Listopad 2012

Co potřebuji? Být doma!

21. listopadu 2012 v 11:15 | Bonnie Melone |  ♥ Diary
Čím víc se těším domů, tím pomaleji to tady utíká. Mimo to, že už mě vážně nebaví řešit něco tak pitomého jako že mi někdo z nějakého tajemného důvodu krade toaleťák, nebo se může zbláznit kvůli třem vlasům v umyvadle, hrozně se těším na sobotu, protože mě čekaj osmnáctky!! A v neděli mám naplánovaný program se svojí láskou, takže doufám že všechno vyjde tak jak si to představuju. I přesto, že mi bude osmnáct se necítim jinak, chci být stále dítě. Kéž by to šlo, dospělost je z mnoha pohledů nudná, a obnáší to až moc té věci která mi vůbec nejde. Jak že se to jmenuje? Jo, zodpovědnost.

Bohužel, někdy (většinou) když mě čeká něco dobrého, tak zároveň se prostě musí stát nějaká zlá a otravná věc. Zítra rodičák, no a to je vždycky moc velká legrace, hlavně ta část když se snažím všechno obhájit, ale je mi to k ničemu, protože učitelka má zkrátka vždycky pravdu a basta. Takže tak.

To co potřebuju ze všeho nejvíc, je můj pokoj, moje postel a všechny moje věci které mi tady nahradí akorát tak sociální vybavení z intru. Chci domů za všema a za narozkama. Je mi smutno.

A jakej víkend budete mít vy?

S láskou,
Bonnie


Nezáviď! Buď lepší!

20. listopadu 2012 v 15:47 | Bonnie Melone |  ♥ Motivation
Závist, jeden ze sedmi smrtelných hříchů, je touha po něčem, co má někdo jiný a touha mít to, nebo ho o to připravit, což někdy vede i ke zbytečným zlým úmyslům a činům. Tak fuj a pryč s tím!!

Vrháš nenávistné pohledy a skřípeš zubama pokaždé, když vidíš, jak je někdo v něčem lepší než ty? Tak to tady má někdo problém se závistí. Dokaž, že závidět nemusíš!

Uvědom si, a nikdy na to nezapomínej, že tím že budeš svojí kamarádce závidět hezké vlasy, úspěch nebo cokoliv jiného, tak tím nebudeš lepší. Tím že budeš závidět štíhlou postavu nezhubneš, závidět dýlku vlasy ti je nevylepší a tak je to se vším. Myslím že mnohem lepší možnost, než ji ve spánku ostříhat, je jednoduše vytáhnout se výš. Místo toho, abys sedělea doma a říkala si v čem všem nejsi dobrá a ostatní ano, není nic lepšího než začít s předsevzetími a plány.

Další věc, kterou bysis měla uvědomit, je fakt, že někdy nemůžeme mít úplně všechno na světě. Takže je úplně zbytečné závidět někomu něco, co zrovna nemůžeš mít (třeba kluka tvé kamarádky a podobně) Existují totiž i jiné možnosti, jak by se to dalo nahradit. A proč vůbec někomu něco závidět? Dělá nás to slabými, kopírujícími a nemožnými. Podívej se na sebe a zeptej se : Co potřebuji? Věř mi, že pokud jsi alespoň trochu (zdravě) sebekrytická, najdeš určitě něco, v čem se můžeš zdokonalovat. To bude přesně ta věc, za kterou si půjdeš a ikdyž tě někdo předběhne, donutí tě to alespoň běžet rychleji. Každý den můžeš mít lepší pocit z toho, že jsi pořád lepší člověk.

Když na tebe někdy přijde "ten pocit" kdy pocítíš závist, sama si řekni jestli je to něco, co bys saama nedokázala. Pokud odpověď zní že bys to dokázala, můžeš to tomu dotyčnému jen s klidem přát, ale nesmíš si nic namlouvat. A pokud si myslíš že na něco takového nemáš, tak pokud chceš, zkus to a jestli zjistíš, že to nepůjde tak si uvědom, že každý nemůže umět všechno a najdi si něco, v čem jsi dobrá ty a rozvíjej to. I tak se totiž pořád vylepšuješ, zabíjíš volný čas a získáš spoustu skvělých zkušeností, ok kterých nikdy nevíš, kdy bys je mohla potřebovat.

Nikomu nic nezáviď, protože je to zbytečný a otravný pocit navíc, který vůbec nepotřebuješ. Žij aktivní a naplněný život skvělými věcmi a ostatním úspěchy prostě jen přej. Nedělej si těžkou hlavu.

S láskou,
Bonnie Melone

.

Nová rubrika : ♥ Motivuj se!

20. listopadu 2012 v 14:13 | Bonnie Melone |  ♥ Motivation
Otevírám novou rubriku na tomto blogu kterou jsem nazvala "motivuj se!" V této rubrice budou vycházet články o tom, jak se vyrovnávat s některými pocity a myšlenkami, které doprovázejí život snad každé dnešní holky. K motivaci patří i jakákoliv témata týkající se dosahování svého vysněného cíle, protože každý nějaký má, a je důležité jít si za ním! Doufám že se vám budou nové příspěvky v rubrice dobře číst, a hlavně, že budou užitečné k něčemu dobrému pro vás.
Nikdy není nic tak moc strašného, aby to nemohlo být ještě mnohem horší ;) Radujte se z maličkostí.

S láskou,
Bonnie


Moje osobnost na krásná.cz

15. listopadu 2012 v 16:57 | Bonnie Melone |  Téma týdne
To, že jsem na krásná.cz už víte. Teď se o mě a mém blogu můžete dozvědět ještě více z článku, ve kterém jsem se představila. :)Nové blogerky Krasna.cz - 3Chceš toho kluka? Tak do něj jdi!

1. listopadu 2012 v 17:41 | Bonnie Melone |  ♥ Love
Čekáš až tě kluk, který se ti líbí osloví jako první? Nečekej, možná to neudělá.

Přestaň doufat ve scénář z romantických filmů a začni jednat. Bez sebevědomí a milostných signálů ti kluk do klína nespadne.

Náhodný kolemjdoucí (prosím něběhej za klukama co jdou po ulici :D)
Mluvím o klucích které potkáš jak se říká poprvé a naposledy někde, kde je pravděpodobnost že tam ještě nějakou chvilku budou. Takže ideální na různých akcích. Vše je ve tvých rukou, takže pokud si třeba s kamarádkou na párty a zahlédneš pohledného tvora opačného pohlaví, tak neseď a pusť se do akce. Co je důležité? Musíš si věřit, protože něco si namlouvat vážně není dobré. Co dál? Nemusíš za ním hned letět a začít mu něco vyprávět, mohla bys vypadat lacině, naber trochu nedostupnosti, to mají kluci rádi. stačí když se přesuneš někam do jeho blízkosti tak, aby to hned nevypadalo že tě nějak víc zajímá, a pak si můžeš začít hrát. Úsměvné pohledy zabírají více než často a pokud jsou opětovány, máš téměř vyhráno. hra na pohledy tam a zpět se dá hrát vpodstatě dost dlouho. Propojení mezi vámi se pořád zvětšuje a jestli jsi chytla toho správného, nebude trvat dlouho a přijde si sednout k tobě a můžete se začít o něčem bavit. Teď buď opatrná, sice se říká, že se kluci cítí naprosto úžasně když se holka směje jeho vtipům a pořád ho zasypává komplimenty, ale projev trochu inteligence, a netlem se každému jeho slovu a určitě mu nechval každý vlas. Pokud se zeptá na číslo, po svojí špatné zkušenosti doporučuji vždy dát raději jen facebook, nebo email pokud facebook nevlastníš. I tímhle dáš najevo jistou dávku nedostupnosti, ale ani s tím to nepřeháněj, aby to nakonec nevypadalo že nemáš zájem. No, právě ses seznámila s někým novým a jak se to bude dál vyvíjet je už jen na tobě. Hlavně se vždy ujisti, jestli nelezeš někomu do zelí.

Známá firma
Tvůj spolužák, kamarád, soused.. Někdo koho znáš, a líbí se ti. Jak ho dostat do své náruče? Tohle je složitější proces než se zdá, ale dá se zvládnout. Chce to trpělivost a čas. Pokud tě tento člověk z duše nenávidí, pravděpodobně s tím nic neuděláš, ale když jste dobří známí nebo kamarádi, nic ti nebrání. Hodně holek se bojí, že když se zamilují do svého kamaráda a svěří se mu, tak tím přátelství naruší. Ono to tak není. Musíš si jen ujasnit rozdíl mezi kamarádem a "kamarádem". Ten skutečný kamarád tě pochopí ať se děje cokoliv. Zařiď ať máte nějaký čas a míso jen pro sebe, a můžeš začít s lehkým naznačováním. Každý pozná, že je něco jinak, takže i jen jiné doteky než obvykle (tím nemyslím že mu máš strčit hned ruku do kalhot) můžou hodně napovědět. Občas je zapotřebí malá lest, aby to šlo trochu rychleji. Položit mu hlavu na rameno když koukáte na film a na chvilku maličko "usnout".. Buď nápaditá, není těžké vymyslet lehké kouzlo svádění. V tomhle nemůžu radit nic víc, protože je na každém přátelství jaké je a jak funguje. Jak do něj zasáhnout musíš vědět ty, ale rozhodně se toho neboj, protože možná to cítí stejně a je známo, že kluci jsou v tomhle o dost zdrženlivější. Určitě chceš vše zakončit nečekaným polibkem (když tě nepřekvapí jako první.) Na tohle nespěchej a vyber si tu nejlepší chvíli. a až na to dojde, neolízniu mu hned celý obličej a začni zlehka, abys dokázala poznat, jestli chce pokračovat. Když se to nepodaří, je to smutné ale nemusíš se cítit trapně, protože za zkoušku nic nedáš. Co v takové chvíli dělat? Nejspíš bysis s ním o tom měla promluvit, protože jiná možnost ani není, hlavně neuteč pryč, to by mohlo vše jen zhošit.

Přeju hodně štěstí při dobývání ;)
S láskou
Bonnie Melone