v okolí puberty nainstalujte po domě, a v hlavně v chlapcově pokoji kamery, aby jste mohla neustále ontrolovat jeho činnosti. Pokud poruší vaše pravidla, nastěhujte se k němu do pokoje a neustále ho kontrolujte. Pás cudnosti že je ze středověku? Prý je používaný i dnes. Pokud se vám narodí dcera, kontrolujte ji panenskou blánu celý život, a ve chvíli kdy sama uznáte za vhodné, aby měla potomky, nechte ji uměle oplodnit a vybojujte císařský řez, aby byla navěky pannou. Hlavně ji učte že muži jsou špatní a slizcí tvorové myslící jen na to jedno.
Najdete tam zkrátka mnoho až děsivých případů zacházení s lidmi, omezování životní svobody, fanatické zaopatření dětí, ale i spoustu názorů a "problémů" postrádající logické myšlení. Některé věci působí dokonce až komicky. Paní Mirku pohoršují nahé opice v ZOO, slečna Lucie má doživotní trauma z muže který za plotem sekal trávník jen ve slipech, a například taková paní Monika si myslí, že spermie muže opouští, protože muž velmi smrdí, a spermie to už nemohou vydržet. Rozmlouvání menstruace mladým dívkám ve znamení mravnosti je též naprosto aktuální, ikdyž si zřejmě nikdo neuvědomuje, jaká je to blbost.
Mimo tyhle až zábavné závěry, jsem se ale setkala i s několika neuvěřitelnými názory například na vozíčkáře. Tito lidé si prý svůj hendikep zavinili sami, pravděpodobně sexem či masturbací, která je vůbec šíleně škodlivá. Jistá paní či slečna je toho názoru, že jen celý den sedí na zadku a nic nedělají, a proto jí nestojí ani za to, dát jim přednost na přechodu pro chodce. Nebo například dvanáctileté děvče, které buhvíjak našlo tuto stránku, se sestry Julii svěřila se svým problémem. Prý se ráno probudila s kalhotkama od krve, a ptala se zda menstruuje, a jestli by se toho měla bát. Paní Julie se na ní obrátila s odpovědí, že rozhodně v tomto věku menstruovat nemůže, a že byla zřejmě přes noc zneužita svým otcem. Jasný případ paranoi a fanatického uvažování, které ohrožuje okolí.
Jak je vidět, ta původní rovnoprávnost, kvůli které feminismus vznikl, je pryč. Myslím, že není špatné vědět, co se tady vlastně děje, protože občas mi ty případy připadají vhodné i pro policii, či sociálku. Jsem ráda že jsem vám mohla ve stručnosti věnovat informace se kterými jsem se setkala, a pokud vás zajímá více, a i vy byste chtěli vyjádřit svůj názor na tuto hrůzu, další nepochopitelné případy naleznete na již zmiňované stránce. Protože pokud by někdo našel cestu k tomu, jak bojovat proti těmto zločinům na lidských duších, bylo by to konečně něco užitečného pro další generace lidí.

S láskou,
B.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 lady-dariel lady-dariel | 10. dubna 2013 v 22:48 | Reagovat

říkej si blesku :D Julča už je provařená nejmín dva roky, ale musím říct že nebýt ji, nemám se čemu zasmát :)

2 giornale giornale | Web | 10. dubna 2013 v 23:31 | Reagovat

Je to recese, nic jiného... Občas jsou tam povedené hlášky :D

3 Bonnie Melone Bonnie Melone | 10. dubna 2013 v 23:50 | Reagovat

[2]: To teda ano :D

4 JSI BLBKA JSI BLBKA | 18. srpna 2013 v 0:36 | Reagovat

Gratuluji, povedlo se ti okopírovat jeden článek... Dalši blbka....

5 - - | 18. srpna 2013 v 0:38 | Reagovat

Aha, moje chyba, měl jsem za to, že jsi jedna z těch kopírek. Omlouvám se.

6 Bonnie Melone Bonnie Melone | Web | 18. srpna 2013 v 20:17 | Reagovat

[4]: To je dobrý, já články nekopíruji ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama