Nebuď jak cuchta a projev trochu kouzla!

17. února 2013 v 13:51 | Bonnie Melone |  ♥ Love
Zoufale se snažíš najít si kluka, a tak obtěžuješ každého, kterého znáš, chytneš se na každého úchyla který si z tebe stejně jen utahuje, a uchyluješ se k fotkám v podprsence? Pak brečíš kamarádce na rameno, že ti neodepsal kluk kterému si napsala ahoj, protože tě asi "nemiluje" tak jako ty jeho. Nejsi sama, takových bláznivek je víc, ale co takhle zahodit tenhle šílený a dětinský způsob dvoření, a začít být holka, o kterou kluci doopravdy stojí?

Vážně si myslíš, že vztah z facebooku, který začal lajkem na tvou polonahou fotku má nějakou budoucnost? Tyhle seznamovací zvyky po internetu mě pomalu opravdu začínají děsit. Nemusíš mít přece kluka jen proto, abys nějakého prostě měla. Časem sama poznáš, že ten kluk se kterým to má doopravdy cenu, přijde z ničeho nic, a možná už dávno v tvém životě je, ale ty ho jen nevidíš, protože jsi zaslepená chatováním, a tím klukem co má BMW. Psát klukovi, jestli ti lajkne profilovku není zrovna to co ho zaujme. Ani to, že ho obtěžuješ jen co ho někde potkáš, tlemíš se jako blázen každé hlouposti co řekne a pořád dokola vyprávíš všem těm kdo jsou ještě pořád ochotní poslouchat, jak strašně tě určitě chce, a následně potom brečet když ti řekne, že má holku. Já vím že jestli tohle čteš, a začínáš se v tom vidět, tak máš asi vztek a myslíš si o mě něco co tady radši vypisovat nebudu. Ale zamysli se nad tím, proč ti to zatím s žádným nevyšlo? Zapomeň na výmluvy jako že nejsi dostatečně hezká nebo chytrá, protože ty jsi prostě jenom trapná. Jen klid, to se dá změnit, jen musíš projevit trochu osobního kouzla a začít být pro kluky zajímavá jinak.

Tak odkud toho kluka znáš? Ze školy? Ze sportovního kroužku? Z fotky? Ať je to jakkoliv, nemusíš ze sebe dělat něco extra. Sama o sobě jsi určitě moc vtipná a fajn holka, jen to musíš umět zvýraznit. To co potřebuješ, je jen trochu sebeúcty a tajemství. Kluci rádi holky loví, a to nemůžou když jim holka spadne do náručí hned na prvním rande. Buď osobnost a kluka si přilákej svým tajemným kouzlem a sladkým úsměvem na tváři. Nepotřebuješ facebook, polonahé fotky ani kamarádky dohazovačky, ale jen sama sebe takovou jaká jsi. Přestaň hledat, začni se dívat. Až najdeš toho kluka který tě chytí za srdce svým úsměvem a ucítíš ty pravé motýlky v briše, pak teprve můžeš začít zkoumat jestli má o tebe zájem.
Nevtírej se, mysli na to že bys tím mohla všechno zkazit. Nejlépe se inspiruj (odkaz) tímto článkem. Co je ještě důležité?

- Buď vlídná, ale ne vtíravá.
- Nedávej mu všechno hned, ale nevyzařuj nezájem.
- Usmívej se, ale netlem se jako blázen.
- Něco mu o sobě prozraď, ale to jak ses v šesti letech počůrala ve výtahu vědět nemusí.
- Být přirozená, neznamená být nechutná.
- Nesnaž se chovat tak, jak si myslíš, že by se mu to líbilo.
-Ještě není čas začít být sexy.
- Může to klidně začít jako přátelství.

S láskou,
B.

 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 K. K. | Web | 17. února 2013 v 15:37 | Reagovat

Tyhle články, které mluví "přímo k tobě" a podsouvají ti, jak všechno děláš špatně, mě celkem rozčilují. A to myslím obecně, většina těchhle "radících" článků pro holky je taková.

2 es ef es ef | Web | 17. února 2013 v 19:26 | Reagovat

Láska si člověka nejde sama.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama