Od omalovánek, až po pandu. Jak se vlastně líčit na den?

18. února 2013 v 12:07 | Bonnie Melone |  ♥ Beauty
Proč se líčíme? Abychom zvýraznili svou přirozenou krásu, a zakryli nedostatky. Bohužel někteří lidé zakrývají úplně všechno, i s tou krásou.


Černé kruhy pod očima, linky až k uším, tvář tisíce barev, pomerančový styl... Tohle všechno můžeme spatřit ve společnosti i na ulicích. Jsou to ti, kteří buď nevědí, že vypadají zvláštně, a ti kteří říkají že je to styl. V obou případech by jim byl tento článek aspoň trochu užitečný, protože i já určitě dělám chyby, o kterých ani sama nevím. Proto máme upřímné přátele kteří vám řeknou, že je něco špatně. Ale o tom jindy. (Související článek - ODKAZ)
Styl. To je u některých lidí něco, co jim mohlo změnit život, pohled na svět i lidi kolem nich. Ale proč se snažit něco říct světu zrovna prostřednictvím svého obličeje? Tak například, nejkrásnější ghotic holka kterou znám, Elizabeth Gillies.(ODKAZ) Poznáte hned jak chce, aby vypadala, ale má snad pod očima tři centimetry černé barvy? Aha, takže něco na tom bude. Nzapomeň že máš i vlasy, a možnost jinak se obléknout, takže nemusíš všechno zdůraznit zrovna na obličeji. Dále je možná dobré vědět, že oblečení se dá ladit i jinak, než jen s očními stíny. Všechno jde zdůraznit jemně a pěčlivě. Každá holka může vypadat upraveně ať uznává jakýkoliv styl, když prostě ví jak na to. Slepené řasy ani plastový obličej tě neudělá krásnější.
Takže co nám vlastně stačí, abychom vypadali trochu lépe? Neexistuje žádný návod pro všechny holky na světě. Každá potřebujeme něco jiného. Někdo má nevýrazné obočí, někdo se trápí se svým akné a někdo třeba pořád přemýšlí o tom, jak ty oči dostat dál od sebe. Proto je prostě potřeba se podívat do zrcadla, a říct si kde jsou nedostatky. Nikdo není dokonalý, ale nedostatky nejsou žádná pohroma, protože dnes už make-up umí opravdová kouzla, a to i když ho nemáš tunu. Až tyhle nedostatky najdeš, není nic lehčího než si sednout k internetu, nebo se poradit s kosmetičkou, a zjistit co s tím. Všechno se dá vyřešit, a rozhodně ti to ráno nezabere moc času.
Zkus o své tváři uvažovat jako o malém uměleckém díle, které by mělo vydržet pořád hezké a mohlo by se hodit do většiny galerií.

S láskou,
B.

.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Pájí* Pájí* | Web | 5. dubna 2013 v 15:52 | Reagovat

pěkné :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama