Říjen 2012

Jedno slovo. Láska

29. října 2012 v 10:32 | Bonnie Melone |  ♥ Love
Když mluvíme o lásce k člověku. Díky lásce se smějeme, pláčeme, trápíme se nebo jsme šťastní. A když se nikdo nedívá, naplněni láskou tančíme po pokoji s hřebenem místo mikrofonu. Někdy dělá láska z lidí blázny, a někdy právě díky lásce dosáhneme toho, čeho jsme na světě chtěli dosáhnout nejvíc. Láska. To je když vás někdo vidí jako nejkrásnější bytost, i když zrovna nevypadáte příliš k světu. Jsou to chvíle kdy máte pocit že jste jen vy a vaše milovaná osoba, a nikdo jiný vám to nemůže narušit. Láska je splinutí dvou těl v jedno. Dvou duší v jednu. Dvou životů v jeden. Láska nás učí spolupráci a pochopení. Každá mince má dvě strany. Stejně jako láska. Musíme se naučit užívat si to dobré a překonávat to zlé. Ten kdo miluje dokáže nemožné. Lidé se mění kvůli těm, které milují. Ale občas, to není dost. Protože né každý si váží lásky tolik jak by měl. Někteří chybují a pochopí a jiní chybují a je jim to jedno.
Po tom, co svojí lásku ztratíte, je těch pocitů možná ještě víc. I ty nejmenší detaily dokážou vyvolat slzy, a se vzpomínkou na ty nejrásnější slova přichází vztek. Když se ztratí opravdová láska, tak si každý musí projít tou dlouhou cestou odvykání a bolestivých vzpomínek.
Ten nejhorší pocit je, si uvědomit, že možná jste někoho kdysy poslali na stejnou cestu. Někteří došli k zapomění, a jiní bloudí do teď. Často jdeme každý jinudy, a někdy zabloudíme zpátky k sobě. Čím silnější láska, tím delší cesta.
Ale někdy je to vysvobození. Možná jste se přesvědčili o tom, že po každé ztrátě, přichází nový nález. Možná naleznete víc, než jste ztratili. Všechno chce čas. Vždycky se dá i se zlomeným srdcem vstát a bojovat. Od každého dna se můžeme odrazit.

Všechny tyhle věci obsahuje jen jedno slovo. Láska. Pět písmen, tisíce významů.

Něco je špatně...

27. října 2012 v 13:07 | Bonnie Melone |  ♥ Diary
Venku právě teď sněží, v pokoji mi svítí světýlka a cítím se vůbec tak nějak vánočně. Něco je asi špatně, jelikož je říjen. I přes to, že jsem se dnes ráno probudila s obrovskou tváří a bolestmi levé strany obličeje, pořád se dá říct že mám dobrou náladu. To dělá ta vánoční atmosféra. Je mi docela líto, že sníh zasypává můj milovaný podzim, ale s tím nikdo nic nenadělá. Můj mozek je ovlivněn tím, co se děje kolem, takže začínám vymýšlet vánoční dárky. Je to vždycky mnohem těžší než se zdá, protože je tolik lidí kterým bych chtěla něco dát, ale vánoc už bylo tolik, mám tak málo nápadů a ještě méně peněz. Jojo, vánoce... To je stresové období spojené ještě s šedivou oblohou a vůbec.. zimou..
Já tomu stejně vůbec nerozumím, jak je to možné, že jeden rok začne sněžit až v lednu a druhý rok sněží už v říjnu. Každopádně mě to znepokojuje. Stejně jako mě znepokojuje vánoční výzdoba v obchodech. To je vážně podivné. Ovšem, sněhulák ve výloze totiž vůbec nevypadá divně, když všude kolem na ulici se ještě válí hromady barevného, podzimního listí. Radši se vůbec nebudu vyjadřovat k vánočním stromečkům a vločkám. Něco mi říká, že snad sněží kvůli tomu.
Jdu stavět sněhuláka, dám mu listí jako vlasy. Mějte se fajn.

S láskou
Bonnie

Ne fakt nejdu stavit sněhuláka zase tolik sněhu tam není :D


Motivuj se ke kráse!

25. října 2012 v 21:07 | Bonnie Melone |  ♥ Beauty
Lenost je silná, příjemná a málokdo jí odolá. Někdy je potřeba se k věcem nutit, ale to už pak nikdy není ono.
Starat se o sebe s láskou a péčí je důležité. Nikdy nic nevypadá tak skvěle pokud je to z donucení. Takže nebuďme líné a otrávené, pokusme se nahlédnout na vše s novým nábojem.

Každodenní rituály
Vytvoř si přehledný denní rozvrh pro tvou krásu. Uvědomíš si, co vše potřebuješ ke každodení péči. Sepiš všechno, od ranního čištění zubů až po večerní hydrataci. S trochou kreativity se každá činnost může zdát zábavnější i užitečnější.
Co vlastně potřebuješ? Všude v časopisech i na internetu můžeš najít způsob péče přímo pro tvůj typ pleti či vlasů, a můžeš se pak zaměřit přesně na to, co tě trápí a v čem se cítíš nedokonalá. Stoupni si před zrcadlo a přiznej si své chyby. Pak už není nic lehčího než je postupně odstraňovat a být každý den krásnější.

Později litovat? Radši to udělej hned!
To platí u všeho. Víš že by bylo dobré něco pro sebe udělat, ale jsi buď líná a nebo.. Líná. Takže konečně přestaň přesvědčovat sama sebe, že to vlastně nepotřebuješ a hurá do toho. K čemu je pořád něco oddalovat když se to dá udělat hned? Možná že jednou až budeš hodně starší si budeš pofňukávat nad svou povyslou kůží, řídkými vlasy nebo dokonce nažloutlými zuby. A pokud se ti zdá, že vidět to napsané je malá motivace, rozhlédni se kolem sebe a zjistíš, že je to tvrdá realita. Někdy tě odstrašující případ nakopně mnohem víc, než cokoliv jiného.

Kreativní část
Někteří lidé si vůbec neuvědomují kouzlo toho, co vypadá, voní a působí krásně. Samozřejmě, je důležité sledovat kvalitu přípravku (např. krému) a když máš to co ti vyhovuje, dívej se i na obal. Některé přípravky vypadají už na pohled krásně, zajímavě a mají třeba krásnou vůni, a to je to co tě navnadí k jeho používání. I tvůj denní rozvrh o kterém už byla řeč, se může stát věcí kterou budeš dodržovat, když bude vypadat k světu. Nějaký křivý seznam na utrženém kousku bílého papíru přece jen není to, co by tě mělo motivovat. Proto zapoj svoje kreativní schopnosti do všeho, co děláš, a nový náboj a chuť se okamžitě dostaví na správné místo. Co k tomu dodat? Přizpůsobuj si vše tak, aby si z toho měla největší radost.


Jaká je tvá povaha, to je přece jen každého věc. Možná jen uber těch sprostých slov pokud je to zrovna to, co kazí celý tvůj dojem. Přece jen, trochu ladnosti a půvabu neuškodí žádné dívce. Krása není všechno, ale na vzhledu přece jen záleží, pokud chceš působit na lidi příjemně. Tak do toho, i ty se budeš cítit mnohem lépe.