Chceš toho kluka? Tak do něj jdi!

1. listopadu 2012 v 17:41 | Bonnie Melone |  ♥ Love
Čekáš až tě kluk, který se ti líbí osloví jako první? Nečekej, možná to neudělá.

Přestaň doufat ve scénář z romantických filmů a začni jednat. Bez sebevědomí a milostných signálů ti kluk do klína nespadne.

Náhodný kolemjdoucí (prosím něběhej za klukama co jdou po ulici :D)
Mluvím o klucích které potkáš jak se říká poprvé a naposledy někde, kde je pravděpodobnost že tam ještě nějakou chvilku budou. Takže ideální na různých akcích. Vše je ve tvých rukou, takže pokud si třeba s kamarádkou na párty a zahlédneš pohledného tvora opačného pohlaví, tak neseď a pusť se do akce. Co je důležité? Musíš si věřit, protože něco si namlouvat vážně není dobré. Co dál? Nemusíš za ním hned letět a začít mu něco vyprávět, mohla bys vypadat lacině, naber trochu nedostupnosti, to mají kluci rádi. stačí když se přesuneš někam do jeho blízkosti tak, aby to hned nevypadalo že tě nějak víc zajímá, a pak si můžeš začít hrát. Úsměvné pohledy zabírají více než často a pokud jsou opětovány, máš téměř vyhráno. hra na pohledy tam a zpět se dá hrát vpodstatě dost dlouho. Propojení mezi vámi se pořád zvětšuje a jestli jsi chytla toho správného, nebude trvat dlouho a přijde si sednout k tobě a můžete se začít o něčem bavit. Teď buď opatrná, sice se říká, že se kluci cítí naprosto úžasně když se holka směje jeho vtipům a pořád ho zasypává komplimenty, ale projev trochu inteligence, a netlem se každému jeho slovu a určitě mu nechval každý vlas. Pokud se zeptá na číslo, po svojí špatné zkušenosti doporučuji vždy dát raději jen facebook, nebo email pokud facebook nevlastníš. I tímhle dáš najevo jistou dávku nedostupnosti, ale ani s tím to nepřeháněj, aby to nakonec nevypadalo že nemáš zájem. No, právě ses seznámila s někým novým a jak se to bude dál vyvíjet je už jen na tobě. Hlavně se vždy ujisti, jestli nelezeš někomu do zelí.

Známá firma
Tvůj spolužák, kamarád, soused.. Někdo koho znáš, a líbí se ti. Jak ho dostat do své náruče? Tohle je složitější proces než se zdá, ale dá se zvládnout. Chce to trpělivost a čas. Pokud tě tento člověk z duše nenávidí, pravděpodobně s tím nic neuděláš, ale když jste dobří známí nebo kamarádi, nic ti nebrání. Hodně holek se bojí, že když se zamilují do svého kamaráda a svěří se mu, tak tím přátelství naruší. Ono to tak není. Musíš si jen ujasnit rozdíl mezi kamarádem a "kamarádem". Ten skutečný kamarád tě pochopí ať se děje cokoliv. Zařiď ať máte nějaký čas a míso jen pro sebe, a můžeš začít s lehkým naznačováním. Každý pozná, že je něco jinak, takže i jen jiné doteky než obvykle (tím nemyslím že mu máš strčit hned ruku do kalhot) můžou hodně napovědět. Občas je zapotřebí malá lest, aby to šlo trochu rychleji. Položit mu hlavu na rameno když koukáte na film a na chvilku maličko "usnout".. Buď nápaditá, není těžké vymyslet lehké kouzlo svádění. V tomhle nemůžu radit nic víc, protože je na každém přátelství jaké je a jak funguje. Jak do něj zasáhnout musíš vědět ty, ale rozhodně se toho neboj, protože možná to cítí stejně a je známo, že kluci jsou v tomhle o dost zdrženlivější. Určitě chceš vše zakončit nečekaným polibkem (když tě nepřekvapí jako první.) Na tohle nespěchej a vyber si tu nejlepší chvíli. a až na to dojde, neolízniu mu hned celý obličej a začni zlehka, abys dokázala poznat, jestli chce pokračovat. Když se to nepodaří, je to smutné ale nemusíš se cítit trapně, protože za zkoušku nic nedáš. Co v takové chvíli dělat? Nejspíš bysis s ním o tom měla promluvit, protože jiná možnost ani není, hlavně neuteč pryč, to by mohlo vše jen zhošit.

Přeju hodně štěstí při dobývání ;)
S láskou
Bonnie Melone

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Wendy.P Wendy.P | Web | 6. listopadu 2012 v 12:50 | Reagovat

Ahoj. Zrovna rozjíždím svůj nový blog a ráda bych Tě na něm přivítala. Projdi si články a případně můžeš zanechat komentář. Děkuju a hezký den! :-)

2 Megan Megan | 6. listopadu 2012 v 17:40 | Reagovat

Ahoj na internetu jsem hledala něco jak si vydělat doma i kdyby to mělo bejt jen pár stovek. A ejhle narazila jsem na slušnou věc nainstalujete si lištu do pc a stačí trávit pár hodin denně na internetu a peníze se načítají samy. Přes lištu kterou si nainstalujete projde až 100 reklam za hodinu. Takže žádné klikání a podobné věci. Stačí být jen na internetu, vše je bez poplatků takže za zkoušku nic nedáte, zrušit se to dá vždycky :). A záleží jen ná Vás kolik si budete chtít vydělat, pokud trávíte hodně času doma stačí zapnout pc najet na libovolnou internetovou stránku a jít koukat na tv nebo vařit :D. Doporučuji zkuste to :) http://www.revolucnireklama.cz/index.php?ido2=6626 (pokud by Vám blblo přihlášení do systému klikejte do zeleného okénka "přihlásit" uplně v pravo :))

3 Janniebel Janniebel | Web | 6. listopadu 2012 v 18:21 | Reagovat

ahoj, zvu Tě na soutěž o balíček plný překvapení, kosmetiky a krému Balea na ruce http://janniebel.blogspot.cz/2012/11/second-giveaway.html#comment-form :)............

4 Alice Alice | 7. listopadu 2012 v 9:58 | Reagovat

Ahoj Bonnie. Jsi skvělá dívka! Máš krásné články a moc dobře píšeš. Jsi straší než já, a proto jsem tě chtěla požádat, jestli bys nenapsala článek o prvním milování. Určitě nejsem jediná, která z toho má strach a neví, jak by si měla při tom počínat. Tak tě žádam o pomoc.
Děkuju
Měj se fajn a mnoho úspěchů!

5 Bonnie Melone Bonnie Melone | Web | 7. listopadu 2012 v 15:12 | Reagovat

[4]:Dobrý nápad ;)

6 iamhated iamhated | Web | 12. listopadu 2012 v 6:32 | Reagovat

Nikdy bych to do sebe neřekla, ale.. on se mi ten scénář z romantických filmů tak trochu fakt stává :D

7 Bea Torres Sz. Bea Torres Sz. | Web | 5. ledna 2013 v 22:14 | Reagovat

Ahoj Bonnie, moc se mi líbí témata tvých článků. Měla by ses stát spisovatelkou. Na tvém blogu jsem skoro pořád, když jsem na pc. Přeji hodně štěstí do psaní a ať jsou tvé články pořád tak skvělé, tvoje Bea Torres Sz.

8 Tynka Tynka | 19. června 2014 v 8:03 | Reagovat

Super clanek!!:))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama