Červenec 2012

První týdny prázdnin

17. července 2012 v 18:24 | Bonnie Melone |  ♥ Diary
Prázdniny utíkají rychleji než se zdá...

Kdysi dávno jsem měla prázdniny naplánované do posledního dne. Tábory, dovolené s rodinou, a soustředění se ZUŠkou.. Na tábory jsem už (bohužel) stará, na sbor už nechodím od devítky. Volné místo o prázdninách se pořád rozšiřuje, a tak musím vymýšlet co budu dělat teď. Předchozí dva týdny jsem strávila na úžasném místě, s úžasným člověkem. Díky tomu se začátek prázdnin vydařil tak, že už to víc snad ani nešlo. Bylo toho tolik co dělat. Nadchlo mě ježdění na kole, táboráky, procházky... Asi tři nebo čtyři celé dny jsem pletla náramky přátelství, pro mě i pro něj.


Jídlo bylo super, hlavně grilování v děšti. Pršelo, pršelo a pršelo až všechna marináda z masa byla pryč. Grilovaný chleba se rozmočil a ohýnek to taky moc nezvládal. Ale i tak to chutnalo úžasně, i když né tak úžasně jako to grilování den předtím, protože to bylo vážně něco. Něco co úžasně chutnalo se sangriou. Co se týká jídla snědli jsme taky asi tunu čokoládového pudinku se spoustou ovocného sirupu. Nedá se ani popsat jak to bylo dobré.


Hodně času jsem taky fotila, hlavně tu kopu zvířat co tam všude běhá. Zamilovala jsem si každé z nich. Kdybych se neměla narodit jako člověk, chtěla bych se narodit jako kočka někde v teplém pelíšku a s pocitem věčného nicnedělání. I přesto jsem ráda že jsem tam, kde jsem a nevykašlávám chomáčky chlupů.Tahle koza je vážně skvělá!! Dokázala pózovat lépe než všechno zvěrstvo dohromady.


Úžívejte si prázdniny dokud jsou. Utíkají rychle a je škoda promarnit nějaký den zbytečně. Venku prší? Náramky přátelství můžu jen doporučit. Ty nejlehčí vzory zvládne každý! Pro mě to byla zábavná činnost když venku pršelo, i pro večerní nudu. Přeju vám všem krásné prázdniny.


S láskou,
Vaše Bonnie Melone


Ochutnej Sangriu!

10. července 2012 v 19:14 | Bonnie Melone |  ♥ Quickies

Alkoholická rychlovka

Letní party grilování? ochutnejte ovocnou chuť alkoholického nápoje Sangria.

Někteří z vás možná znají. Sangria je nápoj s ovocem, který úžasně chutná s grilovaným masem a má kouzelné účinky. No, tak jako každý alkohol. A jak si můžete Sangriu "vyrobit"?

Potřebujete víno Sangria, trochu rumu a ovoce dle vlastní chuti. Broskve, meruňky, jahody, mandarinky, pomeranče.. to co vám chutná a nemáte na to alergii. Pak už je to jasné. Smícháte alkohol ve velké nádobě s nakrájeným ovocem na kostičky a můžete podávat. Jak si to ozdobíte je už jen na vás.

349197940_glye4bus_c_large
Zdroj weheartit

Tajemství

6. července 2012 v 9:30 | Bonnie Melone |  Téma týdne
Je tak snadné poslouchat, tak těžké mlčet. Víš to a je to třeba super a ty musíš mlčet. Tajemství.

...a nikomu to neříkej! Často slyším, často říkám. Mám pocit, že můj svět se scvrknul do malé kuličky, a všechny události jen tak kloužou po povrchu a dějí se pořád dokola, zatímco já vždycky udělám tu samou chybu. Prozradím něco o sobě a zakončím to větou ...nikomu to neříkej! Nikdo to nemusí vědět... Lidé jsou tak "úžasní". Dokážou vám tvrdit něco úplně jiného, než co se jim děje v hlavě, a mezitím co na vás mluví si ještě přehazují myšlenky o tom, co udělají pak. Znám samé úžasné lidi. ...ty si vážně myslíš, že bych udělala něco takového? Ovšem že ne, nemyslím si nic špatného a cítím se pět minut líp a pak už jen hůř, když si uvědomim že moje kulička života se otočila stejným směrem jako vždy, a svět teď ví zase něco víc, a někdy i víc než já, protože prozrazené tajemství sebou přináší nové a nové informace, které se nabalují u každého nového sdílitele, a vytváří pomluvy a fámy. Je zvláštní když se na sebe dozvíte tolik nových věcí. Jedna špína nebo špínička, smítko nebo drobeček který na sebe nechtíc hodíte, se promění ve smetiště, kam si každý rád přihodí svůj pytlík od svačiny. V tom lepším případě.
Tajemství? Je těžké si nechat pro sebe něco tak velkého. Pokud se jedná o to vaše, nikdy nebudete litovat toho, že jste si nechali pro sebe co se dá, protože takhle víte, že nikdo nic neví. Ale když to prozradíte, následky jsou jen vaše vina. Pokud vám někdo řekl něco co neví, že zrovna nemáte vědět? Luxusní pocit. Vždycky to začíná plusem pro tebe, a končí minusem dlouhým jako dálnice až do Afriky. Samozřejmě, nemůžu teď křivdit těm, kteří tajemství nikdy neprozradili, a pokud takoví lidé skutečně jsou, klobouk dolů. Také bych ráda někoho takového znala, ale protože neznám, spolehám zase na taktiku říct to někomu, kdo to nevykecá. Je mi opravdu líto všech mých plyšáků a divím se, že při takovém každodenním nánosu informací, ještě nespáchali sebevraždu. No, každopádně nespáchali. A jak jste na tom s tajnostmi vy? Jste pěny nebo kecky?


Do neznáma..

5. července 2012 v 16:39 | Bonnie Melone
Cestujeme do neznáma,
po neznámé cestě.
S neznámými mezi náma,
taky s trochou deště.

Zpíváme si dlouho píseň,
kterou nikdo nezná,
stále cítím lehkou tíseň,
že se v mapě nikdo nevyzná.

Posvačíme dobré jídlo,
ze ztracených zemí,
pozorujem přitom zvěř,
o které nikdo nic neví.

Vzniknou hádky z důvodu,
že někdo cestu popletl,
uzavřeme dohodu,
kterou nikdo nečetl.

Cestujeme pořád dál,
ať se z místa hneme,
každý se nám z dálky smál,
že nevíme, kam jdeme.