Motivuj se ke kráse!

25. října 2012 v 21:07 | Bonnie Melone |  ♥ Beauty
Lenost je silná, příjemná a málokdo jí odolá. Někdy je potřeba se k věcem nutit, ale to už pak nikdy není ono.
Starat se o sebe s láskou a péčí je důležité. Nikdy nic nevypadá tak skvěle pokud je to z donucení. Takže nebuďme líné a otrávené, pokusme se nahlédnout na vše s novým nábojem.

Každodenní rituály
Vytvoř si přehledný denní rozvrh pro tvou krásu. Uvědomíš si, co vše potřebuješ ke každodení péči. Sepiš všechno, od ranního čištění zubů až po večerní hydrataci. S trochou kreativity se každá činnost může zdát zábavnější i užitečnější.
Co vlastně potřebuješ? Všude v časopisech i na internetu můžeš najít způsob péče přímo pro tvůj typ pleti či vlasů, a můžeš se pak zaměřit přesně na to, co tě trápí a v čem se cítíš nedokonalá. Stoupni si před zrcadlo a přiznej si své chyby. Pak už není nic lehčího než je postupně odstraňovat a být každý den krásnější.

Později litovat? Radši to udělej hned!
To platí u všeho. Víš že by bylo dobré něco pro sebe udělat, ale jsi buď líná a nebo.. Líná. Takže konečně přestaň přesvědčovat sama sebe, že to vlastně nepotřebuješ a hurá do toho. K čemu je pořád něco oddalovat když se to dá udělat hned? Možná že jednou až budeš hodně starší si budeš pofňukávat nad svou povyslou kůží, řídkými vlasy nebo dokonce nažloutlými zuby. A pokud se ti zdá, že vidět to napsané je malá motivace, rozhlédni se kolem sebe a zjistíš, že je to tvrdá realita. Někdy tě odstrašující případ nakopně mnohem víc, než cokoliv jiného.

Kreativní část
Někteří lidé si vůbec neuvědomují kouzlo toho, co vypadá, voní a působí krásně. Samozřejmě, je důležité sledovat kvalitu přípravku (např. krému) a když máš to co ti vyhovuje, dívej se i na obal. Některé přípravky vypadají už na pohled krásně, zajímavě a mají třeba krásnou vůni, a to je to co tě navnadí k jeho používání. I tvůj denní rozvrh o kterém už byla řeč, se může stát věcí kterou budeš dodržovat, když bude vypadat k světu. Nějaký křivý seznam na utrženém kousku bílého papíru přece jen není to, co by tě mělo motivovat. Proto zapoj svoje kreativní schopnosti do všeho, co děláš, a nový náboj a chuť se okamžitě dostaví na správné místo. Co k tomu dodat? Přizpůsobuj si vše tak, aby si z toho měla největší radost.


Jaká je tvá povaha, to je přece jen každého věc. Možná jen uber těch sprostých slov pokud je to zrovna to, co kazí celý tvůj dojem. Přece jen, trochu ladnosti a půvabu neuškodí žádné dívce. Krása není všechno, ale na vzhledu přece jen záleží, pokud chceš působit na lidi příjemně. Tak do toho, i ty se budeš cítit mnohem lépe.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Wendy Wendy | 26. října 2012 v 20:47 | Reagovat

Ahojky Bonnie! Děkuji za tvůj blog. Je děsně super! :) Přeju ti vše nejlepší, ať se ti s ním vede. :))
A bezva článek, našla jsem v něm spoustu užitečných věcí. ;)
Jsi super, jen tak dál!

2 Bonnie Melone Bonnie Melone | Web | 26. října 2012 v 21:09 | Reagovat

[1]: ;) Díky ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama