Večer na téma... Dramata v dívčí společnosti

18. června 2012 v 19:32 | Bonnie Melone
Všechno se to seběhlo tak rychle. Nebudu vám do detailu popisovat situaci v našem kolektivu, ale je to vodítko kterého se můžu držet. Holky a kluci. Podle všechno jsme si ještě dál, než jsem si původně myslela. Upřímně, kluci mají jednu silnou výhodu. A to? Nemají žádnou potřebu se pomlouvat, hádat a řešit naprosté pitomosti. Co si budeme povídat. Pomluvy tu byli, jsou a budou, a neuděláme s tím nikdo nic, protože ve společnosti lidí můžete vždy ukázat na někoho, kdo vám nevyhovuje. Rozhodně by byla na světě velká nuda, kdyby každý s každým perfektně vycházel. Ale bohužel, to co se někdy přihodí, pokud je to společnost složená jen z dívek, to už je opravdu velmi divné. Nejspíš je to způsobené tím, že je to zase už rok, co spolu trávíme tolik času, ikdyž si to občas vlastně ani nepřejeme. Potřebujeme prázdniny. Upřímně, docela se mi stýská po pomluvách jako "podívej co má na sobě", protože to jsou pomluvy u kterých si můžete říct jen no a co, a jít dál. Jenže to co dokáže vzniknout přímo nutí se šíleně vztekat a ze všech sil obhajovat svůj názor, který nikdy nebude vyslyšen, protože si každý stejně bude myslet to svoje. Občas je toho na každého prostě už moc, a já vážně závidím těm, co i ty největší extrémy umějí přejít s úsměvem na rtech.

Pravděpodobně neexistuje nic co by zastavilo "holčičí šílení" a proměnilo reálný svět ve svět amerických filmů pro puberťáky, kde každá dívka patří do klubu, kde spolu všechny vycházejí a každý den mají nabitý program samými zábavnými činostmi. Je mi jasné, že to je neuvěřitelný kýč, ale občas bych si to přála, místo toho, co se děje doopravdy. Zajímalo by mě, jestli jsme opravdu tak špatný kolektiv, nebo jestli je to naprosto běžný problém, protože některé chvíle už se komentují slovy "tohle není normální". Budu doufat že prázdniny nám všem dají odpočinek.

Bonnie Melone

-
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Taychi Taychi | Web | 18. června 2012 v 19:46 | Reagovat

Jsem člověk, co tyhle situace přechází a ani ne s úsměvem na rtech, ale prostě stejně přirozeně, jako se vyhnu sloupu, jako člověk občas musí jíst a tak. Respektuju jejich názor a ony nerespektují ten můj a je to. Nikdy jsem neřešila a nechtěla řešit, proč má tahle na sobě to a ta zas tamto. Holčičí záležitosti mi přijdou ulítlé a tak se bavím se staršími (16+) protože pochopily, o čem už to tak nějak všechno je. Navíc když použiju cizí výraz, tak jim ho nemusím vysvětlovat. Většina holek se chová strašně povrchně a nevím co ještě, přitom kdyby se zabývaly méně vzhledem a penězi, byly by fajn. Ať žijou fajn kluci.

2 Bonnie Melone Bonnie Melone | Web | 18. června 2012 v 19:48 | Reagovat

[1]: To je přesný, ale bohužel jsou lidi co si tvůj názor ani neposlechnou. A to co se děje mezi námi ve třídě, to je v šechno 17-18 let. KATASTROFA.

3 Satine Satine | Web | 20. června 2012 v 7:16 | Reagovat

Když s někým někdo tráví moc času, tak zkrátka zafunguje ponorková nemoc a po nějaké době si začnou lézt na nervy a mnohdy se i navzájem pomlouvat. Nemyslím si, že je to zas tak špatným kolektivem, teda pokud se to nestává často. Prostě každý má někdy potřebu někoho zkritizovat, zvlášť když s ním musí být pořád v jedné třídě. Ale co, jsou tu zase prázdniny, což je mi tentokrát hrozně líto, protože jsem se svou třídou naposledy. Taky jsme si zažili různé aférky, ale máme se rádi. Myslím, že to každá třída, i když to tak někdy nemusí vypadat. :) A oceňuji, že ses zase dokázala postavit na nohy, blog sis i přes zbrklé smazání znovu založila na té stejné adrese a píšeš. Přeji hodně štěstí do dalšího blogování a omlouvám se, jestli jsem se Tě předtím nějak dotkla. :)

4 give-me-my-nutella give-me-my-nutella | Web | 18. července 2012 v 9:32 | Reagovat

Ahojky, prosím mohla bych se zeptat, jak se jmenuje ten font, kterým máš napsaný ten nápis "Plná místnost holek, co se asi stane?" Hrozně se mi líbí :)) jinak se mi taky hrozně líbí tvé fotky.
No a tímto článkem si mi dost připomněla střední. 13 holek. To bylo šílené. Ani ne tak první tři roky, ale ve čtvrťáku jsem myslela, že se z nich zblázním. To už nebyly jen pomluvy, ale obviňování, ubližování (slovní samozřejmě :D)...no děs, jsem ráda, že se tam už nikdy nevrátím, pár těch holek do teď nesnáším a to jsem je od matury neviděla :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama