Duben 2013


Stěhování

14. dubna 2013 v 13:21 | Bonnie Melone
Vše ostatní najdete na nové adrese blogu http://bonnie-melone.blogspot.cz/

S láskou,
B.

Feminismus. Hnutí za ženská práva, nebo psychický problém?

10. dubna 2013 v 22:42 | Bonnie Melone |  ♥ Lifestyle
Před několika dny jsem se dozvěděla o internetovém portálu, který je zaměřen na jakousi feministickou "poradnu", ale dále také obsahuje články s tímto tématem spojené. Po přečtení několika dotazů a článků jsem se dlouho vzpamatovávala, a přemýšlela jsem nad tím, zda je to jen hloupý vtip, nebo tvrdá realita.

O feminismu jsem si pro začátek přečetla několik informací. Je to "hnutí žen" za rovnoprávnost s opačným pohlavím, tedy s muži. Toto hnutí pochází teprve z 20. století, a často se odehrávalo v zemích kde muži ženy opravdu utlačovali, a kde se žilo i v jiných podmínkách, než v těch které jsou zde u nás. Některé dnešní feministky si ale pravděpodobně představují již zmíněnou "rovnoprávnost" s muži docela jinak, než by tomu původně mělo být. Nemám žádný další obrázek o jiných, dnešních feministkách, ale to co určitě vím, je že na stránce feministky.com se už nejdená o feminismus, ale o fanatismus.
Co je muž? Odporný tvor s omezeným myšlením, který se nadřazuje nad ženy, a jeho myšlenky se točí jen kolem znásilňování, vraždění, masturbování a sposty dalších odporných vlastností, charakterizující postavu muže. Takhle vidí mužské pohlaví celý tento feministický portál. Muž - násilník je hlavním tématem v těchto konverzacích. Podle mnoho článků od přispěvovatelek jsem získala dojem, že tyto dámy a slečny si slušného muže představují zahrnutého domácími pracemi, bez sexuálních chutí, s pásem cudnosti a nejlépe bez varlat. Ano, slova kastrace, amputace penisu a pás cudnosti, jsou v této společnosti ty nejpoužívanější, a nejoblíbenější. Mezi nejhorší zločiny muže patří hlavně masturbace, chtíč a dokonce i čůrání ve stoje.
Muži ale nejsou jediné téma mezi zdejšími feministkami. Většina nositelek velkého F na čele jsou matky dcer a synů, které nečeká příjemná budoucnost, co se týká jejich života s rodiči. Podle dotazů je to opět masturbace, ztráta panenství, nemravné rozhovory s kamarády i dívání na televizi to, co je největší problém mládeže. Sestra Julie radí : Pokud se vám narodí syn, strčte ho do babyboxu, pokud na to nemáte, v okolí puberty nainstalujte po domě, a v hlavně v chlapcově pokoji kamery, aby jste mohla neustále ontrolovat jeho činnosti. Pokud poruší vaše pravidla, nastěhujte se k němu do pokoje a neustále ho kontrolujte. Pás cudnosti že je ze středověku? Prý je používaný i dnes. Pokud se vám narodí dcera, kontrolujte ji panenskou blánu celý život, a ve chvíli kdy sama uznáte za vhodné, aby měla potomky, nechte ji uměle oplodnit a vybojujte císařský řez, aby byla navěky pannou. Hlavně ji učte že muži jsou špatní a slizcí tvorové myslící jen na to jedno.
Najdete tam zkrátka mnoho až děsivých případů zacházení s lidmi, omezování životní svobody, fanatické zaopatření dětí, ale i spoustu názorů a "problémů" postrádající logické myšlení. Některé věci působí dokonce až komicky. Paní Mirku pohoršují nahé opice v ZOO, slečna Lucie má doživotní trauma z muže který za plotem sekal trávník jen ve slipech, a například taková paní Monika si myslí, že spermie muže opouští, protože muž velmi smrdí, a spermie to už nemohou vydržet. Rozmlouvání menstruace mladým dívkám ve znamení mravnosti je též naprosto aktuální, ikdyž si zřejmě nikdo neuvědomuje, jaká je to blbost.
Mimo tyhle až zábavné závěry, jsem se ale setkala i s několika neuvěřitelnými názory například na vozíčkáře. Tito lidé si prý svůj hendikep zavinili sami, pravděpodobně sexem či masturbací, která je vůbec šíleně škodlivá. Jistá paní či slečna je toho názoru, že jen celý den sedí na zadku a nic nedělají, a proto jí nestojí ani za to, dát jim přednost na přechodu pro chodce. Nebo například dvanáctileté děvče, které buhvíjak našlo tuto stránku, se sestry Julii svěřila se svým problémem. Prý se ráno probudila s kalhotkama od krve, a ptala se zda menstruuje, a jestli by se toho měla bát. Paní Julie se na ní obrátila s odpovědí, že rozhodně v tomto věku menstruovat nemůže, a že byla zřejmě přes noc zneužita svým otcem. Jasný případ paranoi a fanatického uvažování, které ohrožuje okolí.
Jak je vidět, ta původní rovnoprávnost, kvůli které feminismus vznikl, je pryč. Myslím, že není špatné vědět, co se tady vlastně děje, protože občas mi ty případy připadají vhodné i pro policii, či sociálku. Jsem ráda že jsem vám mohla ve stručnosti věnovat informace se kterými jsem se setkala, a pokud vás zajímá více, a i vy byste chtěli vyjádřit svůj názor na tuto hrůzu, další nepochopitelné případy naleznete na již zmiňované stránce. Protože pokud by někdo našel cestu k tomu, jak bojovat proti těmto zločinům na lidských duších, bylo by to konečně něco užitečného pro další generace lidí.

S láskou,
B.

Sprchové gely PLAYBOY

6. dubna 2013 v 15:18 | Bonnie Melone |  ♥ Recenze
Kterou beauty blogerku by nepotěšilo dostat k recenzi, a zároveň jako dárek dva páry úžasných sprchových gelů od značky PLAYBOY? Všechny jsem je pro tebe vyzkoušela, a nyní můžeš lépe odhadnout jaký se pro tebe hodí nejlépe. Na výběr jsou gely play it sexy, rock, lovely a VIP. Tak který to bude?


Designem PLAYBOY opět nezklamal, ale je obsah stejně originální a působivý? A hlavně splňuje všechny podmínky pro dobrý sprchový gel? Uvidíme..

Od sprchového gelu se očekává samozřejmě příjemná vůně. Všechny hezky voní, ale jednoznačným voňavým vítězem se pro mě stal PLAYBOY PLAY IT SEXY! Tento gel s vůní která na těle dlouho vydrží je ideální pro každou slečnu která má ráda svěží a sladké vůně. Co se tohoto týče, tak mě trochu zklamal PLAY IT ROCK. Na zadní straně lahvičky je jeho vůně popsána jako "jemně kořeněná," ale opak je pravdou. Je vtíravá, příliš výrazná a trochu štiplavá. Co ale oceňuji, je jeho jemná, skoro olejovitá konzistence. Takže komu nevyhovují sprchové gely s výraznou vůní, a s minimálním tvořením pěny, tomu bych tento gel rozhodně nedoporučila. Příjemnou konzistencí a vlivem na pokožku velmi okouzlil PLAY IT LOVELY, který je správně popsán jako krémový a hydratační. Pokožka je tedy jemná a provoněná velmi jemnou vůní. Tento gel bych doporučila například dívkám s citlivou pokožkou. A do čtvrtice všeho nejlepšího nám zbývá už jen spousty voňavé, řekla bych možná ovocné pěny. Takový je totiž PLAYBOY VIP. Tento sprchový gel je jediný, který se podle mě hodně podobá jiným, běžným sprchovým gelům. Přestože na originalitě ztratil, na svých vlastnostech získal. Hlavním účelem sprchových gelů je samozřejmě odstranění běžných denních nečistot z pokožky. Tento test všechny sprchové gely spolehlivě zvládly, takže pocit čistoty je zaručený.

Co o sprchových gelech prozrazují lahvičky? A koli hvězdiček gely od B. dostaly?

PLAYBOY PLAY IT SEXY : Začněte přípravu na večer sprchovým gelem Play It Sexy. Uvidíš, že před tebou nebude úniku. Tajná zbraň v podobě této dráždivé vůně umocní vaší smyslnost na maximum! * * * *

PLAYBOY PLAY IT ROCK : Play It Rock, sprchový gel s jemně kořeněnou vůní pro odvážný holky! * *

PLAYBOY PLAY IT LOVELY : Až ucítí tu vůni právě rozkvetlých květin, zůstane stát omámený a plný napjatého očekávání. Hydratační krémový sprchový gel Play It Lovely ti pomůže cítit se před ním uvolněná, a získat si jeho srdce navždy. * * * * *

PLAYBOY VIP : Zářící sprchový gel s opojnou vůní. Playboy VIP. * * * *

Na prvním místě se umístil Play It Lovely, na druhém Playboy VIP a Play It Sexy, a pro mě nejméně oblíbeným se stal Play It Rock. Teď už záleží jen na tobě, jaký si vybereš.

S láskou,
B.

.

My Diamond

4. dubna 2013 v 12:38 | Bonnie Melone
Tento článek je věnovaný mojí nejlepší kamarádce.

Už nevím, kdy přesně jsme se spolu začali bavit víc, než jen pozdravením na chodbě. Už si pamatuji jen to že jsi seděla za mnou, a neustále jsme si posílali dopisy psané naším tajným písmem. Přestože jsme už dlouho před naším přátelstvím bydleli jen kousíček od sebe, nikdy jsme tomu nevěnovali moc pozornosti. Vždycky se musím smát, když si vzpomenu na to, jak jsi mi v jednom z těch šíleně dlouhých tajných dopisů napsala o tom, že jsem o jedno procento až tvoje druhá nejlepší kamarádka :D
Časem jsme přišli na to, že to jedno procento tam snad ani nikdy nebylo, protože jsme si začali rozumět víc a náš společný program zabíral pořád víc času. Založili jsme si hudební skupinu a chodili jsme natáčet naše zpěvy do sklepa :D Nikdy nezapomenu na to jak v tom videu pořád ochmatáváš tu zeď, ani na naše texty písní. Přesto všechno nám to vydrželo docela dlouho.
Lhala bych, kdybych napsala že jsme se nehádali. Vždy šlo o jedno nebo dvoudenní pekelný ignor, kdy ty jsi byla vždycky ta naštvaná a já ta co za tebou šla dolejzat domů, kde jsi dělala že spíš, a nebo že tam vůbec nejsi. Popravdě vážně netuším kvůli čemu jsme se vždy tak pohádali, ale pravděpodobně to byla nějaká strašná blbost. Teď už se nehádáme, asi jsme z toho vyrostli.
Víš co mi chybí? Tvoje hloupé hry! Přiznávám, že mě v těch dobách opravdu štvalo, když si po mě zničehonic začala házet kaštany nebo ještě lépe hlínu z pole, ale teď mi to chybí a vím že tyhle naše války neměly chybu. Škoda že už nelezeme po střeše, nekrademe jablka přes plot, ani nechodíme česat a krmit koně. Určitě tě ten chlap co nám nakonec řekl, že nám za to nic nedá naštval stejně jako mě.
Postupem času ubývalo bláznivin, ale pořád jsme tu jedna pro druhou. Pořád se chodíme k té druhé svěřovat s novými zážitky s kluky a se spoustou dalších podstatných i nepodstatných věcí. Miluju naše foto dny, a některé situace s tím spojené, jako jsou nečekaní pavouci v rohu, pády ze stromu a tvoje nejoblíbenější foto-taktika kdy většinou zkončím polonahá v -2 stupních.
Vážím si každého času, který z tebou můžu ztrávit, protože jenom u tebe vím, že cokoliv ti řeknu, zůstane jen u tebe, jen ty mě pochopíš a jen ty máš na všechno pozitivní, vtipný a trochu rejpavý názor. I když se teď vidíme už trochu méně než dřív, pořád si dokážeme najít trochu času. Připadá mi, že jsme toho zažili už vážně dost, a nechci aby se tohle naše pouto někdy přetrhlo. Věříim tomu, že my dvě budeme kecat o líbání s klukama ze základky ještě v padesáti letech.
To bude vždycky aktuální téma co? :D
Zlato, mám tě ráda.

S láskou,
Ell