Září 2012

Pár fashion bodů pro tento podzim

25. září 2012 v 20:08 | Bonnie Melone
A zase tady máme podzim, barevný a kouzelný jak ho známe.

♥ Prvky
♥ Vzory
♥ Barvy
♥ Doplňky

♥ Prvky
Kdo má rád zvířítka? Já jo :)) A tenhle podzim zlehka kopíruje minulý rok, kdy se nosily čepice z umělých kožešin různých typů.. Teď tu máme zvířátka jako taková. Lišky a šelmy na kapucích, čepicích i potiscích. Tak hurá jednou nohou do zvířecí říše. Druhým hitem letošního podzimu se stávají krajky. Krajky v kombinaci s kůží i s průsvitnými materiály. NO, co byste řekli na takovou koženou bundičku s našitou krajkou? Je spoustu variant a jedna z nich určitě sedí zrovan na tebe.

♥ Vzory
Je to jasné. Kostky, puntíky.. Necucám si to jen tak z prstu, chvilku zkoumám něž začnu psát. Takže holky, kostkované krátké kabátky jsou pro tento podzim to pravé.

♥ Barvy
Kdo by neznal podzimní barvy. Vždy tu je ten základ. Cihlová, červená, béžová, bílá, medová.... To všichno známe. Speciálně pro letošek je to zejména smaragdová, červená a barva hořčice.

♥ Doplňky
Například pírka a peří bude zase populární. Naušnice, přívěsky, náramky i indiánské potisky. Dále tu máme piramidky klasicky ve stříbrné, černé a zlaté. Našito na oblečení, boty a použito i na šperky. Krása! Možná by to chtělo podzimu nasadit drsnější styl..

Některé věci se nemění.. Válenky, pletené kousky, oblíbené doplňky se sovičkami a tak dál..

Tak, to bychom měli v rychlosti shrnuto! :) Našli jste to svoje?

8092474301662575_foquqa2d_c_large
.
9kic5wsnktujmcv_large
.
20120615_39_large
.
Complotfw12.15_large
Weheartit.com Neměla jsem moc příležitostí něco nafotit, momentálně ležím s antibiotiky. Tak aspoň takhle pro inspiraci ;)

Vaše Bonnie :*

Bonnie Melone a Lotty Biondi točí videa!

8. září 2012 v 22:44 | Bonnie Melone
Naše první video se neobešlo bez komplikací. Neschopnost cokoliv říct nás pořád doprovázela spolu s nekonečnými záchvaty smíchu. Podívejte se sami jak dopadl úplně první pokus.

-

Bonnie Melone na Krásná.cz

7. září 2012 v 21:32 | Bonnie Melone |  ♥ Diary
Vysoké schody na cestě za úspěchem beru zbíječkou.

Jednou jsem si řekla, že se do krásné dostanu. Aha, jsem tam. Čeká vás spousta dalších ještě více okouzlujících článků, testů, rozhovorů, fotografií i soutěží. A na co se těším nejvíc? Na rozhovory se známými lidmi, na zábavné akce a jedinečné příležitosti být tam, kam se nedostane jen tak někdo. Teď momentálně se nejvíc těším na mojí první akci s krásnou.cz. Za týden mě čeká módní přehlídka FPW La Perla. Už se těším!
Občas si přečtu nějaký ten komentář o tom, že být v krásné není nic, že je to pro hloupé puberťačky, web který nic nedává a tak podobně. Podle mě tyhle řeči patří té závistivé skupině lidí, kteří jsou moc líní a neschopní na to, aby se snažili něčeho dosáhnout. Každý malý úspěch se počítá, a časem se z těch malých úspěchů stává něco nového, skvělého a jedinečného. Takže nemarním čas závistí a dělám něco sama pro sebe a pro svou viditelnost. Ahoj, jsem Bonnie Melone a nyní už o mě uslyšíte o něco víc!

S láskou :**

-

Nová rubrika : ♥ Móda kolem nás

6. září 2012 v 16:04 | Bonnie Melone
Připravte si svoje palce, bude se hlasovat! Denně potkávám na ulici spoustu naprosto příšerně oblečených lidí, stejně jako spoustu těch kterým to doopravdy moc sluší. Takže buďte v pozoru, a když uvidíte něco co opravdu stojí za to, nenápadně foťte, fotce uřízněte hlavu a hurá ke mě na email bonnie-melone@seznam.cz. Samozřejmě z největší části se budu pravděpodobně na příspěvcích podílet já, ale když se mi něco od vás zalíbí ráda to zveřejním na blogu. Pak už stačí jen zvolit palec nahoru nebo dolů. Těšte se na příspěvky nové rubriky móda kolem nás!


S láskou,
Bonnie Melone

Přidej si stránku Bonnie Melone na FB

6. září 2012 v 15:29 | Bonnie Melone
Líbí se ti blog Bonnie Melone? Tak se přidej!S láskou,
Bonnie Melone

Bonnie Melone a Lotty Biondi

4. září 2012 v 15:45 | Bonnie Melone a Lotty Biondi
Dvě blogerky Bonnie Melone a Lotty Biondi se rozhodli spojit se a být nejlepší blogerky všech dob! seznam se s námi!


Jak dlouho se známe?
Od prváku. Díky blogu, společnému pokoji na intru a skříňce na boty ve škole jsme se spolu začali bavit víc.

Náš nejlepší zážitek?
Toho je tolik! Pro nás nejlepší zážitky a pro ostatní lidi v našem okolí zřejmě jedny z těch na které neradi vzpomínají.

Naše největší hádka?
V období kdy jsme si lezli na nervy víc než obvykle, Lott představila obsah mého deníku lidem kteří to nikdy nesměli vidět. Díky Lott, ale nadruho stranu jsi byla jediná kdo mi v tomhle nelhala.

Co máme společné?
Lásku k jídlu, vlasům a věcem co se nedělaj. Nebudu zmiňovat raději nic víc.

Co spolu nejčastěji děláme?
Jíme, nudíme se na pokoji a znepokojujeme vychovatelky na intru naším skvostným bordelem v pokoji.


Ptala se mě Lotty

Co sis myslela když jsi mě poprvé viděla?
Viděla jsem jen další blondýnu v davu ve třídě, nějak jsem tě nezkoumala.

Jak dlouho už chodíš se svým přítelem a kolik mu je let?
Já to nepočítám, pár let to už bude. Známe se od malička. Teď mu bude 19.

Po jak dlouhé době si se svým klukem měla sex?
Po roce.

Na blogu máš článěk o poprvé. Poděl se s námi o to svoje?
Napoprvé asi není nic dokonalé, ale je to vzpomínka která mě bude doprovázet už napořád. Hlavní je že se to každou další zkušeností zlepšuje.

Jsi hodně štíhlá, omezuješ se v jídle ?
Vždyť víš, že jím naprosto nepochopitelné množství jídla denně, stejně jako ty :DD


Ptala jsem se Lotty

Vadí ti že tě ostatní blogeři často srovnávají s vypatlanými blondýnkami? Ne, je mi jedno co si myslí ostatní. Lidé co mě znaj,í vědí jaká jsem.

Ještě pořád uznáváš anorexii jako krásnou věc? Dřív to byla opravdu věc, kterou jsme pokládala za krásnou, ale už jsme z toho dá se říci vyrostla. Kosti nejsou nic krásného.

Jak myslíš že bude probíhat naše přítomnost na krásná.cz? Myslím, že jsme si přijetí zasloužily spousty odeslaných článků a na spolupráci s krásná.cz se moc těším.

Napiš nám něco o tvém vztahu s tvým přítelem. Náš vztah je jako směsice šílenejch hádek a úžasnýho sexu. Avšak i přes tu největší hádku víme že se milujem a nad hranolkama s kečupem to vždycky rádi vyřešíme.

Jaká holka je podle tebe krásná? Každá holka je krásná, když použije pinzetu, umyje si vlasy a ví co je balzám, hřeben a nenosí hadry v kterých by vyhrála soutěž nejhezčí bezďák měsíce.


Ukončili jsme předhánění, která bude lepší a spoluprácí dokážem že my dvě jsme nejlepší!:)

.